Şimdi Ara

Bonusun Genel Kampanyaları (SSS) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
792
Cevap
139
Favori
78.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakistan

ödemeler fatura kısmında otomatik ödeme talimatı var oradan

Oradan fatura ödeme talimatı verilebiliyor. Tl yükleme talimatı her ay 20 tl- 25 tl yükle vs seçme alanı gelmiyor?
  • RAMAZAN KAMPANYASINA KATILAN VAR MI? BEN KATILDIM. KAYIT OLDUM. 5 KERE 100 TL ALIŞVERİŞ YAPTIM. DÜN KAMPANYA BİTER BİTMEZ KAZAN KAYIT İPTAL DİYEREK ÖDEDİĞİM 4.99TLYİ GERİ İADE ETMİŞLER. KENDİ KENDİLERİNE KAMPANYAYI İPTAL GÖSTERMİŞLER. ARAYIP KAYIT OLUŞTURDUM. BÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞAN VAR MI?
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Aynı durumla karşılaşanlar var hocam..

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=106688181&mpage=3
  • haacar kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim konusunu aradım aradım bulamamıştım. şimdi bakayım. teşekkürler.
    Bendede iptal gözüküyor,kazan kayıt iptal diye 4.99 iade etmişler umarım 50 tl yatar...
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    beklemedeyim bakalım. daha önce mayıs ayındaki kampanyada böyle bir şey olmadan yatmıştı. sorun çıkarmasalar bari.
    evet hocam bende mayıs ayında kazanmıştım sorun çıkmamıştı, ilk kez böyle bi durum oldu, banka puanları gece 00.30 da yatırıyor ozaman belli olur...
  • GittiGidiyor bonusları yatan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkeste aynıysa sorun olma arkadaşlar Allahın izniyle

• Denizbank ramazan kampanya bonusu yattı

• GittiGidiyor bonusları yatan varmı?

edit:dönem içinde gözüktü yarına hesapta da gözükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auzun99 -- 22 Temmuz 2015; 0:43:29 >
  • Bonus ramazan dönemici islemlerde gözüktü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    +1
  • ne yazik ki flexi kartlara yüklenmemiş...
  • online işlemlerden ödenen faturalar kampanyaya katılmıyor değil mi?

ttnetin sayfasından ödedim geçerli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 22 Temmuz 2015; 4:25:01 >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    yüklenmemesi için bir sebep yoktu halbuki. kamp. ücretini tahsil ettiler ve kamp. biter bitmez iade ettiler ki bu bankanın kendince kurnazlığıdır. kamp. koşullarıda flexi ile bir kez kazanılabilineceğini söylüyordu. köylü kurnazı garanti.
  • memmet77 kullanıcısına yanıt
    hocam flexi kartı ile olanlar 2. defa 50 kazanabilir diyordu, kampanya kaydını aldılar 5 tane 100 harcattılar sonra kafalarından iptal ettiler ve puanıda yüklemediler
  • 2. Defa kazanmayla falan alakasi yok olayin. Tek kart flexi ile girdim, ayni durum bende de var.

• Arladaslar kazan kayit iptal diye 5 tl yatirmamıslar 5 tl daha cekmisler benden :) -4.99 yazıyo hem kayitta hem iptalde. puan da yuklenmedi tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

Arladaslar kazan kayit iptal diye 5 tl yatirmamıslar 5 tl daha cekmisler benden :) -4.99 yazıyo hem kayitta hem iptalde. puan da yuklenmedi tabi.

Aynı durum bende de söz konusu..

İlginç olan ben haziran ayında ramazan kampanyasına katılmışım. 4,99 ücret alınmış. 20 temmuzda 4,99 ücret bir daha alınmış iade edilmemiş, üstüne de tabi ki puan da yatmamış.Müşteri hizmetlerini arayan oldu mu bu durum için? Verilen cevap nedir?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.