Şimdi Ara

Bonus'la BP'de 4 defa 100 TL'lik harcamaya 50 TL Bonus (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
5.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kampanya katılım talebiniz alınmıştır. bp den 6-16 mart arası yapacağınız 100 tl lik işleme indirim uygulanacaktır yazıyor.

uygulamalar farklı herhalde normal bonustan
  • Teb Total Card kabul ediliyormu acaba?
    Deneyen varmi?
  • ben mesaj göndermeden 100 t lik bir alım yaptım. şimdi katılım mesajı göndersem bu alım boşa mı gider yoksa 3 alım daha yapmam yeterli mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quvardci

Teb Total Card kabul ediliyormu acaba?
    Deneyen varmi?

TEB Total var , Bonus kampanyalarına katılım sağlanıyor,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Deneyen varmi?

Kesin bilgimi kardeş, eminmisin?
  • quote:

quote:

quote:

Deneyen varmi?

Kesin bilgi TEB in soyledigidir. Sanırım pek kampanya takibi yapmıyorsunuz.

TEB in suanda 2 aktif kampanyası var.

Ana Baslik İLK mesajı okursanız , KESİN olduğunu anlarsınız.

BPBONUS yazın 4766 ya SMS atın , yine KESİN mı anlarsınız .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Deneyen varmi?

çok fazla takip edemiyorum işim dolayısıyla.
    tebin diğer kampanyası nedir acaba?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Deneyen varmi?

diğer kampanya şu olsa gerek
    TEB Bonus Card'dan Yeni Yılda 50 TL Bonus!

5*100 alışverişe 50 tl bonus.

iki kampanya birleştirilebilirmi acaba? toplamda 100tl eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quvardci -- 23 Ocak 2012; 15:28:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: melifkaya

ben mesaj göndermeden 100 t lik bir alım yaptım. şimdi katılım mesajı göndersem bu alım boşa mı gider yoksa 3 alım daha yapmam yeterli mi acaba?

bildiğim kadarıyla boşa gitmez. PO kampanyasında katılım yapmamıştım, bonustan 'harcama yaptınız, gecikmeden mesaj atın' şeklinde bir mesaj gelmişti.
  • Kampanya, 16 Ocak - 29 Şubat 2012 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus üyesi BP istasyonlarında geçerlidir.
    demiş ama bonusun sitesinde bp bonus ortağı olarak bile gözükmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: melifkaya

ben mesaj göndermeden 100 t lik bir alım yaptım. şimdi katılım mesajı göndersem bu alım boşa mı gider yoksa 3 alım daha yapmam yeterli mi acaba?

Flexi ise boşa gider. Bonus ise gitmiyor son gün bile atsanız oluyor.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ketenhelva

İstinye Park'ın yanındaki BP kampanyaya dahilmiş. İlk 100 TL'lik benzini aldım.

Bu arada diğer kampanyalardan mesaj gelirdi hep ama 3340'a BPBONUS yazmama rağmen bir yanıt gelmedi.

GELMESİ GEREK

TEB / BONUS artık sorunsuz ve onay msj ı geliyor

Gelmemesinin sebebi Turkcell'den banka reklam mesajlarını kapattırmammış. Yani bu tür kampanya mesajlarınıza yanıt alabilmek için spam de almaya mecbursunuz :) Neyse ki mesaj bankaya ulaşmış, çağrı merkezinden kontrol ettirdim.

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

Kampanya, 16 Ocak - 29 Şubat 2012 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus üyesi BP istasyonlarında geçerlidir.
    demiş ama bonusun sitesinde bp bonus ortağı olarak bile gözükmüyor

Ben de bu şekilde bir şikayet yazdım haklı müşteri hattına. Gerzekçe bir yanıt döndüler, bonus.com.tr'de yok demişiz bonus.com.tr'ye bakın demişler.
    Hakli Musteri Hatti formumuzu kullanarak 26239216 numarali mesajinizi bize ulastirdiginiz icin tesekkur ederiz.

Kredi Karti ile ilgili kampanyalarimiz hakkindawww.bonus.com.tr internet sitemizden detayli bilgiye ulasabilir, sitemizde yer alan bilgilerin disinda bir bilgi almak isterseniz 444 0 333 numarali Alo Garanti Hatti’mizi arayarak musteri temsilcilerimiz ile gorusebilirsiniz.

