Şimdi Ara

BonusFlaş Çarşamba Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
4
Favori
13.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ie36

Banada gelmiş ama telefonda nfc yok :((
    Aynen banada gelmiş 2000 telde nfc yok, kaçtı 100 TL...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Flexi karta da bu kampanyalar geliyor mu?
    bonus flexi var bende ve bana geldi ..
  • Bugün migrosa gidip kampanyadan yararlanmak istiyorum. Bakalım garanti posu bulabilecek miyim?

Gönlüm akaryakıt ta aslında ama nerede kullanabilirim fikrim yok.

• Bana da gelmiş nfc ile her zman ödeme yapıyorum zaten. 😂

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper kampanya denk geldi. Mobil ödeme uyumlu İzmir'de neresi var acaba?
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    migrosta geçerli oluyormuydu,restoran yazıyor ama çoğu kişi migros yazmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harcadığın kadar bonus geldi bana. Garanti poslarından bonus flash mobil ödeme şartı var. İnternetten olabilir mi, hangi sitelerde olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.garanti.com.tr/bonusflas?source=paylas&type=20&parameterId=I000030674 120/20 restoran gelmeyenler için bu linke tıklayarak eğer uygulama açılırsa kampanyaya katılım yapmaya çalışsınlar. Eğer hata vermezse bu kampanyadan da yararlanabilirler. 2-3 hafta önceki kampanyalarda link üzerinden katılım çalışmıştı.
  • Arkadaşlar mobil ödemeyi Yapı Kredi Cüzdan'la yapabiliyorum ama Bonuş Flaş'la yapamıyorum. Galiba Garanti sadece Master logolu kartlarla mobil ödemeye izin veriyor. Saçmalığın daniskası. Acaba mobil ödeme yapabilen arkadaşların kartları Master mı Visa mı? Visa olup mobil ödemeyi başarıyla yapabilenler var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesture -- 3 Ekim 2018; 11:48:40 >
  • altcha A kullanıcısına yanıt
    Bana 120/20 gelmişti gece. Peşinden hiç açmadım uygulamayı. Ama şimdi bu linke tıkladığımda 120/20 detayları çıktı. Geri döndüğümde ana sayfada hem 120/20 restoran hem de Mobil Ödeme kampanyası çıktı. Katıla bastım. Katıldıklarım arasında ikisi de gözüküyor şimdi. Starbucks'ta deneyeceğim, kombo olursa çok iyi olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gesture

Arkadaşlar mobil ödemeyi Yapı Kredi Cüzdan'la yapabiliyorum ama Bonuş Flaş'la yapamıyorum. Galiba Garanti sadece Master logolu kartlarla mobil ödemeye izin veriyor. Saçmalığın daniskası. Acaba mobil ödeme yapabilen arkadaşların kartları Master mı Visa mı? Visa olup mobil ödemeyi başarıyla yapabilenler var mı?
    şimdi baktım master ama visa olsada sıkıntı olmamaması lazım,uygulamadaki ayarlarınız tamam değil mi ??
  • gesture G kullanıcısına yanıt
    Bende de mobil ödeme özelliği için uygun kartiniz bulunmamaktadır uyarısı geliyor. Bonus amex kartım var. Ayriyeten bu karta bağlı master logolu sanal kartım var. Ikisinde de aynı uyarıyı alıyorum. MH aradım daha dönüş olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Bana 120/20 gelmişti gece. Peşinden hiç açmadım uygulamayı. Ama şimdi bu linke tıkladığımda 120/20 detayları çıktı. Geri döndüğümde ana sayfada hem 120/20 restoran hem de Mobil Ödeme kampanyası çıktı. Katıla bastım. Katıldıklarım arasında ikisi de gözüküyor şimdi. Starbucks'ta deneyeceğim, kombo olursa çok iyi olacak.
    starbucks da 120 lira kartavyükleme gibimi hocxam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

şimdi baktım master ama visa olsada sıkıntı olmamaması lazım,uygulamadaki ayarlarınız tamam değil mi ??

Alıntıları Göster
    Hocam Bonus Flaş'ın sitesinde "Mobil temassız ödeme özelliği işletim sistemi Android olan, 4.4 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ve MasterCard logolu kartlarla kullanılabilir. Aynı zamanda telefonunuzun mobil ödemeyi otomatik destekliyor olması gerekir." diyor. Yani hesapta sadece MasterCard'larda mobil ödemeye destek veriyor garanti.

Benim telefonum Motorola G5s. Yapı Kredi Cüzdan'la mobil ödemeyi sorunsuz yapıyorum (NFC var yani). Ayarlardan NFC'yi açtım, ödeme seçeneği olarak telefon YKB Cüzdan veya Bonus Flaş ikisinden birini seçebilirsiniz diyor. Flaş'ı seçtim varsayılan olarak. Hatta belki çakışıyordur diye YKB Cüzdan'ı kaldırdım ama yine de Bonus Flaş'ı açıp mobil ödeme seçeneğine geçince "Cihazınız mobil ödemeyi desteklememektedir" diyor. Ben de Bonus Flaş'taki açıklamayı okuyunca Master/Visa sıkıntısı diye düşündüm kartım Visa çünkü.

