Şimdi Ara

Bonus karttan bos yok kampanyasi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
6
Favori
29.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fener19

po dan 100 tl ye 20 tl çıktı slipte yazıyor
    ayrıca gönderdiğim mesaja da cevap gelmemişti

ikinci 100 tl ye 20 tl kampanyası olmasın o?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 2 alışverişte puan kazanamamıştım.
    Bugün Shellden 38 liralık yakıt aldım.
    Mesaj gelmedi slipte ''Kampanyadan 40 TL bonus kazandınız'' yazısı çıktı.
  • 20 tl lik mazot aldım 30 tl kazandınız dedi:)
  • 100 liralık mazot aldım bugün 2 lira verdi. Her ay en az 1000 TL ödüyorum kredi kartına herhalde hoşuna gitmiyor Garantinin.
  • 20 liralık alışveriş yaptım...1 lira verdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: neozine

Kampanyaları çok hızlı ancak güncellemeleri ve bilgilendirmeleri zayıf maalesef Garantinin. Şok marketlerin hepsi program ortağı ve pos makinesine sahip. Yegane daha evvel money kartın, money puanları da harcanabiliyor idi, lakin migros, şok markatleri ülker grubuna satınca money programından çıktı. Bonuslar aynen geçerli

a101'de de Garanti'nin poslar'ı var. acaba a101'de bonus üye iş yeri midir?

A101 den haberim yok ancak MH ye sorup güncel ortakları öğrenebilirsiniz.

• Real 73 TL ye 1 TL verdi
  • PO dan ayrı günlerde iki defa 100 tl yakıt aldım slipte puan felan yazmadı.Migrostan 60 tl alışverişe 1 tl verdi ben bu garanti bankasının .......
  • quote:

Orijinalden alıntı: eguler28

20 tl lik mazot aldım 30 tl kazandınız dedi:)

güle güle kullanın, ben de kilerde deneyeceğim şansımı

• Carrefour'dan 23 Liralık alışveriş yaptım slipte birşey yazmıyordu, 10 dakika sonra 40 TL Bonus kazandınız 10-20 Aralık arası kullanabilirsiniz yazan bir sms geldi..
    Haber veren arkadaşa çok teşekkürler
  • Bana boş çıktı arkadaşlar.. :S
  • 21 TL'ye 2 TL, 60 TL'ye 1 TL verdi ama hala kartta göremedim. Yüklenme tarihi ve kullanım tarihi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

21 TL'ye 2 TL, 60 TL'ye 1 TL verdi ama hala kartta göremedim. Yüklenme tarihi ve kullanım tarihi var mı?

quote:

Kampanyadan kazanılan bonus 10 Aralık - 20 Aralık 2012 tarihleri arasında kullanılabilecektir.
  • Kipa dan yaptığım 2alışverişe 1+1TL verdi. PO'dan arabaya 21TL Gaz aldım. Slipte hiç birşey yazmadı.
    Petrol Ofisi anlaşmaları yok galiba!!! Nasıl boktan kampanyalar yapıyor bu Garanti!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

21 TL'ye 2 TL, 60 TL'ye 1 TL verdi ama hala kartta göremedim. Yüklenme tarihi ve kullanım tarihi var mı?

quote:

Kampanyadan kazanılan bonus 10 Aralık - 20 Aralık 2012 tarihleri arasında kullanılabilecektir.

Geçen okumuştum, dikkatimden kaçmış. 2-3 TL bonusu nerede, ne yapılır. Bari süre koymasalarmış.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ben iki kere mesaj attım. Kapyanyaya katıldınız şeklinde cevap gelmedi. Cevap gelmese de kampanyadan onus kazanılıyor mu? İki kere alışveriş yaptım. Slipte birşey yazmıyor.
  • hem PO dan hemde ŞOK marketten alış veriş yaptım, benimde sliplerde bir şey yazmadı..
  • ben de bugün ilk alışverişimi yaptım 1 TL. kazandınız mesajı çıktı

acaba 2 kartı olanlar 2 kartını da kayıt ettirip deneme imkanı oldu mu? ben money visa'yı kaydettirdim. alışverişi 5'e tamamlayınca flexi'yi de 2TL.ye kaydettirip onunla da deneme yapmayı düşünüyorum.. ama 2. karta vermiyorsa hiç kayıt ettirmeyeyim..
  • quote:

10-Yükleme ve kullanım 10-20 Aralık sanırım hocam

İlk mesajda olması lazım.
  • 20 TL'ye 1 TL verdi!
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.