Şimdi Ara

Bonus karttan bos yok kampanyasi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
6
Favori
29.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

attım mesajı ses soluk yok bakalım ...

+1

dün attım, ses seda yok

müşteri hizmetlerini arayın, benim cevap 3 dakikada gelmişti

Hocam 2 mesaj geliyor değil mi?

Birinici "katılım için başvurunuz alınmıştır"

İkinci olarak da "kabul edilmiştir" vs geliyor değil mi?

İlki geldi ama kabul edildi mi edilmedi mi bilmiyorum.

Yine de aramak en çabuk yolu sanırım :)

Teşekkürler.

2. gelmiyor reyiz, talebiniz alınmıştır, şu günler arası bonusunuzu harcayın diyor,o kadar, daha ne bekliyorsun,elinden tutup kilere mi götürsün

• Opetten 50 aldım ilk gün 1 TL verdi. Şimdi migrostan deneyeceğim bakalım kaç verecek.
  • Dün Migros-21 TL'ye 2 TL, bugün Migros-60 TL'ye 1 TL verdi. Bozdurup bozdurup harcarım artık.
  • FLEXI SEKER ve DENIZ BONUS için kampanya katılım mesajı gönderdim. ilk alışverişimi de yaptım. Ancak puan falan çıkmadı. Hani boş yoktu. slipte 0,10 kuruş bonusunuz bulunmaktadır diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

FLEXI SEKER ve DENIZ BONUS için kampanya katılım mesajı gönderdim. ilk alışverişimi de yaptım. Ancak puan falan çıkmadı. Hani boş yoktu. slipte 0,10 kuruş bonusunuz bulunmaktadır diyor.

Bende deniz bonus ile 2 defa yaptım gelen giden yok bu işte bir tuhaflık var sanırım
  • Benim sliplerde de çıkmıyor kazanıp kazanmadığım ? Garanti Bonus...
  • po dan 100 tl ye 20 tl çıktı slipte yazıyor
    ayrıca gönderdiğim mesaja da cevap gelmemişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz
    ikinci mesaj gelmiyrdur zannetmem. bana katılımınız alındı diye geldi başka da gelmedi. gerçi bonus da kazanamadım o da ayrı mevzuç ama sadece 100 lük po benzin aldım şimdilik

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716
    2. gelmiyor reyiz, talebiniz alınmıştır, şu günler arası bonusunuzu harcayın diyor,o kadar, daha ne bekliyorsun,elinden tutup kilere mi götürsün
    Teşekkürler arkadaşlar.

Akşam Real'den 75 TL'lik alışverişe 5 TL geldi

Haber veren/konuyu açan arkadaşa da ayrıca teşekkürler

• Kampanyaları çok hızlı ancak güncellemeleri ve bilgilendirmeleri zayıf maalesef Garantinin. Şok marketlerin hepsi program ortağı ve pos makinesine sahip. Yegane daha evvel money kartın, money puanları da harcanabiliyor idi, lakin migros, şok markatleri ülker grubuna satınca money programından çıktı. Bonuslar aynen geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: neozine

Kampanyaları çok hızlı ancak güncellemeleri ve bilgilendirmeleri zayıf maalesef Garantinin. Şok marketlerin hepsi program ortağı ve pos makinesine sahip. Yegane daha evvel money kartın, money puanları da harcanabiliyor idi, lakin migros, şok markatleri ülker grubuna satınca money programından çıktı. Bonuslar aynen geçerli

a101'de de Garanti'nin poslar'ı var. acaba a101'de bonus üye iş yeri midir?
  • tabi ki. Bonus puanlarınızı kullanabildiğiniz. Taksit yapan slipte toplam puanınızı gösteren her yer üye is yeridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fener19

po dan 100 tl ye 20 tl çıktı slipte yazıyor
    ayrıca gönderdiğim mesaja da cevap gelmemişti

Bana neden çıkmıyor acaba... Çok ilginç...
  • Aradım sordum. Slipte çıkmayabiliyor mesaj olarak da ne kadar kazandığımızın cevabı gelmeyebiliyormuş o yüzden 10 aralıkta kartınıza yüklenecek o zaman öğrenebilirsiniz dedi müşteri temsilcisi...
  • Katıldım bakalım ne kadar çıkacak
  • smsi attık, takibe geçelim
  • Ben bu Garanti’nin tavrından, yaklaşımından, kafasına göre takılma pişkinliğinden usandım.

