Şimdi Ara

Bonus'tan Markette Yılbaşı Sürprizi %10 Bonus! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Harcama alt limiti yok galiba

msj gelir, üye olursunuz size LİMİTİNİZE göre bonus puan tanımlanır 30 günde harcasınız ( yada 15 - 20 gün ), harcanmayan kısım GERİ ALINIR harcanan kısım FAİZ İŞLEMEDEN sizden 3/4/6 ay taksitle takip eden aydan itibaren düşer. alıp hiç harcamasanızda bir yükümlülük - şart - faiz - kural yok.
  • Ben Money visa ile alışveriş yapmıştım. Hem de 3 kampanyayı birleştirdim. 100 TL ve % 10 bonus karta yüklenmiş.
    50 TL ise 10 Ocakta yüklenecek. Harcamayı unutmayın.
  • Yuzde 10 yattımı? Gerçi benim pek bişi yoktu ama..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı
    Ben Money visa ile alışveriş yapmıştım. Hem de 3 kampanyayı birleştirdim. 100 TL ve % 10 bonus karta yüklenmiş.

50 nerden gelıyor.
  • % 10 lar hesapta..Harcamayı unutmayın...
  • aralık 25 de mesaj geldi.bugun 50 harcayın 5 tl size ozel bonus.e guzel harcadım.kampanya kosullarına baktım ocak 7 sinde yuklenecek saka gibi garanti ya nasıl unuttururum derdinde bonusu,
  • bizim hanımnın kartıyla 145 lira alışveriş yapmıştık migros sanalda bişi yatmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

quote:

Ben Money visa ile alışveriş yapmıştım. Hem de 3 kampanyayı birleştirdim. 100 TL ve % 10 bonus karta yüklenmiş.

50 nerden gelıyor.

Money visa ile 5 kere 100 TL alışverişe 50 TL kampanyası vardı. Yalnız bu 50 TL 10 Ocak-20 Ocak tarihleri arasında ve Migros-Tansaş'ta kullanılabiliyor.
    Ben aynı anda 5*100 TL alışverişe 50 TL , yılbaşı bonusu kampanyasında 5*100 TL alışverişe 100 TL bonus ve 31 Aralık günü + 100 TL'ye % 10 bonus
    kampanyalarını birleştirdim. Yani aynı anda 3 kampanyadan yararlandım. (Gerçi 4. bir kampanyadan daha aynı zamanda yaralandım ama o kişiye özel
    idi. 1200 TL harca 25 TL bonus kazan şeklindeydi. Onu da yerine getirdim.)

• 31 aralık %10 bonus kampanyası kapsamında sadece 10 tl bonus yüklenmiş 31 aralık gününe özel kampanyada 2 ayrı markette 100+100=200 tl harcama yaptım ama 20 tl yerine 10 tl yüklenmiş...
    bankaya bildirdim...

o kadar kafa yorup kampanyaları takip ediyoruz
    ya eksik yatırırlar
    ya zamanında yatırmazlar
    ya hiç yatırmazlar
    ama silmeyi hiç unutmazlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsung-İstanbul -- 5 Ocak 2011; 11:50:16 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

quote:

50 nerden gelıyor.

Money visa ile 5 kere 100 TL alışverişe 50 TL kampanyası vardı. Yalnız bu 50 TL 10 Ocak-20 Ocak tarihleri arasında ve Migros-Tansaş'ta kullanılabiliyor.
    Ben aynı anda 5*100 TL alışverişe 50 TL , yılbaşı bonusu kampanyasında 5*100 TL alışverişe 100 TL bonus ve 31 Aralık günü + 100 TL'ye % 10 bonus
    kampanyalarını birleştirdim. Yani aynı anda 3 kampanyadan yararlandım. (Gerçi 4. bir kampanyadan daha aynı zamanda yaralandım ama o kişiye özel
    idi. 1200 TL harca 25 TL bonus kazan şeklindeydi. Onu da yerine getirdim.)

hacı sen de islamın şartlarını yerine getirdim gibi demişsin valla bravo :)

• 31 aralık tan bonusu yatmayan var mı acaba. bizim hanımın karıtyna yatmamış. 500000 bonus ile sınırlı demişler ya ordan mı çamura yattılar acaba. olan yine 1 sms ye oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz
    31 aralık tan bonusu yatmayan var mı acaba. bizim hanımın karıtyna yatmamış. 500000 bonus ile sınırlı demişler ya ordan mı çamura yattılar acaba. olan yine 1 sms ye oldu.

