Şimdi Ara

Bonus Piu (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.471
Cevap
92
Favori
156.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk çıktığı zamanlar da fiziki kart ve uygulaması yoktu halen aynı mı? Ona göre bizde atlayalım bu trene
  • Hocam hala yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kart açamama olayını çözebilseydik iyiydi. Sanırım toplamda 10 adet açtırıyor
  • Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt

Silip tekrar açtığında mı toplamda 10 kart açabiliyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cencel C kullanıcısına yanıt
    Seri cevap lazım 😂
  • gittigidiyorda sepette 2 ürün olunca bonus puan kullanılamıyor ?Var mıdır bir çare ne zamandır böyle acaba?Çok saçma birşey n11 hepsiburada sepetten bağımsız kullanlırken gittigidiyor saçmalamaya devam ediyor.

• meeb kullanıcısına yanıt

world kart için gözüküyor o şart sadece

https://yardim.gittigidiyor.net/s/article/odeme

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

gittigidiyorda sepette 2 ürün olunca bonus puan kullanılamıyor ?Var mıdır bir çare ne zamandır böyle acaba?Çok saçma birşey n11 hepsiburada sepetten bağımsız kullanlırken gittigidiyor saçmalamaya devam ediyor.

Bende de durum aynı, 2 ürün varken bonus kullandırmıyor.

• alpermete A kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla ürün miktarı bonus ile aynı yada az olması gerekiyor. Gittigidiyorda
  • meeb kullanıcısına yanıt

Çok çoook uzun zamandır var bu sıkıntı, sepette tek ürün olması lazım puanı kullanmak için.Böyle bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 5 Ocak 2021; 10:27:1 >
  • Bonus piu hesap açtım. Garanti müşterisi değilim. Nasıl olduysa şifremi unuttum ve bloke oldu. Şifremi Unuttum bölümünden hatırlatma sorusu bölümünün cevabını da bir türlü doğru yazamadığım için yeni şifre vermiyor. Garanti müşterisi olmadığım içinde bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. TC girince müşteri eşleşmesi yok deyip menü başlangıcına atıyor. Öylece kaldım. Nasıl bir yol izlemeliyim?

• senseman62 kullanıcısına yanıt

saçma bir şey gittigidiyor pişmanlık gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

Bonus piu hesap açtım. Garanti müşterisi değilim. Nasıl olduysa şifremi unuttum ve bloke oldu. Şifremi Unuttum bölümünden hatırlatma sorusu bölümünün cevabını da bir türlü doğru yazamadığım için yeni şifre vermiyor. Garanti müşterisi olmadığım içinde bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. TC girince müşteri eşleşmesi yok deyip menü başlangıcına atıyor. Öylece kaldım. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Şubeye gidin.

• cencel C kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Hayrına hepsiburada premium (Efsaneler Kulübü ) hesabını kullandıracak var mı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 5 Ocak 2021; 13:25:53 >
  • Şu kampanyayı yapan ve kodu gelen var mı bugün ?

Bonus Piu
  • Büyük sıkıntı bu puan kullanmak işi

• şopcu kullanıcısına yanıt

3 kartla yaptım gelmedi.

Edit : 18:00da 1 tane geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 6 Ocak 2021; 18:0:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

3 kartla yaptım gelmedi.

Edit : 18:00da 1 tane geldi

Şuan eşime geldi kod ama valorantta kullanıma kapalı galiba direk LOL kodu geldi

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.