Şimdi Ara

Bomba patladı: GTA 5 ücretsiz oldu! Nasıl indirilir? (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
6
Favori
21.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Arkadaşlar Rockstar Desteğe Girince Şöyle Bir Uyarı Çıktı:Social Club hesap doğrulama e-posta gecikmeleriyle sonuçlanan bir sorunun farkındayız ve çözmek için aktif olarak çalışıyoruz. 4 saat sonra hesap doğrulama e-postalarını almayan oyuncuların bir e-posta doğrulama isteği göndermeleri gerekir.Yani 2 Saat Önce Bu Uyarıyı Koydularsa Saat 22:30 Gibi Düzeltilecektir ve tekrardan bir doğrulama gönderince düzelecektir.
  • Abdurrahim. A kullanıcısına yanıt
    Aga be butun haklarimi kullandim ben 24 saat beklemem lazım

• general4242 kullanıcısına yanıt
    resend a basınca kırmızı işaret mi çıkıyor?o çıkıyorsa tekrar giriş yapıp deneyebilirsin ben 2 kere resend ettim sadece. bu uyarıyı iyiki görmüşüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdurrahim. -- 15 Mayıs 2020; 20:25:59 >
  • Abdurrahim. A kullanıcısına yanıt
    Rengini hatirlamiyorum da ben 2 den fazla resend yaptım 24 saat sonra dene artık dedi neyse önemli değil

• 80 GB indirdikten sonra duraklatıp sonra devam ederim diye pcyi kapatmıştım tekrar açıp epicten indirmeye devam edeyim dedim başa sardı :DDDDD tekrardan 94 gb........
  • Hızlı indirmenin yolu yok mu? Bir arkadaş dns yi değiştirin yazmış ama pek çalışmadı bende. 24mbit internetim var 500kb ile anca indiriyor.
  • PS4 için de ücretsiz mi?

• Bu oyunun onlinesi nasıl? Neler yapıyoruz? Pek birşey anlamadım, bazi gorevleri yaptım. Birde uyumlu türkçe yama var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beleşe kaptım. pc'im kaldırmıyor ama yine de beleşe kaptım. neden mi ? çünkü dh ölücüsüyüm. beleş mezar var mı gireyim ?
  • Arkadaslar Merhaba bu oyunun bende reloaded ı yüklü save game i mi buna yukleyebiliyor muyum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingUnderpants

PS4 için de ücretsiz mi?
    Bende onun için geldim bakıyorum, kütüphaneye ekledim ama ps4 için hala bir çözüm bulamadım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Sadece PC için. Epic Games'in yaptığı özel bir promosyon.
    Teşekkür ederim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkangunes04

Bu sabah rahat rahat gta 5'i kütüphaneme eklerim diyordum, yoğunluk kalkmıştır diyordum ama ne göreyim? Oyunu almak istediğimde "Hesabın şu anda daha fazla ücretsiz oyun indiremez." şeklinde hata aldım!?

Bu ne saçmalıktır deyip az bir araştırma ile sorunun IP adresimden kaynaklandığını anladım. Çok basit çözümü var: Modemi kapat-aç! Ama öyle olmuyor bende. Çünkü ben ikamet ettiğim şehirde kablo ile değil, kablosuz internet sağlayan bir firmadan internet alıyorum (yeri gelmişken söyliyim: Allah Türk Telekom'un belasını versin!). Firma kendi sisteminden internet sağladığı için IP adresi sabit, değişmiyor.

İkinci çözüm olan VPN'ye giriştim. En sevmediğim, zaten yavaş olan internet hızımı iyice yavaşlatan bu çözümü uyguladım. Şansıma OkayFreedom VPN'nin premium kampanyası varmış (gitmek için tıklayın) (Avast antivirüs, trojan uyarısı verdi!!! Virüs olduğunu sanmıyorum ama yine de risk almak istemiyorsanız başka programlara yönelin). Epic Games programından çıktım, sonra VPN programını çalıştırıp bir şehir seçtim (Romania), sonra Epic Games'i çalıştırdım.

Bu sefer oyunu alabildim. Hani benim gibi sorun yaşayanlara bir nebze çözüm olur diye izlediğim yolları paylaştım.
    Gerçekten bu bilgi çok işime yaradı. Teşekkürler.

• direkt koştum indirmeye saat 02.57 :d hayırlı forumlar

• Oyunu 400 mb kadar indirdikten sonra bilgisayarı kapatıp tekrar açtım.93.6 gb olarak indirmeye devam etti ama indirme yüzdesiyle kaç gb indiği birbirine uymuyor.Şu an 61 gb indi ama indirme yüzdesi %54 yani daha az gözüküyor.İndirme bittikten sonra sorun yaşar mıyım?İndirenler de karşılaştı mı bunla?
  • Türkçe yapabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: niedre

düşük hızlarda (600-900kb) indiren arkadaşlar indirmeyi durdurup. DNS ayarınızı
    1.1.1.1 ve 1.0.0.1 yapın sonra tekrar indirmeye devam diyin tam hızda indirebilirsiniz.
    Yaptım ama olmadı.

• Çok yavaş iniyor. Dns de yemedi.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.