• Bonus son dönemlerde sapıttı sanırım, aynı BP istasyonundan 3 kez 100 tl benzin aldım, ilk alışımda hem slipte 3x100 daha alın diye kampanya mesajı çıktı hem cebe mesaj gelmişti, son iki aldığımda ise ne mesaj geldi nede slipte kampanya mesajı vardı.
  • Ben kampanya başlangıcında mesaj attığımda geri mesaj gelmemişti.
    Sonra gittim yakıt aldım slipte herhangi birşey yazmamıştı.
    sonra İNG müşteri hizmetlerini aradım. tamam dedi kaydınız yapıldı dediler ilk harcamamı gördüler.
    Geçen gün ikinci 100 tl yakıtı aldım yine slipte birşey çıkmadı. neyse dedim.

Slipleri saklıyorum. zamanı geldiğinde Puan yatmaz ise İNG yi arayı çemkiririm hallederim sanırım.
  • Selamlar,

Ayda en fazla 200 tl yakıt alabiliyorum.Bu şekilde hep kampanyaları kaçırıyorum.Bu konuda çözüm bulanınız var mı acaba ?

Akaryakıt şirketine gittiğimizde sadece kartı çeksek ama yakıtı 1 ay sonra alsak kabul ederler mi acaba ?BU şekilde yapan var mı ?
  • Arkadaşlar hangi bayilerin kampanyaya katıldığı ile ilgili olarak,

http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx

linkindeki Bonus ile BP’de ayrı günlerde 4 defa 100 TL’lik harcamaya 50 TL bonus!

bölümündeki fırsat detaylarının en son maddesinde excel tablosu halinde hazırlamışlar. Ordan bakarak hangi bayiler olduğunu görebilirsiniz.

Direk Link:www.bonus.com.tr/mailings/web_BP_istasyon_listesi.xls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ancyraa -- 3 Şubat 2012; 22:03:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

Selamlar,

Ayda en fazla 200 tl yakıt alabiliyorum.Bu şekilde hep kampanyaları kaçırıyorum.Bu konuda çözüm bulanınız var mı acaba ?

Akaryakıt şirketine gittiğimizde sadece kartı çeksek ama yakıtı 1 ay sonra alsak kabul ederler mi acaba ?BU şekilde yapan var mı ?

Senin gibi bir arkadaş daha bulacaksın. Senin kredi kartınla kampanya ayında her ikinizin benzin harcamalarını yapacaksın. 2 kere 100 TL sana 2 kere 100 TL arkadaşa. Bonusları aranızda anlaştığınız şekilde paylaşın. Bir sonraki ay arkadaş sana 2 kere 100 TL benzin alsın ödeşin. Biz sürekli yaparız. Hatta MTV % 5 bonusda 3 kişinin vergisini benim karttan ödedik. hepsi için %5 bonus aldık.
  • Şimdi bu 50 tl yi nasıl kullanacağız, 50 tl likmi yoksa 100 tl likmi akaryakıt almamız gerekiyor?
    Bonus mu yüklenecek onumu kullanacağız yoksa?
  • quote:

Şimdi bu 50 tl yi nasıl kullanacağız, 50 tl likmi yoksa 100 tl likmi akaryakıt almamız gerekiyor?

en az 50 tl lik alacaksın, 100 de alsan olur. Kredi kartı hesabından 50 tl düşecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

quote:

Şimdi bu 50 tl yi nasıl kullanacağız, 50 tl likmi yoksa 100 tl likmi akaryakıt almamız gerekiyor?

en az 50 tl lik alacaksın, 100 de alsan olur. Kredi kartı hesabından 50 tl düşecek

o şekilde harcanmıyor olabilir. 50 tl lik bonus karta yükleinyor da olabilir. o bonusu kullanmak gerekiyor olabilir

"Kazanılan bonus veya indirim, 6 - 16 Mart 2012 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus üyesi BP istasyonlarında ve sadece akaryakıt veya otogaz alımında kullanılanılabilecektir"
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

quote:

o şekilde harcanmıyor olabilir. 50 tl lik bonus karta yükleinyor da olabilir. o bonusu kullanmak gerekiyor olabilir

"Kazanılan bonus veya indirim, 6 - 16 Mart 2012 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus üyesi BP istasyonlarında ve sadece akaryakıt veya otogaz alımında kullanılanılabilecektir"

http://www.kredikartlari.net/firmaKampOku.asp?id=28822

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.