Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (216. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Averell Dalton , mkus76 , ashkiya26
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
22.114
Cevap
708
Favori
1.949.269
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kazan kampanyası için Kipada 3 farklı kasiyere sordum üçünden de kesin bir şekilde hayır cevabını aldım. Neyseki alışveriş yapmadan sordum da güme gitmedi puanlar. Sonra boynere sordum, o çıkarabildiklerini söyledi tek slipte ama boynerden giyime ihtiyacım yok marketten gelse daha iyi olurdu. Boş geçmemek için mecburen boynerden yapacağız galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi world67 -- 7 Mayıs 2014; 18:57:15 >
  • lcw da tek slipte bonus kullanımı+kalan tutarı alabiliyor arkadaşlar.bebeğin ihtiyaçlarını aldık.umarım sıkıntı olmaz da yatar 40 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: world67

Kazan kampanyası için Kipada 3 farklı kasiyere sordum üçünden de kesin bir şekilde hayır cevabını aldım. Neyseki alışveriş yapmadan sordum da güme gitmedi puanlar. Sonra boynere sordum, o çıkarabildiklerini söyledi tek slipte ama boynerden giyime ihtiyacım yok marketten gelse daha iyi olurdu. Boş geçmemek için mecburen boynerden yapacağız galiba.

Carfursa varsa yakinlarinizda tek slipde yapabiliyorlar. Benimde su an alacak birsey olmadigi icin 100 tl lik hediye kart alacam carfurdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toplam 300 tl alış verişe 20 tl bonus

http://bonus.com.tr/ra/

Kampanyadan sadece SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz yararlanabilir.
    07-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Bonus ile SMS metninde belirtilen tutarda alışveriş veya nakit işlemi yapmanız durumunda SMS metninde belirtilen tutarda bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için 31 Mayıs 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan "YANIT" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım sağlamak için "EVET YANIT" yazarak kartın son 6 hanesinin 3340'a gönderilmesi gerekmektedir.
    Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olmayan ve kampanya SMS'inin gönderildiği numara dışında bir numaradan gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
    Birden fazla Bonus kartınızla alışveriş yapmanız durumunda kazandığınız bonus, hedefe ulaştığınız en son alışveriş yapılan kullanılabilir ve açık statüdeki Bonus karta yüklenecektir.
    Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım yapıldığında; sadece Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile yapacağınız peşin ve taksitli alışverişler, nakit avans işlemleri kampanyaya dahil olup, bonus kullanımları dahil değildir.
    Harcama hedefinizi gerçekleştirmeniz durumunda kazanılacak bonus'lar 5-12 Haziran 2014 tarihleri arasında kullanılabilecektir. 12 Haziran 2014 23:59'a kadar kadar kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
    Kampanyaya Bonus Card'ınız ile yapacağınız peşin ve taksitli alışverişler, nakit avans işlemleri dahil olup, bonus kullanımları dahil değildir.
    Taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı tarihteki toplam tutar dikkate alınacaktır.
    İade edilen alışverişler harcama hedefine dahil edilmeyecektir.
    Altın Bonus ve Sanal kartlar ile yapılan alışverişler harcama hedefine dahil değildir.
    Yüklenecek bonus ektsrenizde "YANIT KAMP. BONUS " açıklamasıyla yer alacaktır.
    Her müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.
    Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
    Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Bende bugün kazan kampanyası için Carrefour'da tek çekimde alışveriş yaptım. Hem bonusları kullanmış oldum hem de gelecek aya bonuslar geri gelecek. Iyi oldu bu kampanya. Bu ay kez kampanyası olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gimsa olmuyor , bosuna gitmeyin. Carrefour ozaman mecbur

• Nike factory store giyim olarak mi geçiyor dostlar

• Olay sanirim cozldu tarafimdan mh mecburen aradim denyo diyorki sizin -58 bonus borcunuz yok sadece killanmissiniz -58 tl bonus diyor sonra baktı iki tane 20 tl bonus gelmis ama onlar da gozukmuyor dedi ben o onemli degil desim ama yine de talep acti ben israrla 58 tl yi sordum.ins cakmaz kofteyi -58 tl hizlial.com dan geliyor sanirim bakin
     Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS)

• quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Telefonda 500'e 30, 1000'e 50 bonus linki. 11'ine kadar:www.bonus.com.tr/z/

N11 telefon alsak yer mi?

• HB bonusunu geri almışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam teşekkür ettim o halde morhipoda kullanılabiliyor bonuslar :)
  • Dün ve bugün 2 ayrı Şok a gittim. 2 farklı kasiyer sadece pos cihazından bakıp "puan yok" diyor. oysa bonus tan bana sms geldi. Allah rızası için bir arkadaş şunu detaylı yazsın kasiyerin bu 20 lira bonusu görmesi için ne yapmam lazım ? Siz bana söyleyin yazıcıdan çıktısını alıp kasiyere şöyle şöyle yap oluyormuş diyecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidarbaz71

quote:

Telefonda 500'e 30, 1000'e 50 bonus linki. 11'ine kadar:www.bonus.com.tr/z/

N11 telefon alsak yer mi?

