Şimdi Ara

Bomba patladı: GTA 5 ücretsiz oldu! Nasıl indirilir? (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
6
Favori
21.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konu nasıl Başlatılıyor
  • Yanlış alıntı yaptım mesajı sildim ama yine de sormak istiyorum bazı arkadaşlara.

Epic gamesin böyle bir şey yapmasından neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz ki ? 180 liraya rdr2, 20 liraya assasins creed odyssey alma fırsatımız var. Neden bununla dalga geçmeye çalışmak yerine iyi bir kampanya olduğunu kabul edip salmıyorsunuz konuyu ? Anlamış değilim oyunları yeni mi aldınız o yüzden mi bu tavrınız bilmiyorum ama komik duruyor.
  • Yokmu cevao verecek su soruna.. Epic games üzerinden oyun indi. Fakat social clubda sifre account bilgileri kabul etmiyor.. epic games deki bilgilerimi yazacagız???
  • önce aldım sonra indirdim şimdi ise oyundayım. teşekkürler epic
  • serkan737 S kullanıcısına yanıt
    Ben hallettim sanırım yogunluktan dolayı olmuş. Webcache dosyasını silip,varsayılan tarayıcıyı değiştirdim ve oldu.
  • Ryzen 3500u işlemci ve Rx540 2gb ekran kartı ile oynanabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hileciler beleş hesaplarla gökten ateş su ateş tahta yağdırmaya başlamış. Coop görevler hariç oynanmaz hale geldi bu oyun...
  • Hikaye modu iyiymis baya zevk aliyorum oynarken online henuz denemedim.

• 1 hafta sonrası için yine gizemli oyun var. Bakalım bu ne çıkacak? Bu arada kupon olayı da iyi. ac odyssey 22 tl ve 60 tl kupon kazandırıyor

• Oyunu indirme hızı çok yavaş sizde de öyle mi 300 kbps ile biter mi bu iş

• YARDİM!
    Rockstar games hesabi açtım e postama dogrulama gondermiyor spama da bakdim tekrar gönder de dedim. Ayrica web den girip e posta değiştirme talebinde bulundum onun için de dogrulama kodunu göndermiyor. Çözümü bilen var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şeytanın Kırbacı kullanıcısına yanıt
    Ya ben capcthalari geciyom da dogrulama kodu göndermiyor e postaya spama da baktim giremiyorum oyuna bu yüzden.

• general4242 kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde banada Social Club a kayıt oldum doğrulama maili gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CW_X

Kütüphaneye ekle yeter,indirmek şart değil.
    Teşekkürler Üstat

• Zamanın'da plati'den 1$ almıştım hiç oynamadım hesap öylece duruyor
  • Oyunu kütüphaneye ekleyip yüklememek sahip olmak için yeterli mi?İlla yüklememiz mi gerekiyor

• Oyunu aldım indirdim ama açamıyorum arkadaşlar.
    R launchera girmem gerekiyor girişte email şifre yazıyorum ama şu araba trafik lambası yaya vs resim seçme kısmını geçemiyorum :) seçtiğim halde sürekli resimler yenileniyor en sonda seçilecek resim kalmayıp hata veriyor

Your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now. For more details visit our help page
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.