Şimdi Ara

Bonusun Genel Kampanyaları (SSS) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
792
Cevap
139
Favori
78.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @elnino19 teşekkürler. bana kaçmaz için bilgilendirme gelmedi. buradan öğrenim msj attım. talebiniz alındı 2 50 tl lik alışverişe 20 tl verilecek mesajı geldi yani sanırım kabul etti. bu bonusları yatırırlar mı bilemiyorum ama alışveriş yapacaktım nasıl olsa. bekleyip göreceğiz artık.
  • Bende aradım kart ücreti için , bana 40 TL Bonus verdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: halley yıldızı

@elnino19 teşekkürler. bana kaçmaz için bilgilendirme gelmedi. buradan öğrenim msj attım. talebiniz alındı 2 50 tl lik alışverişe 20 tl verilecek mesajı geldi yani sanırım kabul etti. bu bonusları yatırırlar mı bilemiyorum ama alışveriş yapacaktım nasıl olsa. bekleyip göreceğiz artık.

KEZ kampanyasına da katılın (2x50 TL ye 40 TL alırsınız)
  • MERHABA ARKADAŞLAR DÜN HEPSİBURADADAN KAZANMIŞ OLDUĞUM PUANIN SON GÜNÜYMÜŞ İŞLERDE YOĞUNDU KOŞTURMACA AKSAKLIKLAR PUANI KULLANAMADIM TABİİ YANDI SANIRIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE GÖRÜŞEREK TEKRAR PUAN TANIMLANMISINI İSTEYECEĞİM O KADAR KARTLARINI KULLANIYORUM ARAMIZ AÇILMAZ İNŞALLAH ZATEN FAYDALARI YOK YOLLARIMIZI AYIRMAYALIM HERŞEY PARA BONUSTA NE ÖNERİYORSUNUZ.. SAYGILAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: wizard0

MERHABA ARKADAŞLAR DÜN HEPSİBURADADAN KAZANMIŞ OLDUĞUM PUANIN SON GÜNÜYMÜŞ İŞLERDE YOĞUNDU KOŞTURMACA AKSAKLIKLAR PUANI KULLANAMADIM TABİİ YANDI SANIRIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE GÖRÜŞEREK TEKRAR PUAN TANIMLANMISINI İSTEYECEĞİM O KADAR KARTLARINI KULLANIYORUM ARAMIZ AÇILMAZ İNŞALLAH ZATEN FAYDALARI YOK YOLLARIMIZI AYIRMAYALIM HERŞEY PARA BONUSTA NE ÖNERİYORSUNUZ.. SAYGILAR

denemende fayda var..ama çözüm olmaz..yatırmazlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mağlum bonusun opet kampanyası sona erdi siz bu konuda tecrübelisiniz acaba yeni bir akaryakıt kampanyası olacak mı önümüzdeki günlerde ??
  • haacar kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben de Bayram'a bir kampanya denk getirirler diye beklemedeyim. Ama işiniz acilse, "İftar sonrası" Garanti pos'u olan bir Lukoil'de İ-Garanti 150/20 deneyin.
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    Öyle herhangi bi aciliyetim yok ama ramazan kampanyası kapsamında 2 tane 100 tl alışveriş yapmadım eğer bi akaryakıt kampanyası filan olursa son 2 alışverişimi combo yapayım diye düşünmüştüm o yüzden sordum hocam bilgi için teşekkür ederim..
  • opet bonusu 20 sinde mi yatacaktı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

opet bonusu 20 sinde mi yatacaktı arkadaşlar?

22 temmuz- 5 Ağustos

• Garanti kurnazlık yapıyor.40 lira kazandınız mesajı geldikten 2 gün sonra beşinci alışverişi yaptım. Bir 100 daha harca 10 lira bonus kap mesajı geldi. Şüpheye düşürüp ekstradan alışveriş yaptırmaya çalışıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonelyman

Garanti kurnazlık yapıyor.40 lira kazandınız mesajı geldikten 2 gün sonra beşinci alışverişi yaptım. Bir 100 daha harca 10 lira bonus kap mesajı geldi. Şüpheye düşürüp ekstradan alışveriş yaptırmaya çalışıyorlar.

size muhtemelen ekstra kampanyasının mesajı gelmiş linki şuydu galibawww.bonus.com.tr/ek
  • Olabilir. Bulduğum bütün anahtar kelimeler ile mesaj attığım için kampanyalar karıştı demek. Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opet kampanyasindan puani yatan var mi?
    Benim yatmamis.

• quote:

Orijinalden alıntı: fortuneteller

Opet kampanyasindan puani yatan var mi?
    Benim yatmamis.

benimde yatmamış görünüyor.
    bu bonuslar opet bonusu olduğu için sadece opetlerde görünüyor olmasın?
  • opet bonuslar banada yatmamış, sanırım sadece opetlerde geçerli ve opetlerde gözükecek...
  • Evet arkadaşlar, sadece OPET ve SUNPET istasyonlarında yakıt alımında geçerlidir, diyor.
  • Az önce gelen mesaj : BONUS iLE MiGROS KADIKOY CAFERAGA TOPTAN MAGAZASI'NDAN TEK SEFERDE 500 TL'LiK HARCAMANIZA 50 TL BONUS! SON GUN 21 AGUSTOS! BiLGi:www.bonus.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hokkabaz-

Az önce gelen mesaj : BONUS iLE MiGROS KADIKOY CAFERAGA TOPTAN MAGAZASI'NDAN TEK SEFERDE 500 TL'LiK HARCAMANIZA 50 TL BONUS! SON GUN 21 AGUSTOS! BiLGi:www.bonus.com.tr

Linki de buymuş. Böyle bir mağaza mı varmış?

https://www.bonus.com.tr/apps/bonus-kampanyalar/kampanya-detayi.aspx?campaignId=2722&title=bonus%E2%80%99la+migros+kadikoy+caferaga+toptan+magazasi%E2%80%99ndan+tek+seferde+500+tl+ve+uzeri+harcamaya+50+tl+bonus!+

• quote:

Orijinalden alıntı: fortuneteller

quote:

Orijinalden alıntı: -Hokkabaz-

Az önce gelen mesaj : BONUS iLE MiGROS KADIKOY CAFERAGA TOPTAN MAGAZASI'NDAN TEK SEFERDE 500 TL'LiK HARCAMANIZA 50 TL BONUS! SON GUN 21 AGUSTOS! BiLGi:www.bonus.com.tr

Linki de buymuş. Böyle bir mağaza mı varmış?

https://www.bonus.com.tr/apps/bonus-kampanyalar/kampanya-detayi.aspx?campaignId=2722&title=bonus%E2%80%99la+migros+kadikoy+caferaga+toptan+magazasi%E2%80%99ndan+tek+seferde+500+tl+ve+uzeri+harcamaya+50+tl+bonus!+

Bende ilk defa duyuyorum.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.