Şimdi Ara

▓Bonus Elektronik/Beyaz eşya 40 TL(26-30 Nisan) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
6
Favori
5.105
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: exclbr

40 tl ggde bilgisayar alımında geçerliyse hemen alıcam arkadaşlar ? geçerlimi ?

Bir üstteki mesajı okusan böyle bir soru sormazsın. az okuyun ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exponent

quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

beyaz eşya ve elektronik de geçerli diyor fakat ben gg den başka ürün aldım ve bonuşflash ta kazanmış görünüyorum iptal olur mu ?

Olmaz. Olay siparişinizin içeriğiyle alakalı değil, sipariş verdiğiniz mağazanın sektör bilgisi önemli. Gg sektör olarak elektronik geçiyor.

Bende şimdi halı alacağım güzel kombo oldu bu iş.
  • exponent kullanıcısına yanıt
    attıktan sonra gördüm ne bu atar ?

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    bilgisayardan alışverişte de yok taksit . Acaba firma mı banka mı kaynaklı ?
  • Alımı yaptım 40 tl kazandınız geldi fakat 100 kazandınız gelmedi bonus flash kaynaklı mıdır acaba.
  • EREYON ne olarak geçmekte bilen var mı arkadaşlar?
  • RENAT27 R kullanıcısına yanıt
    Aldığım ürünü problemli olduğu için iade ettim ama mişteri hizmetleri kuponun geri yüklenemeyeceğini söyledi. Kuponlar tek kullanımlık geri tanımlanmaz diyor.

• Tem_Mus kullanıcısına yanıt
    Müşteritarafından iptal iade etme durumunlarında aynen dedikleri gibi kupon geri tanımlanmıyor. ancak satıcı siparişi iptal ederse müşteri temsilcisinin dediğine göre mağdur olmamanız amacıyla kuponun yüklenmesi için kayıt açarız dedi.

zaten gittigidiyor yardım kampanyalar kısmındada bu şekilde bir bilgi yazıyor. bende bu bilgiye dayanarak ürünü teslim almadım.
    bu konuda tecrübesi olanlar varsa özellikle kazananlar kulübüyle ilgili kupon tanımlaması konusunda deneyimlerini yazarsa memnun oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RENAT27 -- 26 Nisan 2017; 18:46:33 >
  • RENAT27 R kullanıcısına yanıt
    Ben de aynen o linki referans gösterek yazdım ancak benim anladığım giç bir şekilde kupon yüklenmez diyor

• Ben müşteri hizmetlerini aradım. 3 gün önce gg den tel alıp iptal etmiştim. Tekrar bonus kazanamazsınız dedi.. 1 kereye mahsus dedi.

• 3 kampanya da sorunsuz şekilde birleşti
  • Alışverişim bonus flaştan silindi. Üç kampanya içinde "kampanyaya dahil işleminiz bulunmamaktadır" yazıyor. Hayret birşey :)

Şimdi bende baktım öyle yazıyor

• Gerek kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erryan45 -- 27 Nisan 2017; 11:53:50 >
  • m1xer kullanıcısına yanıt
    Benimki düzeldi, akşam mh yi aramıştım ondan mı bilmiyorum. Sizinkinde durum nedir?

• Az önce GG'dan bir bebek arabası 1 saat kordonu ve bir adet bebek oyuncağı aldım 1060lira 6 taksit ile çektirdim elektronik kategorisi olmamasına rağmen 40TL bonus geldi alışveriş yapacak olan arkadaşların dikkatine...
    Yanlız ben 6 taksit seçeneğiyle aldım ama şuan ön provizyonda 4 taksit görünüyor sanırım sonradan 6 taksite döner ve ön provizyonda kategoride elektronik olarak görünüyor :)
  • FaTaL_ErroR_44 kullanıcısına yanıt
    Ne aldığınız değil önemli olan. GG elektronik geçtiği sürece 40 tl puan gelir.
    Kızmazsanız bir bebek arabasına o kadar para verilir mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedemirtas

Alımı yaptım 40 tl kazandınız geldi fakat 100 kazandınız gelmedi bonus flash kaynaklı mıdır acaba.

Elektronik ve garanti pay 40 tl tamam da gg kazandınız 0 tl diyor sanırım sorun sistemsel

• quote:

Orijinalden alıntı: kimyager147

Ne aldığınız değil önemli olan. GG elektronik geçtiği sürece 40 tl puan gelir.
    Kızmazsanız bir bebek arabasına o kadar para verilir mi.

Uzun süreli kullanırım diye aldım ama araba oldukça güzel ve kullanışlı
    http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/wellgro-2017-golden-horn-q3-travel-seyahat-sistem-bebek-arabasi-271275064
    Puanları düşünce bana 760 gibi bir rakama 6 taksitle gelmiş oluyor ben almayı mantıklı buldum. Bunu bırak 4-5bin lira veren arkadaşlar var. Ben olaya birde şu yönden bakıyorum ilk çocuğum bunun 2.si 3.sü olacak Allah izin verirse onlara da kalır kullanırız uzun vadede. Bilmiyorum biraz pahalı gelebilir ama uzun vadede amorti edeceğini düşünüyorum

Görünmüyor fakat yükleme tarihinde yüklenecektir dedi musteri hizmetleri

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.