Şimdi Ara

Bomba patladı: GTA 5 ücretsiz oldu! Nasıl indirilir? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
6
Favori
21.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • indirmedeyken öylesine bi mağazaya tıklıyım dedim launcher yamuldu, 10dk da yeniden zar zor girdim daha bir şeyi ellemicem insin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 14 Mayıs 2020; 21:53:6 >
  • Üstüne 60 lira da para veriyor :D
  • yukarıda bir arkadaşın dediği gibi edge tarayıcısı ile denedim aldım. ordan denemek faydanıza forumdaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yoğunluk nedeniyle bölgendeki bant genişliği sınırlandı diyor. inanılmaz yavaş iniyor oyun sizde de öyle mi ?
  • Haftaya Gta 5 epic games hesaplarını çokça satışlarda göreceğiz. 10 20 hesaptan satın almak nedir öyle. Şimdi bana giydirenler olacak sana ne, sen de al vb diye. Sizlerin de canı sağolsun, ne diyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • malesef, fakat sınırlandırmazlarsa daha çok kötü duruma düşebilir sunucular.
  • Kupon vermişken oyun dizeyim dedim, sepete ekleme özelliği yokmuş. Ne saçma ya.
  • oyunu aldım ama kütüphaneye eklenmedi. tekrar almaya calıstıgımda zaten var diyor. sizde de böyle mi
  • 18:12'de kaza eseri aldım ben. Ama yüklememiştim, yükle deyince dondu. Umarım kütüphaneye eklenmiştir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    Çoğunun elinde kalıcak bak gör 1 hafta uzun süre o süre de zaten gta hastası olan adam beleşe hemen indirecek. İlla haberi olur bu durumdan
  • epic in bitmek bilmeyen taklalarından biri. paso para dağıtıyorlar ama kimseyi çekemiyorlar platforma. yazık :/

bir de steam in çöküşüne şahit oluyoruz diyenler yok mu

değil epic, 10 epic gelse valve ile başa çıkamaz. valve hem teknoloji üreten hem oyun geliştiren hem pazarlama yapan bir şirket. epic de köklü bir şirket evet, ama valve e diş geçirecek kadar değil.

nerede ucuzsa oradan alın abi. ama daha 2 ay önce premium hali 20 lira olan oyuna da bedava oldu diye sevinmek, nebliym yani.
  • Sebep ?
  • An itibari ile ücretsiz alınamayan GTA 5 dir geçmiş olsun!
  • Zaten bende olan oyunu niye kütüphaneye ekledim ki !! bu sefer tüm kütüphane silindi lol.
  • oh be sonunda oldu. Önce kütüphaneye ekledi, ardından indireyim mi diye sordu. Ben de indir bakalım dedim. ama yavaş iniyor. Bu indirmeyi iptal etsek bir şey olmaz değil mi? sonuçta oyun kütüphanemde ekli durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

oyunu aldım ama kütüphaneye eklenmedi. tekrar almaya calıstıgımda zaten var diyor. sizde de böyle mi
    Satın aldıktan bir iki dk sonra düşüyor kütüphaneye.
  • Yükle diyorum yüklenmiyor, ya da mağazaya bile eklemiyor. Aynı durumda olan var mı?
  • dracofire kullanıcısına yanıt
    Bende coming soon yazıyor eklenmiyor bile Kütüphaneye
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 15:17:36 >
  • kablonetten nitro alacaktım 24 saatlik 100mbit paketi. Gerek kalmadı, Türkiye için hızı sınırlamışlar yavaş iniyor :)

Bomba patladı: GTA 5 ücretsiz oldu! Nasıl indirilir?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.