Lg G2 telefonum vardı emektar. Sizin açıklamanızı okuduktan sonra Bonus Flaş'ı onda açtım. Mobil ödemeyi Visa kartıma tanımladı hemen. Şaka gibi. Garanti Bonus Flaş bir kere hiç güncellememiş teknik destekteki açıklamalar kısmını. Hala Visa/Master ayrımı yaptığını yazıyor. Ayrıca Yapı Kredi mobil ödeme kampanyalarıyla teknik desteğini ve yazılımını geliştirirken Garanti Flaş hiç uğraşmamış o tarafla. YKB Cüzdan'la sorunsuz ödeme yaparken Motorola telefonumdan Bonus Flaş telefonun özelliğini tanımıyor bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedat.1907

Bende de mobil ödeme özelliği için uygun kartiniz bulunmamaktadır uyarısı geliyor. Bonus amex kartım var. Ayriyeten bu karta bağlı master logolu sanal kartım var. Ikisinde de aynı uyarıyı alıyorum. MH aradım daha dönüş olmadı.
    Hocam kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi ve Paracard dahil diyor. Sanırım Bonus Amex dahil değil kampanyaya.
  • quote:

Hocam kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi ve Paracard dahil diyor. Sanırım Bonus Amex dahil değil kampanyaya.

Alıntıları Göster
    hocam bonusflaşta mobil ödeme açık nfc de açık sadece garanti posuna yaklaştırmam yeterli değilmi birde posun temazsız özellikli olmasımı gerek yani normal pos cihazı olurmu.
  • gesture G kullanıcısına yanıt
    MH amex ayrımı yok falan dedi ama pek de emin konuşmadı. Sanırım onlar hiç hakim değil konuya. Dahil olmayan karta da kampanya tanimlamalari ayrı bir saçmalık zaten

• arkadaşlar tekrar yazayım bu kampayan için düz garanti postu yeterlimi yoksa temassız özellikli posmu olacak daha önce hiç yapmadım ama nasıl bir işlem yapacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut3513

arkadaşlar tekrar yazayım bu kampayan için düz garanti postu yeterlimi yoksa temassız özellikli posmu olacak daha önce hiç yapmadım ama nasıl bir işlem yapacağız.
    Temassız özellikli Garanti POS'u gerekli hocam. Ama Bonus Flaş'ta kart ayarları tarafında mobil ödeme seçeneğine gidip kartı mobil ödeme özelliği için aktif hale getirmeniz gerekli önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesture -- 3 Ekim 2018; 13:14:10 >
  • quote:

Hocam Bonus Flaş'ın sitesinde "Mobil temassız ödeme özelliği işletim sistemi Android olan, 4.4 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ve MasterCard logolu kartlarla kullanılabilir. Aynı zamanda telefonunuzun mobil ödemeyi otomatik destekliyor olması gerekir." diyor. Yani hesapta sadece MasterCard'larda mobil ödemeye destek veriyor garanti.

Benim telefonum Motorola G5s. Yapı Kredi Cüzdan'la mobil ödemeyi sorunsuz yapıyorum (NFC var yani). Ayarlardan NFC'yi açtım, ödeme seçeneği olarak telefon YKB Cüzdan veya Bonus Flaş ikisinden birini seçebilirsiniz diyor. Flaş'ı seçtim varsayılan olarak. Hatta belki çakışıyordur diye YKB Cüzdan'ı kaldırdım ama yine de Bonus Flaş'ı açıp mobil ödeme seçeneğine geçince "Cihazınız mobil ödemeyi desteklememektedir" diyor. Ben de Bonus Flaş'taki açıklamayı okuyunca Master/Visa sıkıntısı diye düşündüm kartım Visa çünkü.

Lg G2 telefonum vardı emektar. Sizin açıklamanızı okuduktan sonra Bonus Flaş'ı onda açtım. Mobil ödemeyi Visa kartıma tanımladı hemen. Şaka gibi. Garanti Bonus Flaş bir kere hiç güncellememiş teknik destekteki açıklamalar kısmını. Hala Visa/Master ayrımı yaptığını yazıyor. Ayrıca Yapı Kredi mobil ödeme kampanyalarıyla teknik desteğini ve yazılımını geliştirirken Garanti Flaş hiç uğraşmamış o tarafla. YKB Cüzdan'la sorunsuz ödeme yaparken Motorola telefonumdan Bonus Flaş telefonun özelliğini tanımıyor bile.

Alıntıları Göster
    BonusFlaş Çarşamba Kampanyası

BonusFlaş Çarşamba Kampanyası visa Master bir sıkıntı yok gözüküyor Telefonunuz bu şekilde ayar yapamıyorsanız olmayacaktır haliyle

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.