Şimdi Ara

Bonusun Genel Kampanyaları (SSS) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
792
Cevap
139
Favori
78.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: THE_MAX_BJK

100 TL ye 10 tl bonus Kampanya bitti mi

Evet şimdilik yeni kampanya yok.

quote:

Orijinalden alıntı: altayi

Arkadaşlar bende ing bonus ile katıldım kampanyaya 2 adet 100 tl ve üzeri alışveriş yaptım bana 20 tl bonus yatarmı ?

Bir kaç mesaj üstte yazdım yattığını. Kampanya şartlarına tamamen uyduysanız size de yatmıştır.
  • yakıt kampanyası yok mu?
  • Beyler,

1000 lira üzeri olarak tatil alıcam. Faydalanabileceğim bi kampanya fln var mı? Garanti Bonus kulanıyorum. Boşa gitmesin alışveriş.
  • Ben bim den 2 kez 100 tl ilk alışveriş yapmıştım.bunlara için Bonus yatmamış. Bimden alışveriş yapıp da yatan var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarot73 T kullanıcısına yanıt
    Bahar kmpnysindan bahsediyorsunuz sanirim. Bim üye işyeri degil. Cünkü bonus kullanilamiyor pos cihazinda. Ama a101 ve Şok üye işyeri

• N11 kampanyasına mesaj atmayı unutup işlem gerçekleştirdim. Hemen aklıma geldi ve işlem bekleyen provizyonlardayken mesaj attım. Kampanya katılımı sağlanıp bonus yüklenme şansım varmıdır ?

• cersav kullanıcısına yanıt
    Yüklenmez. İptal edip yeniden alın

• mussti19 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Yurtdışı taksit durumu yok mu bu ay. Göremedim sitesinde

• 22-29 mayıs arası 50TL yatmıştı. Dün kullandım. Çok iyi oluyor böyle konular ya.

Ek olarak HRC veya KAZANÇ kampanyaları sanırım bu başlıkla alakalı değil. Kullanıcı bazlı denilmiş ama sms gelmediği halde katılım alınabiliyor. Genel olarak değerlendirilmesi yinede saçmamıdır?

Ordan gelen 20yide bekliyoruz bakalım 5 haziranda yüklenecekmiş.

Yeni kampanyaları takipteyiz :)
  • arkadaşlar puan bilgilerim için müşteri hizmetlerini aradım. bahar kampanyasından yatmış bonusum olduğunu söyledi. şuanda kartta puan bilgisi gözüküyor. müşteri temsilcisi son kullanım tarihinden sonra puan kartınızda gözüksede siz puanı kullanmanız durumunda. bir sonraki extrenize borç olarak yansıtılır diyor.
    verilen bilgi doğru mu?

• RENAT27 R kullanıcısına yanıt
    Doğru borç olur

• Kart aidatı olarak 75 lira yazmışlardı. Çağrı merkezini aradım. Bir yıl kapatmama taahüdüne karşı 50 lira bonus önerdiler. Çok fazla uğraşmak istemediğim için kabul ettim. 1 yıllık 25 liraya geldi bonus kart. Hiç yoktan iyidir.

Sizce iyi mi yaptım? Daha iyi bonus kapabilen var mı aramızda?

• her sene aynı numara her seferingeir geri alıyorum 75tl'yi,sonuna kadar direneceksin hacı
  • the_iceberg T kullanıcısına yanıt
    geçen yıl çok direndim. hiç değilse aidatın tamamı kadar bonus verin dedim olmaz dediler. o halde kartı kapatın dedim. 7 gün sonra kapanacak dediler ve kapandı. geri açtırana kadar akla karayı seçtim. bir sürü sıkıntı çıktı kartı kapattırdığım için. bu kadar uğraşmaya değmez dedim bu yıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Doğru borç olur

Cevabınız için teşekkür ederim.
    o zaman bonus puanı kullanmayım.

• arkadaşlar konuyla alakası yok ama bana şöyle bir mesaj geldi, tam olarak anlayamadım.
    70 tl lik tek çekim alışveriş yapmıştım

"70 tl harcamayı herşey dahil 23.89 tl lik 3 aya bölmek için böl aldja2321 yaz 3340a yolla"
    faiz %2.02 YMO %14.26 Toplam 71.68"

yazıyor, bu %14.26 yazan YMO ne oluyor tam olarak ?
  • Loggerheads kullanıcısına yanıt
    yıllık mliyet
  • http://m.bonus.com.tr/kampanya_detay.aspx?id=2823

Burada bonusu indirim olarak mı görmüş de en fazla 20₺ kazanılır denmiş ? Var mı bilgisi olan

• Arkadaşlar hiç yaptığınız tek çekim harcamayı taksitlendiren yapan oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.