Şimdi Ara

Bomba patladı: GTA 5 ücretsiz oldu! Nasıl indirilir? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
6
Favori
21.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic Launcher üzerinden sipariş ver butonuna bastığımda, ''Hesabın şu anda daha fazla ücretsiz oyun indiremez.'' şeklinde bir uyarı alıyorum. Sms doğrulamalı hesabım. Yoğunluk sebebiyle mi yoksa başka bir sebeple mi bu sıkıntı oluştu acaba merak ediyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı benden başka?
  • Arkadaşlar bende az önce aldım 1adet saat 19:00 sıralarında cöken sistem kendine gelmiş sayılır almak isteyen arkadaşlar konuyu takip etsinler çok basit şekilde alabiliyorsunuz.Gta 5 bedava vermeleri online satış rakamları ile olabilir zaten ticari hamle belli fakat buda bir çağın yavaş yavaş kapanması anlamınada geliyor yeninin habercisi belli oldu artık sistem kurucak arkadaşlar gta 6 ve bunun gibi oyunlara dikkat vererek ileri dönük düşünsünler acele edip sonradan pişman olmasınlar saygılar..
  • VIKINGS kullanıcısına yanıt
    social club mecbur mu epic te arkadaş olmamiz yeterli değil mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Epic games denen zimbirtiyi indiremedim daha doğrusu kuramadım kendini güncelleme hatası alıyorum çözüm var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoTokio03

social club mecbur mu epic te arkadaş olmamiz yeterli değil mi ?
    İki tarafta epic ise sorun olmaz sanırım. Ama ayrı platformlarda social üzerinden ekli olmanız gerekiyor.

• çöktü la epic

• VIKINGS kullanıcısına yanıt
    İki taraf da epic birlikte istediğimiz serverlara girebiliriz yani dimi ? ve teşekkür ederim cevap için

• Bomba patladı: GTA 5 ücretsiz oldu! Nasıl indirilir?

Çökme mökme yok max. Hızda iniyor

• Starrk35 kullanıcısına yanıt
    Saticam burasi donanimhaber olucuyuz Allaha sukur. Saka bi yana abilerime aldim onlar beceremedi :))

• Hala göçük site

• https://epicgames-download1.akamaized.net/Builds/UnrealEngineLauncher/Installers/Win32/EpicInstaller-10.15.2.msi?launcherfilename=EpicInstaller-10.15.2-ce1c1da55ac546cfa8aed1c3c0a66060.msi

Uygulama linki bu arkadaşlar. Bunu indirip kurun rahatlıkla oyunu alıp indirebilirsiniz siteye falan uğraşmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaNoZ -- 14 Mayıs 2020; 23:35:34 >

• emre_virüs kullanıcısına yanıt
    Ara sıra düzeliyor milllet buldu beleşi saldırıyor.

• Bant genişliği inanılmaz düşük 5 mbit olan indirme hızı 1 mbiti zor görüyor, çok dalgalı.
  • Kuponla assassin's creed odyssey aldım. Kutuphaneye girip indirmek istiyorum fakat Ubısoft oturumunun acılması gerekiyor diyor. Nasıl yapabilirim? Oyunun satın aldım ama indiremedim
  • Peki buradan indirdiğimizde Türkçe oynayabilecek miyiz? Veya Türkçe yama kurulabilecek mi? Türkçe değilse hikayenin anlamı olmuyor.
  • Boyutu nedir arkadaşlar?

• Kuponla 15-25 lira bandında alınacak ne var beyler? Site çok yavaş bakamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Starkiller99

sen bekle öyleyse dostum
    hahahah alabildin mi en önden ne çıktı içinden?
  • Kuponla assassin's creed odyssey aldım ve 29₺ ödedim.

• Oyun indirmeden önce 94gb görünüyordu indirirken de ama PC kapandı sonra tekrar indirmeye başladığım da 89,3gb görünmeye başladı. Sizde kaç GB görünüyor acaba?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.