Şimdi Ara

Bonus Diji'ye başvurun, ilk e-ticaret harcamanızdan harcadığınızın yarısı kadar bonus kazanın! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
22
Favori
14.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tv reklamlarındakı alt yazıya dıkkat edın denk geldıgınde sanırım hazıran ayında yukleme olacak 100tl bonus

• bana da bildirim şeklinde gelmişti hatırlatmalar içinde görünüyordu. şimdi kaybolmuş

• Ben de gelen bildirim ile katıldım diji oluşturup alışveriş yaptım bakalım nereye varacak bu işin sonu. Kampanya metni yok ortada sadece bir bildirim var, kayıt oluşturdum iki gün oldu dönüş yapmadılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç gün önce dijiye bonusflash'tan bildirim gelmişti ama kart ücreti alırlar diye başvurmamıştım, bonus kartım var ama bilmiyordum alınmayacağını.
    Şu anda bildirimler vs herhangi bir yerde gözükmüyor kampanya bilgisi.
    Ne yapmamı önerirsiniz, beklemek mi mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 8 Mayıs 2021; 4:38:34 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim başvuruma geri dönüş yaptılar. Kampanya linkini göndermişler 18 Haziran tarihinde yatırılacak diyorlar bilginiz olsun.

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/hemen-bonuslu-ol-kampanyasi

• quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Benim başvuruma geri dönüş yaptılar. Kampanya linkini göndermişler 18 Haziran tarihinde yatırılacak diyorlar bilginiz olsun.

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/hemen-bonuslu-ol-kampanyasi

Bu yeni bonuslu kampanyası sanki?

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt

Evet öyle ama verdikleri yanıt bu, en azından o tarihe kadar bekleyip yatırılmazsa o zaman başvuru yapılabilir.

• Benimde bonus kartım vardı bildirimi gördüm diji kart aldım, şimdi harcamayı diji ile mi yaparsak alıyoruz bu bonusu yoksa garanti bonus ile yapsak ta olur mu? birde diğer kampanyalarla birleşiyor mu bu kampanya? mesela e ticaret sitelerinde geçerli 50 tl bonus kampanyası var onunla birleşir mi? ben bu dijiyi de tam anlamadım zaten amacı ne onu bile anlamış değilim sırf bu 100 tl bonus muhabbetine aldım.

• Dun actigim cagriya “kampanyalarda boyle bir kampanyamiz yok diye donmusler” mh eleman, ekran kayitli kayit acin dedi, ttbye sikayet edecegimi belirtip cagri actim, bakicaz duruma
  • Boşuna bonus puan beklemeyin arkadaşlar bende kayıt açtırmıştım, öyle bir kampanya yok diyorlar, kampanya birimimiz öyle bir kampanyayı görüntüleyememiş diyorlar. Ben de dedim keyfimden başvurmadım heralde bu karta, 100 tl alışverişe 100 tl puan var diye başvurdum kabak gibi yazıyordu orada dedim. Yine yok diyorlar, neyse dedim o zaman iptal edin kartı istemiyorum, kart gelince iptal edebilirmişim, şimdi kartı bekliyorum gelince iptal edicem direkt.

• BDDK ya şikayet edin analarını ağlatırlar

• Bende ekran görüntüsü falan da var siz daha önce şikayet oluşturdunuz mu yada oluşturmayı biliyor musunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hezeyan01 H kullanıcısına yanıt
    Baski sonuc verdi cvp geldi,

Bonus Diji'ye başvurun, ilk e-ticaret harcamanızdan harcadığınızın yarısı kadar bonus kazanın!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hezeyan01 H kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam iyi oldu bu. Kaydettim görseli, 18 Haziran'ı bekleyelim bakalım.

• Puan yatmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

Puan yatmadı

Artık kayıt oluşturup mu alacacağız puanları, adamlar 18 inde yatırcaZ demişlerdi,

• Benim de yatmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da bonus monus gelmediBonus Diji'ye başvurun, ilk e-ticaret harcamanızdan harcadığınızın yarısı kadar bonus kazanın! 

• Bana da yatmadı halbu ki bildirim geldi Bonus diji ye başvurun ilk harcamanız 100 TL olsun 100 TL Bonus kazanın yazıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.