Şimdi Ara

Bonus flasha özel seçili online market 30 + Migros sanal market 35 TL bonus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
8
Favori
3.931
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonus flasha özel seçili online market 30 + Migros sanal market 35 TL bonus toplamda 65 TL iyi gibi birde money indirim felan baya uygun kampanya. Ha + 150 TL üzeri market ramazan kampanyası 1 işlem gerçekleşmiş olacak 2. De 20 bonusta oradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamda bu akşam migrostan sipariş geçtim yarın için, şansızlığıma bak. Şuan katıldım ama saymaz sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buracat -- 22 Nisan 2021; 0:59:16 >
  • Buracat kullanıcısına yanıt
    Hocam bazen sayılıyor kontrol edin bakalım

sayar büyük ihtimal teslim olunca sayaca işliyor zaten

• frknkll F kullanıcısına yanıt

Hocam sipariş gelmeden provizyonda oluyordu niyeyse daha gelmeden direk saydı, ondan. Yoksa yarın geldiğinde saysaydı şanslı olurdum.

Aynen provizyonda değil mi çok ilginç hemen muhasebeleştirmiyorlar aslında size denk gelmiş oda
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sayar sipariş tarihi değil teslimat tarihi geçerli önemli olan teslimat anında 350 TL üzeri ürün almış olmanız

• quote:

Orijinalden alıntı: C4H1T

Sayar sipariş tarihi değil teslimat tarihi geçerli önemli olan teslimat anında 350 TL üzeri ürün almış olmanız

Evet öyle oluyordu ama nedense bu akşam direk ödemeyi aldı ve kampanyaları onayladı, saçma bir durum oldu. Siparişi iptal edip tekrar vereceğiz artık

• Tuhaf ya gramaj farkı olursa ne yapacaklar. Sistemsel sorun olabilir oda sana denk gelmiş.

• Kişiye özel mi acaba? Kampanyalarda göremedim

• Az önce teslim edildi siparişim. 65 tl bonus verdi. Gayet güzel oldu, teşekkürler.

• daddario_tel kullanıcısına yanıt

Her ikisi de genel herkeste var.K. kartı gerek biri için.

• -frambuaz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, kk kısmını atlamışım, her ikisi de Paracard’a var gibi algıladım bir an
  • Bonus Genç kartı olanlara +35 daha geliyor sanırım eşime ek kart çıkartmıştım deneyeceğim ama 350₺ lik alacak şey bulamadım henüz başka yerlerden daha uyguna buluyorum çoğu şeyi bonusun anlamı kalmıyor. Ne alıyorsunuz sizler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alemist -- 25 Nisan 2021; 3:32:9 >
  • Alemist kullanıcısına yanıt
    Mutfak ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ayrıca kampanyanı oluştur TBG kampanyasını kendi ihtiyacınıza göre ayarlayıp ekstra money kazanabilirsiniz. Zaten her şey ateş pahası oldu. Migroskopa göz atarsanız faydalı olabilir.
  • teşekkürler faydalandm ben

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 370 tt prime ile 350 olur bonus genç 95 lira bonus ile 250 civarına gelir güzel oran teşekkürler

• Migros sanal uygulamasinda garanti pay odeme secenegini bulamaiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • galirikPEH G kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yazınca ben de baktım malesef Garantipay seçeneği görünmüyor fakat web den denerseniz Garantipay seçeneği çıkıyor imkanınız varsa lütfen oradan deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.