Şimdi Ara

Bonjo Tur Rezilliği Şile-Ağva

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
6.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Accoutre -- 12 Ekim 2021; 14:10:41 >

• Türkiye'de rehbersiz tur, Türsabsız acente, d2siz araç sorunu çok var. Ne demek diğer araçta rehber yok. yasa derki 15 kişiyi geçen ve 55 kişiye varan tüm turlarda rehber bulundurmak zorunludur. ve yine yasa derki 1618 nolu seyahat acentaları yönetmeliğinde mücbir sebep olmaksızın (deprem,sel,afet,yangın vs ) tur programı değiştirilemez. Geçmiş olsun.
  • tur programı değişikliği nedeniyle tüm paranızı geri isteyin
    "Polenezköy Kültür Evini sonrasında Atatürk Evi, Zoşa Teyzenin Evi, Meryem Ana Kilisesi" görmek için gitmiştim ben, hiçbirini görmedim, tüm paramı geri verin deyin
    hatta bunu Tursab'a şikayet edin, bookingi kapattırmak gibi saçma sapan işlerle uğraşan kurum bakalım gerçekten üzerine düşen görevlerde ne halt ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakti1

tur programı değişikliği nedeniyle tüm paranızı geri isteyin
    "Polenezköy Kültür Evini sonrasında Atatürk Evi, Zoşa Teyzenin Evi, Meryem Ana Kilisesi" görmek için gitmiştim ben, hiçbirini görmedim, tüm paramı geri verin deyin
    hatta bunu Tursab'a şikayet edin, bookingi kapattırmak gibi saçma sapan işlerle uğraşan kurum bakalım gerçekten üzerine düşen görevlerde ne halt ediyor

Lisanslı bir seyahat acentası yönetici olarak bende söylediklerinize kısmen katılıyorum. Tur programı şarttır ve uyulma zorunluğu vardır. Uymazsanız, yaptırımı da vardır. Ancak tüketiciler yeteri kadar bilinçli değil.
  • Tour Guide kullanıcısına yanıt
    öğrenmek için soruyorum
    katılmadığınız kısım neresidir? sizce doğrusu nedir?
  • Aslında ben her sözünüze katıldım, sadece meslektaşlarımı ve bağlı bulunduğum meslek örgütümü çok batırmak istemedim.
  • Geçmiş olsun. Bence de hakkınızı aramalısınız.
  • Basit şeyleri ne kadar büyük sorun yapmışınız :)
    Atatürk evi dediğiniz yer harabe bi yer atatürk sadece mola vermiş orda Meryem ana kilisesi kapalı olur genelde zoşa teyze yukarıda kalmıştır
    sonuçta gezmedinizmi gezdiniz 3 kuruş paraya ucuz diye geliyonuz sonra tantana ediyonuz iyi hizmetler için
    paraya kıyın fırsat sitelerinden aldığınız turlara gitmeyin bide yanınıza kız arkadaş alıyonuz onada rezil oluyonuz :)
    ha şunuda diyim şikayet edin kapansada firma isim değişip yeniden açılıyor zor değil sizde yine aynı tuzağa düşüyorsunuz :)
    araç külüstürmüş o tarihte günü birlik araç bulduğunuza şükredin bütün araçlar 19 mayıs için turlardaydı
    sizin yazdığınız şikayet tur programından daha uzun olmuş :))
    100 tl bu kadar dır kahvaltı ettiniz öğle yemeği yediniz tekneyle gezdiniz :)
    yediğiniz yemeğin biride polenezde kahvaltı 25 tl
    ağvada 50 60 tl yersiniz 30 tl değil :)

• Memnun ayrıldık dediğiniz tur hangisi. İsmini yazsanız iyi olurdu.

Nasıl ki kötü olanı burada teşhir ediyorsak iyi olanıda ödüllendirmek için ismini vermeniz gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.