Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EZEREY Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
22.237
Cevap
718
Favori
1.965.324
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcake±

Bu ay "75tl üzeri + bonus kullan yeni bonus yatsın" dışında bir kampanya yok herhalde değil mi?

var KAÇMAZ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • migris veya carfourdan yapan varmi75 tl yi.sorunsuz hangisi oluyorsa ordan yapalım.haber bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizbank posundan garanti bonus ile yaptım alışverişi sanırım oldu

sıradan bir denizbank pos cihazı olan zücaciyeye pazaro

bu arada kacmaz ın biride çıktı aradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gandal07 -- 7 Mayıs 2014; 13:15:46 >
  • Şok'a özel bonus kampanyası iyice çorba yaptılar.

Kazan'dan faydalanacaksanız, önce kazan'ı halledin, sonra Şok'a uğrayın.

Biraz önce şok'tan Flexi ile tam 20 liralık bonus'la ürün aldım. Tam 20 var dedi. Tam 20 olunca Şokbonus firma bonusu olduğunu düşünüp çek dedim, çünkü normal bonus 20.08 TL idi.
    Kasiyer (büyük ihtimal offline) çekim yaptı. Dönem içinde görülen hiçbirşey yok. Bonusu tekrar sorguladım. 20.08. herhalde şokbonus'tan çekti derken içime kurt düştü. Flexi'ye dönem içi ve provizyon'daki işlemlere bakıyorum, hiçbir hareket yok!
    Normal bonus kartımdaki bonusları sorgulattım. (onda da 19.84+20Şokbonus olması lazım, kazandınız mesajı geldi) 19.84 normal görünüyor, ama 20'lik şokbonus görünmüyor.

Size önemsiz gelebilir, ama pratik etkisi şu: Flexi'deki Kazan'dan faydalanabileceğim normal bonuslar heba oldu, ama hala görünüyor, hala göründüğü için kazan'a soksam, bu sefer de kampanya bitiminde eksiye geçirecek. Eksiye geçirdiği için de kullanılmamış sayıp, her seferinde eksiye geçirecek bir sarmala sokacak. (Geçen ayki kazandan 20 gelmesine rağmen 19,84 normal o yüzden var. -16 kuruş eksiye geçirmiş, o sarmala sokmuş).

O yüzden daha karıştırmadan önce Şok ve Burger bonuslarına girmeden KAZAN'ı halledin. İş iyice çorba olmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 7 Mayıs 2014; 13:21:52 >

• necii kullanıcısına yanıt
    Migros jet kasa'dan her bonus ile, normal kasadan sadece moneyvisa ile, carrefour'da kasiyer'i önceden uyararak oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Migros jet kasa'dan her bonus ile, normal kasadan sadece moneyvisa ile, carrefour'da kasiyer'i önceden uyararak oluyor.

carrefour'un sanal marketinde de geçer mi acaba
  • quote:

Şok'a özel bonus kampanyası iyice çorba yaptılar.

Kazan'dan faydalanacaksanız, önce kazan'ı halledin, sonra Şok'a uğrayın.

Biraz önce şok'tan Flexi ile tam 20 liralık bonus'la ürün aldım. Tam 20 var dedi. Tam 20 olunca Şokbonus firma bonusu olduğunu düşünüp çek dedim, çünkü normal bonus 20.08 TL idi.
    Kasiyer (büyük ihtimal offline) çekim yaptı. Dönem içinde görülen hiçbirşey yok. Bonusu tekrar sorguladım. 20.08. herhalde şokbonus'tan çekti derken içime kurt düştü. Flexi'ye dönem içi ve provizyon'daki işlemlere bakıyorum, hiçbir hareket yok!
    Normal bonus kartımdaki bonusları sorgulattım. (onda da 19.84+20Şokbonus olması lazım, kazandınız mesajı geldi) 19.84 normal görünüyor, ama 20'lik şokbonus görünmüyor.

Size önemsiz gelebilir, ama pratik etkisi şu: Flexi'deki Kazan'dan faydalanabileceğim normal bonuslar heba oldu, ama hala görünüyor, hala göründüğü için kazan'a soksam, bu sefer de kampanya bitiminde eksiye geçirecek. Eksiye geçirdiği için de kullanılmamış sayıp, her seferinde eksiye geçirecek bir sarmala sokacak. (Geçen ayki kazandan 20 gelmesine rağmen 19,84 normal o yüzden var. -16 kuruş eksiye geçirmiş, o sarmala sokmuş).

O yüzden daha karıştırmadan önce Şok ve Burger bonuslarına girmeden KAZAN'ı halledin. İş iyice çorba olmaya başladı.

Geri git iade et ve bastan yaptir bu isi en iyi bilen @Bukalemun yardimci olur acik acik yazaraktan

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Bu ay "75tl üzeri + bonus kullan yeni bonus yatsın" dışında bir kampanya yok herhalde değil mi?

var KAÇMAZ

Teşekkürler dostum. Ona da katıldım şimdi. KEZ bu ay yok galiba.

bonus card yıllık aidat ücreti alsa bile 2 kat fazlasını veriyor...
  • quote:

money visa sahibiyim.migrosta kasiyere hangi uyarida bulunmam lazim.fiste puan kullanimnin gorunmesi icin

• necii kullanıcısına yanıt
    "Tek slipte" hem bonusu hem çekimi yapın deyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 7 Mayıs 2014; 14:55:07 >
  • hepsiburada için kartı linklemiştim 30 lira puan bekliyorum ama hala yatmadı ne zamana kadardı bilen var mı acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: gesenturk

Arkadaşlar
    Paracard için YENİ ve KERE kampanyaları

Digiturk Online Fatura Ödemesinde geçerli olur mu?

