Şimdi Ara

Bonusflaş’a özel 40 TL ebebek Bonus!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 1 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında ebebek  mağazalarındanwww.e-bebek.com ‘dan tek seferde yapacağınız  250 TL üzeri alışverişlerinizde 40 TL ebebek  Bonus kazanın 
    Kampanya Detayları:
    • 40 TL ebebek  Bonus, 1 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA üzerinden tek seferde yapılan 250TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
    • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 40 TL ebebek bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
    • 40 TL ebebek  Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 40 TL ebebek  Bonus kazanabilir.www.e-bebek.com ‘dan ve fiziki ebebek mağazalarından yapılacak alışverişlerden ebebek bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar fiziki ebebek mağazalarından harcanabilir,www.e-bebek.com adresinden harcanamaz. Pre ve 1 Numaraları Bebek Maması ürünleri kampanyaya dahil değildir.

• BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 40 TL ebebek  Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 40 TL ebebek  Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 40 TL ebebek  Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
    • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    • Kazanılan 40 TL ebebek  Bonus 10 Nisan 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 40 TL ebebek  Bonuslar geri alınacaktır.
    • 40 TL ebebek  Bonus  kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
    • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
    • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 40 TL ebebek  Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 40 TL ebebek  Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
    • Garanti Bankası ve ebebek kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• AVM'ler kapatıldı, açık ebebek mağazası yok nasıl kullanacağız bu 40 TL bonusu 🙄

• kadirciftci42 kullanıcısına yanıt
    AVM'ler kapatılmadı 12:00 - 20:00 saatleri arasında açık
  • Aynı durumdayım, 40 TL bonus kullanmak istiyorum. Ama keşke online kullanilabilse. Bir şansımı deneyip, iletişim adreslerine yazayım bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevabı bize de yazın hocam, ona göre hareket edelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pre ve 1 Numaraları Bebek Maması ürünleri kampanyaya dahil değildir.

Bu ne demek acaba ? Bez dahil değil mi ?
  • Nöbetçi mağazalar açık olacakmış. Keşke online kullanılsa, boş yere yanacak bonuslar.

Nöbetçi mağazalar :https://www.e-bebek.com/kurumsal/nobetci-magaza/?OM.OSB=anasayfa-magaza-bilgilendirme
  • Ulan ben mağazadan çeke çevirecektim, şimdi yandık 😂

• Evet dışarı çıkmaya korkuyoruz ne yapacağız yanacak Bonuslar

• Ebebek kampanyası iptal edildi.

• TrendMark kullanıcısına yanıt
    Suan bonusflashta hala gorunuyor ama

• gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Alışveriş sonrası ebebeki aradım banka ile yapılan kampanyayı iptal ettiklerini söylediler

Mevcut kazanımlar ne olacakmış peki? Bilgi verdiler mi hocam?

• mgb06 M kullanıcısına yanıt
    Hayır tamamen iptal ettik dediler muhtemelen kazanım olmayacak

• Öyle saçmalık mı olurmuş. Web e yansıtsınlar bonusları

Geçmişe dönük iptal edemezler. Kazanılmış hak var ortada

• Garanti pay Kampanyasi iptal olmus fakat 40 tl bonus da mi iptal olmus hala bonus flas ta gosteriyor ama ? Ben bgn alisveris yaptim ama sayac islemedi.

• mercilless kullanıcısına yanıt
    Garantıpay i nerdn gordun hocam ıptal oldgnu

• Ben 21 Mart da 250 tl lik ebebek.com dan garantipay ile alışveriş yaptım 40 tl yattı diye mesaj geldi ama 50 ile ilgili bir bildirim gelmedi.
    Şimdi 50 yatmayacak mı acaba

• Benım gecen hfta yaptıgım alısverısler ve bonusflash da suan gorunenler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.