Şimdi Ara

Bonus Piu (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.467
Cevap
92
Favori
155.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deneme amaçlı puansız olarak da kullanmaya çalıştım Hepsiburadada aynı şekilde sorun var.
  • aynen puan kullanımı olup olmasın bonus piu hepsiburada üzerinde çalışmıyor şuan

• selam arkadaşlar, 27 aralıkta açtığım karta 18 ocakta 10 tl hoşgeldin bonusu gelecekti ama gelmedi. kampanya siteden kaldırılmış, nerden bulabilirim acaba?

• Hepsiburada alisverisime İşlem banka tarafından onaylanmadı. Lütfen detaylı bilgi için bankanız ile irtibata geçiniz. uyarisi verdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    banada aynısını yaptı kartada boşuna yüklemiş oldum.

• Merhabalar, online alışverişlerde de maksimum 750₺ mi yükleyebiliyoruz karta?

• Litityum kullanıcısına yanıt
    Evet bu kart türü için bir ayda en fazla 750 TL yuklenıp en fazla 750 TL harcanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Evet bu kart türü için bir ayda en fazla 750 TL yuklenıp en fazla 750 TL harcanabilir.

Anladım hocam, hepsiburada'da aşağıda kampanya şeklinde görünce heveslenmiştim :) en fazla 37,5₺ bonus geliyormuş meğer. Teşekkürler cevabınız için.

• Hocam rica ederim ne demek keyifli alışverişler : )

• quote:

Orijinalden alıntı: rodistanbul

selam arkadaşlar, 27 aralıkta açtığım karta 18 ocakta 10 tl hoşgeldin bonusu gelecekti ama gelmedi. kampanya siteden kaldırılmış, nerden bulabilirim acaba?

Kampanyayı yanlış anlamış olabilir misiniz? Hoş geldiniz bonusu , şu kadar alışveriş yaparsanız geçerlidir şeklinde olması gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti ye yazın, kartı Hepsiburada da kullanamıyoruz diye. Hepimiz yazarsak çözülür

• ben de bir saattir deniyorum. pişman oldum şuraya para attığıma

• 3 kere diğer kartlar ile alışveriş yaptım az önce şimdi bir kartta böyle hata veriyor sanalmarket üzerinde
    Bonus Piu

• mexalon M kullanıcısına yanıt
    Hocam sanal marketten kredi kartı olmadan alışveriş yapmak mümkün değil yani hesap kartı ve ön ödemeli kartlarla işlem yapılamaz.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Yapılıyor hocam. Ben sorunu çözdüm. İlk 3 siparişim kargo ile merkezden gelecek sipariş. Son ödeme alınmayan ise marketten servis ile gelen sipariş. Marketten gelende gramaj farkından dolayı aşağı yukarı oynama olduğundan kabul etmedi. Diğerinde ise rakam net olduğu için kabul etti 👍

• mexalon M kullanıcısına yanıt
    Hocam evet mağaza olursa sorun oluyor işlemin cozume kavuşmasına sevindim.

• Eyvallah hocam

• arkadaşlar hepsiburada efsane kulüp kullandırabilecek var mı acaba ?

• Hepsiburadaya pos cihazınızda sorun var diyorum. Bana ödeme yapmayı bilmiyormuşum gibi nasıl ödeme yapacağımı anlatmaya kalkıyor. Sorun sizde diyorum. Yok diyor :) sabah sabah güldürdü hepsiburada
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.