Şimdi Ara

BONUS Yılbaşı Kampanyası - 60 TL Bonus (6*100)(9-31 Aralık) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
26
Favori
16.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Khalasar

quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

İşyeri kodları farklı olduğu için hangi kartın olduğu önemli değil, her kartta farklı işyeri olarak geçer. Yararlanılabilirsiniz kampanyadan.

bu sorunun cevabını bende arıyorum ama varsayımlarla konuşmayalım bence canlı canlı deneyen varmı acaba

Varsayımla konuşmuyorum, 10 larca kartla yaptım. Onlardan birisi de garanti bonus. Pos sisteminin nasıl çalıştığını az araştırsanız sizde karar verebilirsiniz. Pos cihazında her işyerine ait işyeri kodu ve mcc kodu bulunur. Mcc kodu sektörü, işyeri kodu da mağazayı temsil eder. Her migros şubesinin kendi işyeri kodu vardır. Birbirinden bağımsızlardır.

İyi öyleyse yaptım diyosun iyi o zaman bizim miles da 10 işlemden 8 kaldı 4 tane ayrı migrosda işi tamamlarız 2 günde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• komikadam kullanıcısına yanıt
    Hb sayılıyor ben demedim.

• fr33b7y F kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma ben hiç ininal kullanmadim da. Kısaca migrosa gidip 100 tl lik ininal kart alıyorsunuz ve onuda bonuslami ödüyorsunuz değilmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko44 -- 10 Aralık 2016; 20:07:30 >
  • eko44 kullanıcısına yanıt
    Ininal konusu var sıcak fırsatlarda onu okumanızı tavsiye ederim. O kadar basit bir işlem değil. 5 tl kart ücreti, 2 tl aylık ücreti var. Ilk seferde En fazla 300 tl yükleniyor ve aylık en fazla 750 tl. Küsuratlı yükleme de yapılmıyor. 50 100 200 300 gibi oluyor. Detayi konu da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

İng bonus Dahilmi?

Cepteteb uygulamasında kampanyayı bulunuyor ama katılım gözükmüyor.Uygulama İos Cebteteb

ing sitesine hiç eklemiyor zaten kampanyaları son zamanlar ama katılım smsi gönderdim kabul etti.. bonus sitesinde şartlarda da yazıyor zaten..

Kampanyaya katılım için harcamadan önce "KAZAN" yazıp; Garanti Bonus sahipleri 3340'a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus ve PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
    Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus ve PTT Bonus dahildir. Denizbank Bonus Business, TEB Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business ve Fibabanka Bonus Business dahil değildir.

• Parafa devam. 5x200 = 100 TL parafpara.

• Bu kadar cimrilik beklemiyordum Garanti'den, ben katılmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 10 Aralık 2016; 22:42:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Parafa devam. 5x200 = 100 TL parafpara.

Tek seferde 200 üzerine hepsinde geldimi 20 TL smsi

• quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Parafa devam. 5x200 = 100 TL parafpara.

Tek seferde 200 üzerine hepsinde geldimi 20 TL smsi

Her 2. 100 TL alışverişe 20 TL. Kazandıkça geliyor.

• Aklımdaydı, şimdi katılayım biraz sonra katılayım dedim kaldı. 150 liralık mazot aldıktan sonra geldi aklımda :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulka

Aynı gün farklı migroslarda daki alışverişleri tecrübe eden varmıydı? World geçerli oluyor ama bonus da emin olamadım.

Aynı gün farklı migros şubeleri ve sanalmarket ayrı ayrı işlem görüyor tecrübe edilmiştir bilginize.

• Bim market dahil degil mi bu kampanyaya? 2. alışverişi bimden yaptim herhangi bir mesaj gelmedi

• Tem_Mus kullanıcısına yanıt
    Bim üye işyeri olmayabilir hocam

• Morhipo dahilmiş , denedim, oldu.
  • N11 elektronik olarak gözükmedi ama ben elektronik alışverişi yaptım geçen senede böyle olmuştu saymamislardi aldığım ürünün faturasını yollayinca Bonus yüklenmişti. Bu senede aynısını yapcaz anlaşılan. Sonuçta koşullarda internet alışverişi için birşey dememiş.

• rorshacck kullanıcısına yanıt
    Bim dahil değilmiş evet. Acaba hepsiburada.com geçerli mi şimdi de onu merak ediyorum :)
  • Tem_Mus kullanıcısına yanıt
    Hb ve gg geçer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şeyler 50 kere yazılıyor hala şurası geçerli mi değil mi diye soranlar var, pes doğrusu. Azıcık okuyun.
  • Dünkü sanal siparişi yaptım (hala açık provizyonda)

Şimdi fiziki mağaza 100 tl Migros yapsam

Dahil olurmu acaba

X 2 olurmu? Yoksa çakışırmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Bim market dahil degil mi bu kampanyaya? 2. alışverişi bimden yaptim herhangi bir mesaj gelmedi

Aralık halkbank/akbank olur.

Ama BİM BONUS ÜYE işyeri değil

A101/şok olurdu sadece ve büyük marketler,

BİM 'in akbank/bonus/ykb posu (slipte yazması) olması şaşırtmasın.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.