Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.174
Cevap
717
Favori
1.958.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende flexi kullanıyorum direkt KAÇMAZ yazıp 3340 a gönderdim mesaj paketim olmadığı için ardıdan mesaj geldi zaten katılımınız alınmıştır tek seferde farklı günler de 50 tl harcayın.. diye uzun numara patlamış olabilir 3340 a gönderin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

Migrosta kazan kampanyasini degerlendirmek istiyorsaniz yeni nesil nakitte alabilen jet kasadan cikis yapin. Jet kasada puan kullanip kullanmamak istediginizi odeme ekraninda puan kullanmak istiyormusunuz diye sorup onayliyor ve tek slipte cikiyor.

Normal kasada ise once puani sorgulayip kullanmak istediginiz kadarini kullaniyor geri kalani ise ayri cekiyor.

Migrosta jet kasa cozum olur.

sanal market olmaz mı?
    sanal markette de bu şekilde işlem yapılabilir diye düşünüyorum ama denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Arkadaşlar, 40 TL bonus'u içinde tek seferde 75 veya 90 toplam çektirmeyi bugün bizim 3M Migros'un en bilgili kasiyerine sordum.

"Sistemimiz eskiden öyleydi ama ARTIK İZİN verMİyor, elle de müdahale edemiyoruz", daha küçük market zincirlerinin posları izin veriyor olabilir" dedi.

Öteki forumda biri Kipa'da yapıldığını yazmış. Ama İstanbul'da çok az Kipa var.

İşlemi yaptırdığınız marketleri burdan paylaşır mısınız.

Bir diğer alternatif, o kadar bonus toplayabilen arkadaşlar için 75'in tamamını bonuslardan çektirmek. Benim dilbilgisi bilgime göre bu ihtimalde bonus iadesi olMAmalı. Ama diğer forumda bir arkadaş müşteri hizmetlerini arayıp teyid ettirmiş, ama o çağrı merkezi elemanına da ne kadar güvenilir emin değilim.

Ben kampanya "genel" diye haklı müşteri hattına "ya açıklama yapın, ya şartları değiştirin" diye yazdım, ama pek ümitli değilim (Geçen şikayetimde alakası yokken kopyala yapıştır kuralları göndermişlerdi cevap mailinde)

Yapılabilen marketleri paylaşalım.
    1-A101 (pos'u Bankasya'ysa kasiyerden rica edin Garanti pos'u olarak çekiyor !),
    2-Kipa,
    3-Mopaş,
    4-Oruç Market,
    5-Carrefour (önceden kasiyere tek slipte çekmesini rica edin),
    6-Migros (yeni nesil kasiyersiz) Jet Kasa'larda oluyormuş.

sanal marketlerde olmuyor mu?

• arkadaşlar herhangi bir garanti posundan bonus sorgula yaptırın. varsa önce normal bonusunuz yazacak ve herhangi bir burger king, sbarro, arbys veya popeyes bonusunuz varsa bu bonuslarda aynı slipte yer alacak.
  • sabbra kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler.
    Kaçmaz için defalarca farklı kombinasyonlara mesaj göndermeme rağmen her seferinde "Kampanya kaydınız alınamamıştır...." mesajı geldi. Benzer sorunla karşılaşan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Olmasına olur da Lukoil 3*75'le kombo yapmak varken yazık olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Olmasına olur da Lukoil 3*75'le kombo yapmak varken yazık olur.

Nasil yapabilecegim hakkinda bilgi verirsen sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 liralık şok a özel bonusunu kullanabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Sana kiptaştan konut çıktı diye sana eksi vermişler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cheekyyy

quote:

Allah aşkına bu ne demek simdi kez20+20 tl yatmis bonus ama toplam bonus -58 küsür lira

Halen seni bklyrm kankaaaa

Once benim bu eksi 58 tl yi cozelim gerisi kolay sabret bekle az sabirsiz olma hb cek kampanyasi fln cikacak yakinda diye tahmin ediyorum

süreli bonuslu bir kampanyadan bu kartla 100 tl bonus kazanıp başka karta aktarıp harcadığın oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

quote:

quote:

Allah aşkına bu ne demek simdi kez20+20 tl yatmis bonus ama toplam bonus -58 küsür lira

Once benim bu eksi 58 tl yi cozelim gerisi kolay sabret bekle az sabirsiz olma hb cek kampanyasi fln cikacak yakinda diye tahmin ediyorum

süreli bonuslu bir kampanyadan bu kartla 100 tl bonus kazanıp başka karta aktarıp harcadığın oldu mu?

