Şimdi Ara

Bonus Diji'ye başvurun, ilk e-ticaret harcamanızdan harcadığınızın yarısı kadar bonus kazanın! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
22
Favori
14.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bonus flexi var. Kampanyayı görüntüleyebiliyorum. Ama ücret li mi bilmiyorum.
    158 tl kart ücreti var diyor başvuru aşamasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbskvk55 -- 9 Şubat 2021; 17:1:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garip ama benım uygulamada gözükmüyor hocam anlam veremedım

• Link yok mu ?
  • dijiyi aktifleştirdim ama şu ss teki kampanyayı göremedim

ama kampanya detaylarında ilk alışverişte 50 TL vereceğini katılım gerekmediğini söylüyor.

Anladığım kadarıyla diji oluşturanlara veriliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: angraf

dijiyi aktifleştirdim ama şu ss teki kampanyayı göremedim

ama kampanya detaylarında ilk alışverişte 50 TL vereceğini katılım gerekmediğini söylüyor.

Anladığım kadarıyla diji oluşturanlara veriliyor.

Diji kartına başvuru yaptığım an onaylandı (aktif kartım olduğu için) sonra kartı Bonus Flaş tan kopyalayıp amazondan 100 TL üzeri alışveriş yaptım sms gelmedi ama sayaç işledi 50 TL Bonus kazandınız şeklinde (evet kampanyaya katılım gerekmemektedir kampanyada da belirtmişler)
  • bilgilendirmeniz için teşekkürler.

• Migros sanal market e-ticaret sayılır mı? 350/50 garanti payle birleştiririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEvent -- 9 Şubat 2021; 15:27:15 >
  • Bonusflaşta kampanya gözükmeyen ama yine de bonus kazanan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aidatlı mı bu kart şaka gibi iyiki almamışım zaten çok kartın var diyip vermiyor Bonus Diji'ye başvurun, ilk e-ticaret harcamanızdan harcadığınızın yarısı kadar bonus kazanın! 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

aidatlı mı bu kart şaka gibi iyiki almamışım zaten çok kartın var diyip vermiyor  

Yalnız Garanti Bankası' nda başka aidatlı kartınız varsa sadece 1 kart için aidat alınır o da 12. ekstrede (taraftar kartlarını bilmiyorum ama Bonus kartları için 12. ekstrede alınıyor)
  • flexi var aidatlı kart kullanmıyorum bankalarla uğraşamam

• Evet bu zehirli soruyu sormak istiyorum, trendyol cüzdan sayıldı mı?

• ahmet8152 kullanıcısına yanıt

Evet sayıldı, mesaj gelmedi bonuş flaş içerisinden kampanya takibinden baktım kazandınız yazıyor.

• BlackMon B kullanıcısına yanıt

Musteri hiz aradim bonus kartim var dedim yine aidat odermiyim dedim odersinniz ama bonus karti olana ait ödemez ibaresi var dedim yine cikar dedi ama net bi cevap vermedi bendr kapattim dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamlet-89

Musteri hiz aradim bonus kartim var dedim yine aidat odermiyim dedim odersinniz ama bonus karti olana ait ödemez ibaresi var dedim yine cikar dedi ama net bi cevap vermedi bendr kapattim dedim

Aidatlı bir kartınız varsa diji için ayrıca ödemiyorsunuz. Yoksa 158₺ aidatı var. Maaş müşterisi olanlar için buradaki bir arkadaş söylemiş ödemiyorsunuz diye. Tabi maaş anlaşmanızda aidat şartı getirmişlerse ödemezsiniz. Müşteri hizmetlerini aramanıza gerek yok durum böyle. Çok güvenmiyorsanız kampanya şartlarını okuyup, gerekli bölümlerin ekran görüntüsünü alın, herhangi bir durumda haklı çıkarsınız. Ayrıca başvuru yaparken aidat kısmının karşısında 158₺ yazan yerde yanlış hatırlamıyorsam bilgi kısmı var orada yazıyor. Son onaydan önceki kısımda.

• merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    Teşekküler
  • Bu kampanya her müşteriye tanımlanmamış bilginize. Bonus flaşa girip arama yaptınız ve karşınıza bu kampanya çıkmadıysa siz kampanyaya dahil edilen müşteri değilsiniz. Hali hazırda kullandığım bonus kartım ve ayrıca diji için yıllık ödeme yapmayacağım. Var olan kartıma bağlı çalışıyor. Onun tüm hakları bu kartta da görünüyor. File marketin file para uygulaması var oraya 100 lira yükledim. 50 lira bonus kazandınız mesajı gelmedi ama bonus flaşta 50 lira bonus kazandınız mesajı var. Sonuçta bu işlem de e-ticaret .

Bonus Diji'ye başvurun, ilk e-ticaret harcamanızdan harcadığınızın yarısı kadar bonus kazanın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 11 Şubat 2021; 22:28:58 >

• Eticaret dediği ne tam oalrak? Elektronik sektörü mü?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.