TAbii Paracard ile online fatura ödeme yapılır mı?

Digiturk için konuşuyorum eğer kaçmaz dan bahsediyorsanız evet geçerli oluyor.Yalnız işlemi digiturk online işlemlerden yapmanız gerekiyor.
  • Bonusları eksiye düşen var mı? Geçen ayki kampanyalara katıldım, artı Shell kampanyasına da katılmıştım. Puanları kullandım şimdi -40 Tl gözüküyor bonusum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drtsubasa

Arkadaşlar sinir oldum, başına bu şekilde gelen var mı? Önceki gün yatan 40tl bonus internet bankacılığı dışında hiçbir yerde görünmüyor. Her ay internetten harcıyordum. Bu ay bir sıkıntı var nedense, Dün 2-3 yere sorgulama yaptırdım hatta 50 kuruş bonus çektirdim, çekim yapıyor ama sorgulamada gene sıfır görünüyor. N11'de ve bonubonda sorguluyorum 0 çıkıyor. Müşteri hizmetlerini aradım kırık sefer görünüyor bir sorun yok diyorlar ne saçmalık anlamadım.

Daha önce ben de aynı sorunu yaşadım.bahsettiğiniz gibi internet bankacılığında görünüyordu,fakat pos da görünmüyordu.mh hizmetlerini aradım bir sorun yok tekrar deneyin dedi denedim fakat yine olmadı.haklı müşteri hattını aradım kartımı platinum la yenilemişlerdi fakat kart elime ulaşmamıştı bu yüzden kullanmıyorsunuz dediler.Normal de bonus klasik kullanıyordum.provizyonu kapalı dediler.yeni kartı alınca sorunuz bir şekilde kullanabildim bonusları.

• quote:

Orijinalden alıntı: netroshine

quote:

Arkadaşlar sinir oldum, başına bu şekilde gelen var mı? Önceki gün yatan 40tl bonus internet bankacılığı dışında hiçbir yerde görünmüyor. Her ay internetten harcıyordum. Bu ay bir sıkıntı var nedense, Dün 2-3 yere sorgulama yaptırdım hatta 50 kuruş bonus çektirdim, çekim yapıyor ama sorgulamada gene sıfır görünüyor. N11'de ve bonubonda sorguluyorum 0 çıkıyor. Müşteri hizmetlerini aradım kırık sefer görünüyor bir sorun yok diyorlar ne saçmalık anlamadım.

Daha önce ben de aynı sorunu yaşadım.bahsettiğiniz gibi internet bankacılığında görünüyordu,fakat pos da görünmüyordu.mh hizmetlerini aradım bir sorun yok tekrar deneyin dedi denedim fakat yine olmadı.haklı müşteri hattını aradım kartımı platinum la yenilemişlerdi fakat kart elime ulaşmamıştı bu yüzden kullanmıyorsunuz dediler.Normal de bonus klasik kullanıyordum.provizyonu kapalı dediler.yeni kartı alınca sorunuz bir şekilde kullanabildim bonusları.

hocam banada platinum kart gelecekmiş ama gelmesi 1 haftayı geçer dediler o zamana bonusların kullanım süresi doluyor napıcam ben şimdi

• Arkadaşlar KAZAN kampanyası ile 75 tl lik harcamanın içindeki bonusun 40 tl'ye kadar iade edileceğini biliyorsunuz. Harcamanın tek slipte olması gerektiğini düşünüyorum. Bunu istanbulda mopaş marketleri yapıyor sanırım ama benim yakınımda yok.

Aklıma şu geldi. N11 de market yada giyim kategorisinden alışveriş yapınca, alışverişte bonus kullanılabiliyor. Yani tek slip/dekontta alışveriş yapılabiliyor diye anladım.

Merak ettiğim n11 de giyim yada market kategorisinden alışveriş yaptığımızda kredi kartı hesap özetinde alışverişin etiket'i market yada giyim olarak mı gözüktüğü? Yoksa standart ev/dekorasyon gibi bir şey mi yazıyor tüm n11 alışverişleri. Birisi daha önce ki alışverişlerinden kontrol edip yazabilirse süper olur. Sanırım herkes için market alışverişi kapsamında en ucuz ve rahat alışveriş yapıp bonusunu kullanabileceği site şu an için N11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 7 Mayıs 2014; 15:57:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

denizbank posundan garanti bonus ile yaptım alışverişi sanırım oldu

sıradan bir denizbank pos cihazı olan zücaciyeye pazaro

bu arada kacmaz ın biride çıktı aradan

kendi hatamı kendim buldum
    kafamı nereye vurayım bilemedim
    gittim Ev / Dekorasyon sektöründe yaptım harcamayı boşa gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gandal07 -- 7 Mayıs 2014; 15:58:02 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: netroshine

quote:

hocam banada platinum kart gelecekmiş ama gelmesi 1 haftayı geçer dediler o zamana bonusların kullanım süresi doluyor napıcam ben şimdi

haklı müşteri hattını arayıp durumu izah ederseniz kart elinize ulaştıktan sonra tekrar yüklüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: enorton

Bonusları eksiye düşen var mı? Geçen ayki kampanyalara katıldım, artı Shell kampanyasına da katılmıştım. Puanları kullandım şimdi -40 Tl gözüküyor bonusum.

Puanları karttan karta atıp, bir araya toplayıp, hepsini toplanmış karttan harcarsanız. eksiye düşüyor. Her kampanyadan gelen puanı kendi gelen kartından harcamak lazım.
  • kacmaza katilmistim ilk harcama sonucunda 1 kere daha harcama yapin 20 tl bonus kazanin mesaji geldi 180 tl lik bi harcama daha yaptim yine 1 harcama daha yapin mesaji geldi ilk defa boyle bisey oluyo

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.