Şimdi Ara

Bonus Piu e-ticaret kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
19
Favori
6.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    • Kampanya 25 - 31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Bonus Piu ile her 100 TL ve üzeri e-ticaret harcamana 10 TL, toplam 20 TL bonus verilecektir.
    • Kampanyadan sadece Bonus Piu ile yararlanılabilir.
    • Kampanya kart bazındadır ve her kart için en fazla 20 TL bonus kazanabilir.
    • Bonus kullanımı dönemi 03 Şubat - 03 Mart 2021'dir.
    • 03 Mart 2021 tarihinden itibaren kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
    • İnternetten yapılan harcamalar ve MoTo (Mail order, Telephone order) işlemler dahildir.
    • Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
    • Kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir.
    • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

https://www.bonuspiu.com.tr/kampanyalar/bonus-piu-e-ticaret-harcamalarina-bonus

• Alakasız yerlere takılmayalım..
    Raflardaki etiket yerine internet sitelerindeki etiketlere dön bak o zaman.

(raftaki etiket diyorum dümdüz fiziksel mağazadaki raf etiketi anlamayın, geçen seneki fiyatlarla aynı mı fiyatlar.)

*senin söyleminle bakarsak; öncelik haramdan sakının değil, öncelik raf etiketine bakmayın sıcak fırsatlara takılın bereketiniz artacak, oluyor..

*asgari ücretli biri artan fiyatlardan şikayet ediyorsa onu haklı bulmak yerine raf fiyatlarına bakıyor diye kızalım o halde.. herkesin bilgisayar başına geçip her fırsattan yararlanarak ev geçindirmesini mi bekliyoruz. mahalledeki 3-5 marketi gezip en uygununu aldığı halde artan fiyattan şikayetçi olan vatandaşı yeterince çok yer gezmedin, yeterince çok yere bakmadın diye haksız bulalım.. Forumda bu sayfada avantaj takip eden kaç kişi, avantajlara ulaşamayan kaç kişi?

Sokaklarda, marketlerde, pazarda gerçekler var..

"her şey bir dünya para olmuş." diyen arkadaşa verilen yanıt üzerine bu mesajları yazma gereği duydum.

Yorumumu buraya bırakır, diğer forum üyelerine de iyi akşamlar dileklerimle bir selam veririm buradan..

ben daha önceki kampanyalardan biriken puanlar ile bir alışveriş yaptım hb den. Ürün kusurlu gelince iade ettim. Puanım iade oldu ama üzerine ilave ettiğim bakiye 2 haftadır iade olmadı. HB iade yaptık diyor. Banka parayı yansıtmıyor. Harcama itirazı yapın dediler. Yaptık. Kısaca hala uğraşıyorum. Bilginize.

• harcama sonrası önceki ay gibi kazandınız smsi gelmedi

• Malum işlem yapınca kazandınız sms i geliyor mu?

Bana gelen giden olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şey bir dünya para olmuş.artık 10tl 20tl puan kesmiyor

• On odemeli kart yuklemeleri dahil mi acaba ?

• Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2ekmek1sut

Her şey bir dünya para olmuş.artık 10tl 20tl puan kesmiyor
    Haramdan sakın bereketin artacak ve daha huzurlu olacaksın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

Haramdan sakın bereketin artacak ve daha huzurlu olacaksın

Alıntıları Göster
    market raflarındaki etiketler herkes için aynı. insanın dilini, dinine bakmıyor.

maaş belli, yapılan harcamalar belli, ürünlerin fiyat değişimleri belli..

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

market raflarındaki etiketler herkes için aynı. insanın dilini, dinine bakmıyor.

maaş belli, yapılan harcamalar belli, ürünlerin fiyat değişimleri belli..

Alıntıları Göster
    Kardeş raflara bakan adamın sıcak fırsatlarda işi olmaz.

• Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

Kardeş raflara bakan adamın sıcak fırsatlarda işi olmaz.

Alıntıları Göster
    Alakasız yerlere takılmayalım..
    Raflardaki etiket yerine internet sitelerindeki etiketlere dön bak o zaman.

(raftaki etiket diyorum dümdüz fiziksel mağazadaki raf etiketi anlamayın, geçen seneki fiyatlarla aynı mı fiyatlar.)

*senin söyleminle bakarsak; öncelik haramdan sakının değil, öncelik raf etiketine bakmayın sıcak fırsatlara takılın bereketiniz artacak, oluyor..

*asgari ücretli biri artan fiyatlardan şikayet ediyorsa onu haklı bulmak yerine raf fiyatlarına bakıyor diye kızalım o halde.. herkesin bilgisayar başına geçip her fırsattan yararlanarak ev geçindirmesini mi bekliyoruz. mahalledeki 3-5 marketi gezip en uygununu aldığı halde artan fiyattan şikayetçi olan vatandaşı yeterince çok yer gezmedin, yeterince çok yere bakmadın diye haksız bulalım.. Forumda bu sayfada avantaj takip eden kaç kişi, avantajlara ulaşamayan kaç kişi?

Sokaklarda, marketlerde, pazarda gerçekler var..

"her şey bir dünya para olmuş." diyen arkadaşa verilen yanıt üzerine bu mesajları yazma gereği duydum.

Yorumumu buraya bırakır, diğer forum üyelerine de iyi akşamlar dileklerimle bir selam veririm buradan..

• İki ayrı Piu karttaki puanımı HB'de kullanacaktım, bu kampanyayla birleştirip tekrar puan kazanmayı düşünüyorum.
    (puanı kullandıktan sonra harcanan tutar 100 lira üzeri olursa kampanyaya dahil etmemesi için bir sebep görünmüyor.
    Ayrıca HB %5 puan verir mi acaba..

• fuckulteli kullanıcısına yanıt

puan kullandıkdan sonra karttan 100 tl çeksin yeter

• Teşekkürler

• Aynı gün ve işyeri ile ilgili bir ibare göremedim.Sorun olmaz sanırım.
    Akbank koduyla combola
  • martingayx kullanıcısına yanıt
    HB'da şimdi de Piu puanları ve Piu kart kullanılamıyormuş..

Akbank kartım, hesabım da yoktu zaten..

• fast payden para çektim harcama diyor ama bonhs görünmüyor. nasıl oluyor bu, nereler geçerli acaba, toslayada ekleyemedim hata veriyor

ben daha önceki kampanyalardan biriken puanlar ile bir alışveriş yaptım hb den. Ürün kusurlu gelince iade ettim. Puanım iade oldu ama üzerine ilave ettiğim bakiye 2 haftadır iade olmadı. HB iade yaptık diyor. Banka parayı yansıtmıyor. Harcama itirazı yapın dediler. Yaptık. Kısaca hala uğraşıyorum. Bilginize.

• ulex kullanıcısına yanıt
    aynı durum bende var.Kayıt oluşturdum eşimin üstüneydi hesap ,dönüş yaptılar anne kızlık soyadını soruyorlar aptal aptal.Eşimin garantide de hesabı olmayınca cevap veremeyip bankaya gidip kayıtlarınızı güncelleyin diyorlar.Hadi benden 12 lira uçtu gitti ama malum yöntem ile acısını fena fena çıkartacağım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.