Şimdi Ara

▓Bonus Elektronik/Beyaz eşya 40 TL(26-30 Nisan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
6
Favori
5.105
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılın, Bonus Üye İşyerlerinden tek seferde yapacağınız ilk 1000 TL ve üzeri beyaz eşya ve elektronik alışverişinize 40 TL bonus kazanın.

Katılmak İçin:

İlk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak kampanyaya katılın.

Kampanya Başlangıcı - Bitiş Tarihi:

26-30 Nisan 2017

Bonus Geçerlilik Tarihi:

03-12 Mayıs 2017

Diğer bilgiler:

Bonus üye işyerlerinde tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri elektronik ve beyaz eşya alışverişinize 40 TL bonus verilecektir.
    Kampanyaya sadece BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir.
    Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.
    BonusFlaş üzerinden katılmak için ilk harcamadan önce HEMEN KATIL'ın tıklanması gerekmektedir.
    Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti yoktur.
    Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 40 TL bonus kazanabilir.
    12 Mayıs tarihinden itibaren kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
    Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
    Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
    Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
    Elektronik ve beyaz eşya sektörü dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
    Elektronik ve beyaz eşya alışverişinde yurtiçinde yapılan tek ödemeli ve taksitli işlemler dahildir.
    Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
    Ek kartlar kampanyaya dahildir.
    Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.

• gg dahil mi acaba diye sorsam çok mu klasik olur.

Dahil ise yazık oldu bugün alışveriş yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HONyzkDA

gg dahil mi acaba diye sorsam çok mu klasik olur.

Dahil ise yazık oldu bugün alışveriş yaptım

Gg 100, garanti pay 20 bi de bu 40 dahil oluyorsa yüzde 5 te kuponum var çamaşır makinesi çok uyguna gelecek desene :))

• telefon alacaktım iyi oldu bu tşkler
  • Ben Ocak ayında telefon aldım GG'den, 100+40 ikisi birleşti. Üstat daha iyi bilir.
  • Gg akar

• Gg da kombolarla 1000 tl ye 160 tl bonus gelir güzelmiş

• Gg kombosu yapıp 160 ₺ bonus yapılabilir

1000/100

150/20

1000/40

Ödemeyi garanti pay ile yapmayı unutmayın

• Gg de İlk alışverişi ben yaptım sanırım. Sonuç:

Bin lira üzeri telefon aldım;

Garanti pay : BAŞARILI (mesaj geldi kazandınız diye)

Elektronik 40 : BAŞARILI (bonus flaş tebrikler bonus kampanyasından 40 tl bonus kazandınız diyor)

GG 100 bonus : BELİRSİZ (alışveriş görünüyor, gittigidiyor.comda 0.00 tl bonus kazandınız diyor)

Son belirsizlik nedendir bilmiyorum. Gg100 kampanya şartlarında diğer kampayalarla birleşmez diyor, sıkıntı ondan mı yoksa kazandım da böyle mi görünüyor biri aydınlatırsa sevinirim.

Edit: bir arkadaş aydınlatt sağolsun; daha önceki kampanyalarda da böyle göründüğü oluyormuş, günü gelince ilgili puan yatıyormuş. Muş muş da muş muş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exponent -- 26 Nisan 2017; 1:36:15 >
  • exponent kullanıcısına yanıt
    GG 100 bonusu da kazandınız sıkıntı yok, tarihinde yüklenir. 0 yazmasına bakmayın, 3 aydır öyle gösteriyor.
  • Sanırım sıkıntısız 160 tl kombo yaptık +50 tl indirimde var

Tebrikler GarantiPay kullanarak 20 TL bonus kazandiniz. Kazandiginiz bonusu 17-24 Mayis arasinda kullanabilirsiniz. B016

▓Bonus Elektronik/Beyaz eşya 40 TL(26-30 Nisan)

• 1 aydır psu takip ediyorum,hiç indirim olmadı 2.el aldım 1 saat sonra hbde indirime girdi.

1 aydır gg den kampanya bekliyorum. %5 geldi diye bugün aldım,40₺ kaçtı. Ah ah

• Iptalini istedim yarın tekrar alacağım

• Kullananlar garanti kk bu bu ay yandı süper oldu 1000/160 😁😁

• teb bonus dahil degildir deme arkadaslar

• bende gg den almıştım 100 tl bonusla yetinmek istemedim iptal edip tekrar aldım bonuslar geldi (farklı kartla aldım ) gg(100) garantipay(20) elektrnik(40)
  • sarıkız oluyormu ....
  • Arkadaşlar dün bende gittigidiyordan cep telefonu satın almıştım. kazananlar kulübü 50 indirim 100 tl garanti bonus 20 tl garanti pay bonusu kazanmıştım.

şimdi elektronik alışverişlerine özel 40 tl bonusuda almak istiyorum ancak kazananlar kulübündeki indirim sıkıntıya giriyor.

bu konuda ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz?

• RENAT27 R kullanıcısına yanıt
    50 tl indiriminiz geri tanımlanmıyor.. siparişi iptal edip başka indirim tanımlı hesaptan almak gerekli..
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor müşteri hizmetleriyle görüştüm. müşteri temsilcisi iptal veya iade işlemini siz yaparsanız 50 tl kuponunuz size tanımlanmaz. ancak iptali firma yaptıysa sizin mağdur olmamanız için bizimle iletişime geçmeniz durumunda tekrar indirimi tanımlarız dedi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.