Hocam gecrn hb dan alisveris uapmistim 100 tl bonus gelmisti son gunu kullanmqyi unutt gece 12:35 dw int bank girdim bonus 100 tl silinmemis hemen hizlialdan 108 tl kontor aldim 100 tl bonusu gerisini karttan tek cekim aldim onaylandi bonusum kullanilmis oldu.acaba bu denyo banka puani silmedigini gorup onu mu eksiye dusurdu ? Ne yapmam gerekir simdi hocam.100 tl bonusu almak icin 2 tl normal bonusumu kalnini da kisiye ozelden gelen 20+20 den mi sildi acep?

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    son gün saat 24'e kadar harcamadıysan puanı, 24'ten sonra sistem puanı silmeden harcasan da süreli puan varmış gibi siliniyor.. 2 lira civarı da başka alışverişlerden kazanmışsın ya da önceden kartında olan puanmış.. açıklaması bu..

bi şikayet kaydı oluşturabilirsin ama pek bi şey yapabileceklerini sanmıyorum..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam gecrn hb dan alisveris uapmistim 100 tl bonus gelmisti son gunu kullanmqyi unutt gece 12:35 dw int bank girdim bonus 100 tl silinmemis hemen hizlialdan 108 tl kontor aldim 100 tl bonusu gerisini karttan tek cekim aldim onaylandi bonusum kullanilmis oldu.acaba bu denyo banka puani silmedigini gorup onu mu eksiye dusurdu ? Ne yapmam gerekir simdi hocam.100 tl bonusu almak icin 2 tl normal bonusumu kalnini da kisiye ozelden gelen 20+20 den mi sildi acep?

hocam senin bonusu kullanmayı unutmuş olman zayıf ihtimal ..uçak bileti almış olmayasın...

• kampanyadan kazanılan puanlar başka karta aktarılıp kullanılınca puanın son kullanma tarihinden sonra aktarılan kısmı eksi puana dönüşüyor....diğeride son kullanılma tarihi geçen bankanın silmesi gereken puanı son kullanma tarihinden sonra kullanırsanızda puanı daha sonra eksiye düşüyor..işin daha kötü tarafı diyelim eksi 100 tl bonustanız ve bi kampanyadan 40 tl kazandınız puanınız eksi 60 a düşüyor...ama o puanın son kullanma zamanında sistem geri o puanı kullanmamıs sayıp tekrar eksi 100 e çekiyor.....
  • bana niye bonus yok

• quote:

Orijinalden alıntı: holapsp

quote:

Orijinalden alıntı: yasar37

Bilmem ki Flexi kart kullanıp kaçmaz, ücretsiz gibi kampanyalara kaydolabilen arkadaş var mı?

Hocam ben de bonus flexi var kacmaza a katilim kabul etti bugun diger kampanyayi bilmiyorum

bonus genç ile kaçmaz ı kabul etmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares19051978

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam senin bonusu kullanmayı unutmuş olman zayıf ihtimal ..uçak bileti almış olmayasın...

İmkansiz ucak biletini vakifworld ile aliyorum bankayi arasam mı ki bana neden -58 küsür bonus yansimis diye?

• quote:

Orijinalden alıntı: soykannnn

kampanyadan kazanılan puanlar başka karta aktarılıp kullanılınca puanın son kullanma tarihinden sonra aktarılan kısmı eksi puana dönüşüyor....diğeride son kullanılma tarihi geçen bankanın silmesi gereken puanı son kullanma tarihinden sonra kullanırsanızda puanı daha sonra eksiye düşüyor..işin daha kötü tarafı diyelim eksi 100 tl bonustanız ve bi kampanyadan 40 tl kazandınız puanınız eksi 60 a düşüyor...ama o puanın son kullanma zamanında sistem geri o puanı kullanmamıs sayıp tekrar eksi 100 e çekiyor.....

Yapma.yavvv o zaman borc bitmez eksi bonus

• quote:

son gün saat 24'e kadar harcamadıysan puanı, 24'ten sonra sistem puanı silmeden harcasan da süreli puan varmış gibi siliniyor.. 2 lira civarı da başka alışverişlerden kazanmışsın ya da önceden kartında olan puanmış.. açıklaması bu..

bi şikayet kaydı oluşturabilirsin ama pek bi şey yapabileceklerini sanmıyorum..

Hocam.arkadasin biri surekli eksiye dusersin bu sekilde demis sureli puanlar silinir demis o zaman ne halt edwcem sastim.zaten suresiz puan kampanyasi yok ki bonusun madem oyle extreye yansitsin yansitir mi acaba borc tl olarak

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Garantide değil ama parafcardda başıma geldi benzer bir olay, puan kullandım eksiye düştü meğer günü gecmis. Ama onda kazandığım süreli puanlar eksiden artıya geçirmişti sıkıntı olmadı. Garanti farklı mıdır bilemeyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.