ödeme sanal postan mı yapılmıştı.
  • "Bonus'tan Markette Yılbaşı Sürprizi %10 Bonus!" kampanyası hakkında Vodafone hattımıza gelen "kısa" mesaj aracılığıyla bilgi sahibi olmuştum. O mesajda "GIDA" yazıp 3340'a gönderdiğimiz takdirde %10 bonus kazanacağımız söylenmekteydi, ancak mesajın özellikle 31 Aralık 2010 tarihinde gönderilmesi gerektiğine dair bir ifade bulunmamaktaydı. Zaten zaman zaman yaptıkları kampanyalarda onay mesajı geç geldiği için gönderilen mesajı 30 Aralık 2010 tarihinde almamızın ardından hemen Avea hattımızdan (Sistemlerinde kayıtlı) "GIDA" yazıp 3340'a yolladım, hatalı mesaj gönderdiğime dair bir cevap geldi ancak önemsemedim. 31 Aralık 2010 günü Migros'tan 100,88 TL tutarında bir alışveriş gerçekleştirdim ancak günlerdir bu kampanyaya ait %10 Bonus'un yüklenmediğini görüyorum. O gün internetim kesilmişti, ilk defa bir kampanyaya ayrıntılarına bakmadan katıldım ve şu an kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum :(

Ayrıca kampanyalarda ve yıllık üyelik bedeli geri ödemelerinde müşteri ayrımı yapmaktalar, bu durumdan da çok şikayetçiyim :/

• bende sms atıp şartlara uygun 2 adet 100 tl lik alışveriş yaptım o gün ama sadece 10 tl puan yüklemişler !!!
    migros ve kipa'da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 8 Ocak 2011; 13:05:32 >
  • "Bonus'tan Markette Yılbaşı Sürprizi %10 Bonus kampanyası" en son olduğu halde --ilk bundan yüklenmiş-- ama
    önceki katıldığım sanallı iki günlü yüzde beşli kampanyalarından hiçbişecik yok
  • Sanallı kampanya bize de yatmadı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

31 aralık tan bonusu yatmayan var mı acaba. bizim hanımın karıtyna yatmamış. 500000 bonus ile sınırlı demişler ya ordan mı çamura yattılar acaba. olan yine 1 sms ye oldu.

yok hocam kapıya getiriyoralr normnal posu ordan yaptım
  • quote:

quote:

quote:

bu normal posun gıda dışı pos olma olasılığı var mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bu normal posun gıda dışı pos olma olasılığı var mı?

yok posta zaten direk migros gözxüküyor. zaten gıda marketinden alışveriş yeterli. yani ordan elektronik te alsan psota gözükmez o faturada gözükür. beni büyükihtimal kontenjandan elediler. gerçi şikayet yazdım

• ben de 31 aralıkta 100. tl.lik 2 market alışverişi yaptım. aynı marketten.

fakat 5 ocakta 10.-tl. bonus yüklemiş.

şartlarına baktım aynı işyerinden olmayacak şartı yoktu. p.tesi bankayı bi arayacağım.

çok çakal bunlar. aramazsak 10.tl. bonusa yatacaklar. çok başıma geldi. artık alıştım.

hangi bonus, parapuan kampanyasına katılsam sonuçta bonuslarımı tel. ile alabiliyorum. aramayanları düşünüyorum da. bankalar ne kadar bonusun üzerine yatıyorlar. çok merak ediyorumm...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.