Bence katılım açısından yer ama N11 pos merchant category kodu gsm'ci olmadığından yemez, ama mh'ni arayıp, görüşmeyi kaydedip geçerli olduğunu teyid ettirip görüşmeyi telefonunuza kaydedin. Vermediklerinden kullanırsınız. Tabi yukardaki mh örneği gibi kez kaçmazlara bulaşmadıysanız!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 7 Mayıs 2014; 19:49:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkas

HB bonusunu geri almışlar

hb bonusu ne zaman yattı bize neden yatmıyor acaba ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Dün ve bugün 2 ayrı Şok a gittim. 2 farklı kasiyer sadece pos cihazından bakıp "puan yok" diyor. oysa bonus tan bana sms geldi. Allah rızası için bir arkadaş şunu detaylı yazsın kasiyerin bu 20 lira bonusu görmesi için ne yapmam lazım ? Siz bana söyleyin yazıcıdan çıktısını alıp kasiyere şöyle şöyle yap oluyormuş diyecem.

Hocam bu kasiyerlerin önünde klavye var ya barkod okumayınca hani oradan yazıyorlar, işte o klavyede küçük bir ekran var,mağaza sorumlusu kartım pos cihazında takılıyken oradan halletti kampanya bonusu olduğu için buradan görebilirsin pos üzerinden çıkmaz dedi kasiyere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the patriot -- 7 Mayıs 2014; 19:54:22 >
  • Ama o ekranda da nakit kredi, bonus (normal bonusunuz) ve moneybonus diye 3 seçenek var. Bende moneybonus'tan çekmeyi denedi belki görünmüyordur ama yüklenmiştir diye, sistem "bakiye yetersiz" dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 7 Mayıs 2014; 20:00:45 >
  • quote:

Ama o ekranda da nakit kredi, bonus (normal bonusunuz) ve moneybonus diye 3 seçenek var. Bende moneybonus'tan çekmeyi denedi belki görünmüyordur ama yüklenmiştir diye, sistem "bakiye yetersiz" dedi.

Valla mağaza sorumlusu yaptı detay olarak nereye bastı ne yaptı bilmiyorum. Sadece kampanya bonusu oluğu için burdan görebilirsin dedi kasiyere onu söyleyebilirim

• KAZAN kampanyasından 40TL kazanmak fakat nerede harcama yapacağına karar verememiş arkadaşlar,
    Carrefour dan 100TL hediye kart alırsanız;

hem 75TL üzeri harcama içerisindeki 40TL bonus kullanımıyla KAZAN kampanyasına katılmış olursunuz,(carrefourda bonus kullanımında sorun olmuyor)

hem de KACMAZ a da katıldıysanız, 50TL üzeri harcama yaptığınız için bu kampanyanın da 50x2 koşulunun ilk harcamasını tamamlamış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan84 -- 7 Mayıs 2014; 20:12:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: world67

Kazan kampanyası için Kipada 3 farklı kasiyere sordum üçünden de kesin bir şekilde hayır cevabını aldım. Neyseki alışveriş yapmadan sordum da güme gitmedi puanlar. Sonra boynere sordum, o çıkarabildiklerini söyledi tek slipte ama boynerden giyime ihtiyacım yok marketten gelse daha iyi olurdu. Boş geçmemek için mecburen boynerden yapacağız galiba.

bu gün kipa da işlemi yapamayınca.a 101 gittim deneme amaçlı 9 tl.ürün aldım durumu anlattım 1 tl bonus diğerini normal olarak tek slip işlem istedim ve yaptı.yarın için sözleştik inşallah yarın çözüyorum.anladığım kadarıtyla a 101 ciler alışık bu şekilde pos kullanmaya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: the patriot

quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Dün ve bugün 2 ayrı Şok a gittim. 2 farklı kasiyer sadece pos cihazından bakıp "puan yok" diyor. oysa bonus tan bana sms geldi. Allah rızası için bir arkadaş şunu detaylı yazsın kasiyerin bu 20 lira bonusu görmesi için ne yapmam lazım ? Siz bana söyleyin yazıcıdan çıktısını alıp kasiyere şöyle şöyle yap oluyormuş diyecem.

Hocam bu kasiyerlerin önünde klavye var ya barkod okumayınca hani oradan yazıyorlar, işte o klavyede küçük bir ekran var,mağaza sorumlusu kartım pos cihazında takılıyken oradan halletti kampanya bonusu olduğu için buradan görebilirsin pos üzerinden çıkmaz dedi kasiyere

Hocam mesajından sonra hemen yazıcıdan çıktı aldım gittim şok a. Kasiyer yazıyı okudu ama yine yapamadı :( Benim 20 liralık bonus gözükmüyor. Rica etsem bir arkdaş , şu tuşa sonra şu tuşa basılmalı şeklinde anlatabilir mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.