Şimdi Ara

Bonusla Ramazanda 50 TL BONUS *tüm bankaların bonusları* (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
500
Cevap
13
Favori
27.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erniuif

Arkadaslar kesin bilgidir, müşteri hizmetleriyle 2 kez görüştüm. Opet kampanyasına önce katıldıysanız ve sonradan ramazan kampanyasına katıldıysanız önce ilk katıldığınız opet kampanyasının şartlarını yerine getiriyorsunuz, daha sonra ramazan kampanyasına geçebiliyorsunuz. İki kampanya birleşmiyor. Ben bugün opet şartını yerine getirdim ve ramazan kampanyasına geçtim.

kötü oldu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenun

quote:

Arkadaslar kesin bilgidir, müşteri hizmetleriyle 2 kez görüştüm. Opet kampanyasına önce katıldıysanız ve sonradan ramazan kampanyasına katıldıysanız önce ilk katıldığınız opet kampanyasının şartlarını yerine getiriyorsunuz, daha sonra ramazan kampanyasına geçebiliyorsunuz. İki kampanya birleşmiyor. Ben bugün opet şartını yerine getirdim ve ramazan kampanyasına geçtim.

Ben dün opet kampanyasını tamamlamadan online opet alışverişimden 5 tl ramazan kampanyası bonusu kazandım. Bugün de opet kampanyasına istinaden alışverişimden mesaj geldi.

Benim başıma gelen ve müşteri hizmetlerinin söylediği bilgi bu. Bugün opetten benzin aldım 5 lira kazandınız mesajı gelmedi ama 45 lira bonus kazanma şartını tamamladım. Demek ki şans işi

• quote:

quote:

quote:

Ben dün opet kampanyasını tamamlamadan online opet alışverişimden 5 tl ramazan kampanyası bonusu kazandım. Bugün de opet kampanyasına istinaden alışverişimden mesaj geldi.

Benim başıma gelen ve müşteri hizmetlerinin söylediği bilgi bu. Bugün opetten benzin aldım 5 lira kazandınız mesajı gelmedi ama 45 lira bonus kazanma şartını tamamladım. Demek ki şans işi

simdi durum nedir 5X75 e 45 tl ile ramazan 50 tl birlesir mi birlesmez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

quote:

quote:

simdi durum nedir 5X75 e 45 tl ile ramazan 50 tl birlesir mi birlesmez mi?

birleşmesi gerek diye düşünüorum ilker hocam. çünkü opet kampanyasında sanal kart dahil değil demiş ama sanal opeti kullanmayın dememiş yorumu çıkıyor...

• bende biraz önce opetten 75 liralık benzin aldım opet mesajı geldi 5 tl bonus mesajı gelmedi
  • Migrosu deneyen var mı?
  • migrosu denedim ama 5tl yüklenmedi pazartesiyi bekleyeceğim gelmesse birleşmiyor demek ki
  • Dün migrostan son 100 TL'lik alışverişi yapınca 50 TL bonus kazandınız diye mesaj geldi, ramazan kampanyası için 5 TL kazandınız diye mesaj gelmedi.
    Bugün 75 TL'lik benzin aldım.
    "5TL BONUS KAZANDINIZ.SONRAKI 75TL'LIK ILK 2 HARCAMAYA 5'ER TL,3.'YE 30TL,TOPLAM 50TL BONUS!" diye mesaj geldi. Demekki dünkü migros ilk 75'e sayılmış.

• beyler teble yapınca alışverişten sonra mesaj geliyor mu bana gelmedi?
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    birleşmiyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: jandarma

genelde birleşir ikisine aynı anda mesaj gelmiyor birisi için gönderiyor sistem.

Dediğiniz gibi olabilir ama riske atıp uğraşmak yorabilir. Bonus bunu bence "yersen" diye yapıyor. Sistemin bir eksikliği değil büyük olasılık. Birleşmez deyip müşteri kaçırmak istemiyor sesini çıkarmayana da bonusu yüklemiyor. İki kampanyaya da ayrı ayrı katılan müşteri tam istediği müşteri zaten. Olayın özeti budur.
  • daha önceden butün kampanyalarla 3 tane hatta 4 tane kampanyı birleştirdiğim olmuştu umarım bunlarda birleşir bonus zamanında yatırmıştı bonusları sessizce.
  • quote:

daha önceden butün kampanyalarla 3 tane hatta 4 tane kampanyı birleştirdiğim olmuştu umarım bunlarda birleşir bonus zamanında yatırmıştı bonusları sessizce.

MH ile görüşmüş müydünüz daha önceden birleştirdiğiniz kampanyalarla ilgili?
  • Benim telefon numarama benim ve babamın kredi kartı kayıtlı. Sizce ramazan yazıp 3340a gönderdiğimde babam da katılmış mıdır, benim kredi kartım katıldı alışveriş yaptım denedim de babamınkinden emin değilim. Fikri olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

daha önceden butün kampanyalarla 3 tane hatta 4 tane kampanyı birleştirdiğim olmuştu umarım bunlarda birleşir bonus zamanında yatırmıştı bonusları sessizce.

MH ile görüşmüş müydünüz daha önceden birleştirdiğiniz kampanyalarla ilgili?

Arkadaşlar garantiyi arayıp ,
    1.Kampanyalar birleşiyor mu diye sormayın .
    2.Aksi bir durum yazmıyorsa puanlar yüklenir ,
    3.Eğer puan yüklenmezse o zaman bankayı (444 0 338) arayın puan yüklenmedi deyin .

O zaman yükleniyor zaten
  • migros sanalmarketten alışveriş yaptım ancak mesaj gelmedi.
  • mesajlara fazla takılmayın bazen katılmadığım kampanya içinde 4 defa daha alışveriş yapın gibi mesaj gönderiyor bonus bazen kampanyaya katılıyorum mesaj gelmiyor ama sorunsuz yükleniyor.
  • quote:

Benim telefon numarama benim ve babamın kredi kartı kayıtlı. Sizce ramazan yazıp 3340a gönderdiğimde babam da katılmış mıdır, benim kredi kartım katıldı alışveriş yaptım denedim de babamınkinden emin değilim. Fikri olan var mı?

Iki kez katilim yapmalisin

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

beyler teble yapınca alışverişten sonra mesaj geliyor mu bana gelmedi?

Teb genelde öesaj göndermiyor.Banada gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

bende biraz önce opetten 75 liralık benzin aldım opet mesajı geldi 5 tl bonus mesajı gelmedi

Aslında ikisine de katılan arkadaşlar böyle bir harcamadan sonra müş. hiz. arayıp harcamanın ramazan kampanyasına dahil olup olmadığını sorsa çözüm olabilir gibi.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.