Şimdi Ara

Bonusflaş’a özel 40 TL ebebek Bonus! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bgn ebebek.com dan alisveris yaparken garantipay ile odeme secenegi cikmadi. Bnde ebebek i aradim. Onlarda su anda kamp durduruldugu icin cikmasigini soylediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mercilless kullanıcısına yanıt
    Bende dun baska kartımla supars vercektm garantıpay cıkmadı aradım. Mh bana , suan sistemlernde sıkntı oldgnunu ve bilgi işlem servısının pztsı gunu bunu çözecegını soledı.

• Mesaj Referans Numarası:xx

Sayın xx

Ödül kulanımı ile ilgili mesajınız hakkında size bilgi vermek istiyoruz.

Garanti BBVA olarak, tüm kampanyalarımızı müşterilerimizin daha keyifli ve kazançlı alışveriş yapması adına kurguluyoruz.

Koronavirüs salgını nedeniyle kullanamadığınız ebebek bonusun kullanım süresini 30 Haziran 2020 tarihine kadar uzattık.

Kampanyalarımız ile ilgili tüm detaylı bilgilere,www.bonus.com.tr sayfamızdan veya BonusFlaş uygulamamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Garanti BBVA olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Müşteri Deneyimi Destek

Garanti Bankası dönüşü

• Şu anda sitede garantipayle ile alışveriş yapılıyor ama kazandigim ebebek Bonusunu garantipay ile kullanamadim. Sanırım sadece mağazada kullanabilicez.

• Garantipay 50 tl den vazgeçmiştik ztn 40 tl ebebk bonusu da yatmayınca bgn müşteri hizmetlerni aradm. Sanal kart kamp dahil değilmiş sanal kart ile işlem yaptığım için yatmamış hangi mantıkla sanal kartın dahil olmadığı bir internet alış veriş kamp yapıyorlar. Ben kart bilgilerimi siteye girmek zorunda mıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercilless -- 31 Mart 2020; 14:3:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.