Şimdi Ara

BONUS Yılbaşı Kampanyası - 60 TL Bonus (6*100)(9-31 Aralık) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
26
Favori
16.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanalmarket dahil olmadı bende sanalmarket alışverişi yapıp yansıyan var mı?
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. Peki puan sanal karta mı yatacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • t_01 T kullanıcısına yanıt
    Dahil oluyor. İşlemin provizyondan çıkmasını bekleyin. Provizyondan çıktıktan sonra kampanyaya dahil olduğunu bonusflashtan görebilirsiniz çünkü mesaj ile bilgilendirme yapmıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayalci79 H kullanıcısına yanıt
    Puanı asıl karta yüklenecek.

• avantis A kullanıcısına yanıt
    Sanal markette provizyondan ziyade tutar değişimi gibi durumlar olabileceğinden anında olmuyor.

Diyelimki an itibarıyla ödeme yaptınız, teslimat için sabah 13:30-15:30 arasını seçtiniz. Bu işlem aşağı yukarı 12:30:-13:00 arası muhasebeleşir, bonusflashtaki kampanya takibe de o zaman düşer. Oysaki hala provizyonda bekliyor oluyor akşam gün sonu alınana dek.

Ya da tam olarak provizyondan çıkarken de düşebilir. Ama mesela az önce korayspora ödeme yaptım 104,50 TL tutarında. Doğrudan yansıdı kampanya takibe.

Benim merak ettiğim;

N11 ödemeleri dahil mi , emin olmak istiyorum. Bir de aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapılan harcamaların ilki dahil edilir diyor. Ama farklı işyeri ile ilgili bilgi yok. Ben şimdi bugün için korayspordan işlem yaptım. Dahil ise n11'de de ödeme yapsam aynı günde olması engel olur mu kazanıma?

Edit: Sanırım Bonus, n11'i elektroniğe almamış konu içerisinden anladığım kadarıyla. Giyim de değil, market de değil. Ne arkadaşım bu n11? Oysaki hepsi var. Faturayı mail atacağız da falan da filan da.
    Hepsiburadacom'dan GG'den farkı mı var. Gün içerisinde farklı işyerleri de dahil.
    Ürünü farklı siteden alayım bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 19 Aralık 2016; 3:50:36 >

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Aynı gün içerisinde farklı işyerlerinden yapılan alışverişler dahildir. Benimkileri kabul etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 19 Aralık 2016; 4:9:49 >
  • n11 yada hepsiburada alışerişi geçerli oluyor mu
  • HB GG oluyor..N11 olmaz

Bu bonuş flaş'de 21 aralığı bekleyin diye bişey çıktı ne çıkacak bakalım altından

• 1000 TL üzeri beyaz eşya alışverişe 40 TL bonus için bonus flaş ile katılıp 1065 TL ye media marketden çamaşır kurutma makinesi aldım ama sektör elektronik geçiyor diye puan yatirmamislar aldığım ürün beyaz eşya olduğu için yatması lazım değil mi? Bilmediğimden soruyorum. Ne yapmam lazım? müşteri hizmetleri kampanya dahilinde olmaz diyor. Kartı yeni aldım bunların sistemi pek bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shell dahil midir veya opet?
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    dahil etmiyorlar n11 de diğer olarak geçiyor bende beyaz eşya aldım ama firma ismi doğuş grubu olduğundan diğer sektörde gözüküyor alışveriş geçersiz diyorlar.
  • malum site geçer mi acil cevap lütfen
  • sahin419941 S kullanıcısına yanıt
    Geçmez. Az okuyun üstteki mesajları acil lütfen.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    okudum daha önce onun durumu farklı olabiliyor ondan soruyorum acil bilgilenmelisin
  • sahin419941 S kullanıcısına yanıt
    Malum siteden kastın ne, herkes her siteye malum diyor, son ayların en popüler malumu cephaneciyi kastediyorsan yukarda yazıyor açık açık neyin ne geçtiği. Senin kastettiğin malum başka birşey ise söyle aktaralım bilgiyi. Bilgi çok bizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 20 Aralık 2016; 1:28:10 >
  • Hepsiburada dan alış veriş yapipta 100 TL yüklenenler de kullanabilir. Detaylardan bonus kullanımı ile ilgili hiç bir şey yok. Kısaca bedava alış veriş kombosu gibi bişey.
  • Büyük tutarlı alışveriş yapmayacaksanız beyaz eşya tv gibi asla bu tarz kampanyalara katılmayın. Zorla aklınıza yer ediyor, biraz daha alayım, kampanyaya yetişeyim derken şemsiye giriyor. Ben artık bu tarz gereksiz para harcatan kampanyalara katılmıyorum. Ciddi anlamda kar ettim, boşu boşuna size para harcatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Büyük tutarlı alışveriş yapmayacaksanız beyaz eşya tv gibi asla bu tarz kampanyalara katılmayın. Zorla aklınıza yer ediyor, biraz daha alayım, kampanyaya yetişeyim derken şemsiye giriyor. Ben artık bu tarz gereksiz para harcatan kampanyalara katılmıyorum. Ciddi anlamda kar ettim, boşu boşuna size para harcatıyor.

Çözmüş olayı beyler dağılın

• EPTTAVM dahil mi var mı deneyen
  • N11 den alışveriş gecerlimi
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.