Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

!!!!!BOMBAAAAAAAAAA ENİYİPAZAR.COM CULAR!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
28
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> !!!!!BOMBAAAAAAAAAA ENİYİPAZAR.COM CULAR!!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    hocam sen aldınmı burdan bişey?eğer aldıysan vede güvenilir diyosan.sen benim istediğim bi parçayı alsan ben sana aldığının 10ytl üstünü versem masraflarda benden olurmu?ciddiyim.
    |
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++
  • Binbaşı
    1113 Mesaj
    yok aga ben birsey almadim ama almak uzereydim.. samsung d500 alacaktim ufak birsey de degil cok iyi gelmisti fiyat forumlardan elemanlar onermislerdi.. bende su an muallaktayim yani bunu bi aciklamaya kavustururlar heralde cun ku bi anda silinemez orasi.. beklemedeyiz anliycagin..
    |
    |
    valla ben ısrarla çok sakat diyorum. olcak şeyler değil verdikleri fiyatlar falan.hadi diyelimki bu mallar çalıntı(kaçak bile o fiyatlara gelmez çoğu) öyle olsa bile sitede malların adı bile dorudüzgün yazmıyor.baştan sağma bence.ama genede alan bi arkadaş varsa veya olursa dediğim gibi malın maliyetinin 10ytl üstüne o arkadaştan alırım.tabi önce malın elime geçmesi lazım.
    |
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++
  • Yarbay
    6892 Mesaj
    arkadaşlar işte dolandırılan biri.

http://www.hardwaremania.com/forum/showthread.php?t=37401

linki inceleyin. ben tam okumadım ama dolandırılmış işte.
    |
    |
    AMD PHENOMII X6 1090T ~ GIGABYTE GA-890GPA UD3H ~ ZOTAC 760GTX 2GB ~ KINGSTON HYPERX 2x2GB DDR3 1600 ULV ~ SANDISK ULTRA PLUS 256GB SSD ~ LG 32LW4500 3DTV MONITOR ~ CREATIVE X-FI TITANIUM FATALITY PRO ~ CREATIVE MEGAWORKS 5+1 THX ~ GIGABYTE 3D MARS FULL TOWER ~ HIGH POWER ABSOLUTE 600W ~ PLEXTOR CDRW PX-W5224A ~ ASUS DVDRW 1814BLT
  • Yarbay
    3045 Mesaj
    Hackleyen Adamda dolandırılmış heralde
    |
    |

Orjinalden alıntı: Mythic

hadi beaa olacak işmi şimdi tam da 2 tane muzio alacaktım

pazardan alırısn 2 kilo muz
    |
    |
    Amd athlon 2500 xp,2*256 pc 2700 kingston ddr ,msi k7n2 delta L ,philips 24*12*24 cd-rw,pioneer 16x double layer dvd-+,hitachi 12x dvd rom,160 gb 8mb seagate hdd,7 adet fan,Gef4 mx440,fly 2000 tv card,philips107 e
  • Yüzbaşı
    799 Mesaj
    site eski haline dönmüş, artık açılıyo
    |
    |
    |
    |

İmza birkaç kazazede
    |
    |
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
google reklamları
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,252
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.