Arkadaşla yola gidiyoruz dün. Hem akaryakıt hem de market alışverişlerimiz oldu. Onun kartı klasik bonus, benimkisi GS Bonus. Şimdi kısaca süreci yazayım:

quote:

Alışveriş 1:

Opet 1

GS Bonus: 21 TL alışveriş, slipte “1 TL kazandınız.” Kart türü “Bonus” olarak gözüküyor.
    Klasik Bonus: 20 TL alışveriş, slipte kazanım yok. Kart türü “diğer” olarak görünüyor.

Alışveriş 2:

Market (üye işyeri, pos cihazı Garanti Bonus)

GS Bonus: 24 TL alışveriş, slipte kazanım yok. Kart türü “diğer” olarak görünüyor.
    Klasik Bonus: 24 TL alışveriş, slipte kazanım yok. Kart türü “diğer” olarak görünüyor.

Alışveriş 3:

Opet 2

GS Bonus: 20 TL alışveriş, slipte kazanım yok. Kart türü “diğer” olarak görünüyor.
    Klasik Bonus: 20 TL alışveriş, slipte “1 TL kazandınız.” Kart türü “Bonus” olarak gözüküyor.

Bi defa arkadaş, bunun izahı yok!

Arıyorsunuz MH’yi, olaya vakıf kılana kadar muhatabı zaten akla karayı seçiyorsunuz. O yüzden sinir sistemi sağlığı açısından aramaktan da imtina ediyorum.

Bir de üç gün içerisinde arayıp durumu öğrenebilirsiniz demeleri yok mu! Gel de delirme… Kendi beceriksizlikleri yetmezmiş gibi, bir de geri dönmüyorlar. Biz arayacakmışız: “henüz yanıtlanmadı efendim talebiniz” cümlesini duyup bir sinir krizi ile birlikte tekrar arama sürecini beklemek için.

Bir defasında da, “giyim harcamasına x lira” deyip, 1V1Y harcamasını saymadılar. Giyim harcaması değilmiş. Yan kampanyada ise “içinden moda çıkan…. x’e varan taksit” yazıyordu.

İlk bilmem kaç kişiye tarzındaki kampanyaları da ayrı bomba, kazanamadığınızda kazanan ilk x kişinin isimlerini açıklama var mı? O da yok!

Şimdi de yukarıdaki arkadaşa söylenene gelelim, neymiş efendim, slipte yazmayabilirmiş de, 10 Aralık’ta görebilirmişiz. Ya arkadaş, sen maddelerin bir tanesinde de 45 TL ile sınırlamadın mı ödülü? Belki senin slipte göstermediğin ödülüm, iki alışverişte 45 TL’yi geçti. Belki ben iki alışveriş sonrası harcamamı başka kampanyaya/karta yansıtmayı düşüneceğim.

Ama bunu anlatamazsınız işte. Bonus sahibi olmak aslında biraz da dert sahibi olmak.

• 2 kere 40 tl üzeri migros alışverişime slipte 1 tl kazandınız dedi. kampanyaya yazıldığım başka kartta 40 tl altı yaptığım tüm ödemelerde ise slipte hiçbir şey yazmadı

Acaba slip yazısını 40 tl ve üzerinde çıkacakmış gibi ayarlamış olabilirler mi?

• Benim sliplerde de çıkmıyor kazanıp kazanmadığım ?
    Garanti Bonus PLus.....
  • Anlam veremiyorum gerçekten bu tür olaylara...
  • Ben de sms attim cevap gelmedi,alışveriş yaptim, slipte birşey yer almadı,ertesi gün tekrar sms attım,yine cevap gelmedi,yine alışveriş yaptim,slipte yine bişey yok. Durduk yere alışveriş yapar oldum, kampanya bana yaramıyor arkadaş
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.