Şimdi Ara

Bonusla Ramazanda 50 TL BONUS *tüm bankaların bonusları* (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
13
Favori
27.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14:07:30 Parolu kartınıza Opet istasyonlarında harcayabileceğiniz online puan yüklemesi yapılmıştır.
    14:07:37 5TL BONUS KAZANDINIZ. MARKET,AKARYAKIT,RESTORANDA SONRAKI 75TL'LIK ILK 3 HARCAMAYA 5'ER TL, 4.'YE 30TL, TOPLAM 50TL BONUS! SON GUN:11 AGUSTOS.BILGI:BONUS.COM.TR

Online yakıt işi süper oldu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ING Bonus'tan opet online'da farklı POS'tan geçtiği için dahil olmadığı bilgisi aldım.(Garanti posu şartmış) İptal ettiriyorum şimdi yüklemeyi.
    Denizbank ise dönüş yapacağız dedi katılım alındı mesajı gelmemesine ilişkin.
  • kredi kartının garanti posundan geçirilmesi şartı var mı?ben göremedim de..
  • Bonus üye işyeri şartı yok. Tüm poslar geçerli, belirlenen sektörler içerisinde.
    Bu sebeple Opet onlinedan yapılan alışverişlerde 5 lira kazandınız diye mesaj geliyor. Opet online Yapı Kredi posunu kullanıyor. Yani Ramazan kampanyasında geçerli.

Fakat Opet kampanyasında "Bonus üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarında geçerlidir" ibaresi olduğu için Open online alışverişi Opet kampanyası için geçersiz.

İstasyondan alışveriş yapıyorsanız iki kampanya da geçerli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemre81

ING Bonus'tan opet online'da farklı POS'tan geçtiği için dahil olmadığı bilgisi aldım.(Garanti posu şartmış) İptal ettiriyorum şimdi yüklemeyi.

Evet aynı şekilde İNG Bonus'la opet.com.tr den bonus kazanılmıyor. Her zamanki gibi yine sorunlu İNG...
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsporlu

quote:

ING Bonus'tan opet online'da farklı POS'tan geçtiği için dahil olmadığı bilgisi aldım.(Garanti posu şartmış) İptal ettiriyorum şimdi yüklemeyi.

Evet aynı şekilde İNG Bonus'la opet.com.tr den bonus kazanılmıyor. Her zamanki gibi yine sorunlu İNG...

Aradım, böyle bir şart yok dedim. Bakalım ne diyecekler.. Müşteri hizmetleri çok kötü maalesef. Hem bilgisizler hem hiç bir konuda kayıt oluşturmuyorlar..
  • quote:

quote:

quote:

Aradım, böyle bir şart yok dedim. Bakalım ne diyecekler.. Müşteri hizmetleri çok kötü maalesef. Hem bilgisizler hem hiç bir konuda kayıt oluşturmuyorlar..

Benim konuştuğum müşteri temsilcisinin dünyadan haberi yok. Bonus böyle kampanyalar yapar da biz dahil değilizdir kesin diyor. İnatlaşamadım, üzüldüm, kapattım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: realstory

Bonus üye işyeri şartı yok. Tüm poslar geçerli, belirlenen sektörler içerisinde.
    Bu sebeple Opet onlinedan yapılan alışverişlerde 5 lira kazandınız diye mesaj geliyor. Opet online Yapı Kredi posunu kullanıyor. Yani Ramazan kampanyasında geçerli.

Fakat Opet kampanyasında "Bonus üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarında geçerlidir" ibaresi olduğu için Open online alışverişi Opet kampanyası için geçersiz.

İstasyondan alışveriş yapıyorsanız iki kampanya da geçerli olur.

O zaman en mantiklisi istasyondan yapmak. Ama birlesir mi hocam kampanyalar. Birlesmez diye bir ibare yok ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85
    O zaman en mantiklisi istasyondan yapmak. Ama birlesir mi hocam kampanyalar. Birlesmez diye bir ibare yok ama.

Birleşir, birleşir.
    Şu ana kadar hiç sorun yaşamadım iki kampanyanın birleşmesiyle ilgili.
  • axess konusunda değinilmiş, bimden hediye kart alarak da değerlendirilebilinir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim konuştuğum müşteri temsilcisinin dünyadan haberi yok. Bonus böyle kampanyalar yapar da biz dahil değilizdir kesin diyor. İnatlaşamadım, üzüldüm, kapattım :)

Ben baya inatlaştım :) Cevabı bekliyorum hala :)

• Şimdi garanti bonusla online yakıt alımında geçerli mi değil mi

• Az önce opetten (istasyondan) yakit Aldim bana böyle bi mesaj geldi

BONUS'LA OPET'TE AYRI GUNLERDE 4 DEFA DAHA 75 TL VE UZERI HARCA, 45TL BONUS KAZAN! SON GUN 15 TEMMUZ!DETAYLI BILGI:WWW.BONUS.COM.TR

Ramazan kampanyasinada katildim ama onla ilgili mesaj gelmedi bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 61cengaver61 -- 6 Temmuz 2013; 7:35:32 >
  • Anlamadık şimdi.Yukarıdaki mesajda arkadaş da online almış ve Ramazan kampanyası için mesaj gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 5 Temmuz 2013; 19:04:13 >
  • migrosta son 100lük alışverişi yaptım ama 5tl gelmedi
  • Teb total bonus kartim var, total den yapacagim alisverisler dahildir herhalde?

Mcc kodlari verilmis yukarida ama ben nedir anlamadim mcc ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teble katılıp da deneyen var mı arkadaşlar?
  • Üye iş yeri şartı yok gibi görünüyor. Sektör kelimesi kullanılmış.
  • multinet deneyen oldu mu arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Şimdi garanti bonusla online yakıt alımında geçerli mi değil mi

Aldım ve geçerli
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.