Şimdi Ara

Bonusflaş a Özel 4X100 e 50 TL Bonus 21 Ekim 10 Kasım Arası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
14
Favori
4.033
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı gün aynı üye işyerinde bonus ve flexi ile harcama ayrı ayrı sayılıyor, daha önce denenmiştir.
  • bonusflaşa özel kampanyaysa diğer banka kartlarıyla katılım yapılamaz ki zaten.. nasıl olacak anlamadım ben
  • Paracart dailmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Dahil
  • morhipo dahil,
    gg deneyen var mı?
  • kayigit K kullanıcısına yanıt
    Evet, bunu açıklayabilen var mı?:)

• flexi ile katilim nasil saglaniyor? bonusflash ta bonus flexi altinda kampanya bilgisi cikmiyor !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teb bonus icin katilim nasil saglanacak ?

• afotsis kullanıcısına yanıt
    Bonusflaşa özel diyor yani garanti bonuslara özel bir kampanya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğer banka kartları diyor diğer bankalardan ses yok saçmalık.
  • Denizle tebde de başlasa da bombalasak

• TEB'in zaten mevcut bir kampanyası var.

http://www.teb.com.tr/sizin-icin/50TL-bonus/
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif32

TEB'in zaten mevcut bir kampanyası var.

gecen eylül dede vardı 2.bir kampanya daha yaptılar

bekliyemedim tebi alıverişi yaptım tek kampanyayla idare edecez artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif32

TEB'in zaten mevcut bir kampanyası var.

O kampanyaya katıldık zaten. Kombo için beklemedeyiz

• bu seferki kampanya değişiklikleri=60 gitmiş 50 gelmiş ve sadec bonus flash kabul ediyor artık
  • Migrostan 120 tl'lik yaptım. Provizyondan dönem içi işlemlere de düştü ama bonus flash kampanya takip sayfasında hala 1. işlem yapılmadı yazıyor. Garanti müşteri hizmetlerini aradım hiçbir şey bilmiyor, bonuslar 10 kasımda yüklenir diye saçma sapan cevaplar verdi

Ne yapmak lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Migrostan 120 tl'lik yaptım. Provizyondan dönem içi işlemlere de düştü ama bonus flash kampanya takip sayfasında hala 1. işlem yapılmadı yazıyor. Garanti müşteri hizmetlerini aradım hiçbir şey bilmiyor, bonuslar 10 kasımda yüklenir diye saçma sapan cevaplar verdi

Ne yapmak lazım?

İşlem hangi postan geçmiş bakın tabiki slip duruyorsa, bazen ortak posta olsa başka bankadan çekilebilir,tecrübe ile sabittir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Migrostan 120 tl'lik yaptım. Provizyondan dönem içi işlemlere de düştü ama bonus flash kampanya takip sayfasında hala 1. işlem yapılmadı yazıyor. Garanti müşteri hizmetlerini aradım hiçbir şey bilmiyor, bonuslar 10 kasımda yüklenir diye saçma sapan cevaplar verdi

Ne yapmak lazım?

İşlem hangi postan geçmiş bakın tabiki slip duruyorsa, bazen ortak posta olsa başka bankadan çekilebilir,tecrübe ile sabittir.

Dediğiniz gibi yaptılar demek. Sanalmarketten kapıda ödemeli almıştım. Migros'tan alırken de farklı bir postan geçirirlerse yine kampanyaya katılmamış mı oluyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digiogi -- 25 Ekim 2016; 21:01:11 >

• digiogi kullanıcısına yanıt
    manuel yapılmıyor bildiğim cihazda falan sorun vardır belki, ama bir rivayete göre bonus kart takıldığında ekranda "bonus sorgulama" yazıyor ise bonus posundan geçiyor demektir. eğer ödemenizin başka banka posundan geçtiğini netleştirdiyseniz bu ödeme boşa gitmiş demektir, tek çare iade edip tekrar almak, ondanda çek hopi money falan filan kolmboadıysanız uğraştırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

manuel yapılmıyor bildiğim cihazda falan sorun vardır belki, ama bir rivayete göre bonus kart takıldığında ekranda "bonus sorgulama" yazıyor ise bonus posundan geçiyor demektir. eğer ödemenizin başka banka posundan geçtiğini netleştirdiyseniz bu ödeme boşa gitmiş demektir, tek çare iade edip tekrar almak, ondanda çek hopi money falan filan kolmboadıysanız uğraştırır.

Uğraşmaya gerek yok o zaman hocam. Bundan sonra direk sanalmarket sayfasından ödeme yapayım. Teşekkürler yardım için.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.