Şimdi Ara

Bomba İddia: The Last of Us Part II 2020'nin Şubat Ayında Geliyor (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aliemr

Anlamadım hocam ne görmem lazım Playstation Hits de

Alıntıları Göster
    Kaç yıllık oyunların kaç tl'ye satıldığını görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Bırak arkadaş yeter artık ne doyumsuz insanlarsınız. Ubisoft yapıyor her sene 3’er 5’er sizin aradığınız açık dünya oyunlarını.

Alıntıları Göster
    Ne doyumsuzluğundan bahsediyorsun sen? Derdiniz ne sizin arkadaş ben bu oyunun açık dünya olmasını istemem sizlere niye batıyor? Oturun adam akıllı tartışalım ama nasıl bir şeysiniz siz ya? Normal hayatta da herkese karşı böyle misiniz siz? Kusura bakma Last of Us bence açık dünya bir oyun olsaydı çok daha güzel olurdu ama olmadığı için beni çok fazla içine çekemiyor kardeş sizi rahatsız eden ne bu yorumumdan? Getirip Ubisoftu katıyorlar buraya git bir Far Cry oyna, her oyunda belli şeyleri tekrarlayıp kabak tadı veriyor diye yaptıkları açık dünyanın ne kadar güzel ve canlı olduğunu göremiyor musunuz? Verdiğiniz örneğin bile ne kadar saçma olduğunun farkındasındır umarım.

• Hocam oyunlar 84 liradan satılıyo. Indirim donemlerinde 20 liraya kadar dusuyor.Mesela suan Need for Speed oyunlari indirimde 20 liralara kadar dusmus.
    Tamam hocam haklısınız pc'de oyunlar daha ucuz ama pc deki bir oyunun indirimli fiyatına bakıp konsoldakinin standart fiyatını yermek adilce mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliemr -- 7 Temmuz 2019; 16:41:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siz bir tür seviyorsunuz diye bütün oyunlar aynı tür olmak zorunda değil ama. Neden açık dünya seviyorsun gibi bir yargıda bulunmuyorum ama kendi tarzını belirlemiş bir oyunun açık dünya uğruna heba olmasına katlanamam kusura bakma
    Dağ gibi Metro’yu hiç ettiler zaten bu yüzden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliemr

Hocam oyunlar 84 liradan satılıyo. Indirim donemlerinde 20 liraya kadar dusuyor.Mesela suan Need for Speed oyunlari indirimde 20 liralara kadar dusmus.
    Tamam hocam haklısınız pc'de oyunlar daha ucuz ama pc deki bir oyunun indirimli fiyatına bakıp konsoldakinin standart fiyatını yermek adilce mi sizce?
    Hocam nihayet Access geliyor zatem en azından Fifa'lara o kadar para ödemeyiz.

• Rdr2 bence open world turunun top noktasi hikayesi bir film gibi isleniyor ve npc lerle olan etkilesim inanilmaz etkileyici oyunda aldigi puanlarlada tescilledi zaten kalitesini daha iyisini yapamayacaksa bir yapimci hic girismez open worlde kaldiki last of us in turu bellidir open world olabilecek en son yapimdir bana gore hicte hos olmaz.
  • Ahahahaa, yahu bu nasıl bir zevksizlik abideliğidir? Şöyle bir oyuna açık dünya oyun olsun demek, üstüne Access geliyor diye sevinmek?

Dumur oldum, kendime gelmek istiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 7 Temmuz 2019; 19:15:11 >
  • Başlarım şimdi açık dünyasına, bıkmadınız mı? Açık dünya oyun kaynıyor piyasa.Birçoğu da sıkıcı ve kötü.
    Last of us, uncharted açık dünya olsaydı eğer çok kötü olurdu,aynı tadı ve zevki alamazdık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 7 Temmuz 2019; 19:46:58 >
  • Yarın Naughty yetkilileri çılıp oyunu açık dünya yapıyoruz derse buradakiler bu sefer de "yav zaten açık dünyasız oyun olmaz" diyecekler. Rdr 2 gelmiş geçniş en iyi oyun olarak gösteriliyor kalkmış no open world yazmış, Witcher 3 neredeyse bir devrim yapmış ve kendisi bir açık dünya oyunu, co-op oyunlarında arkadaşınla eğlencenin dibine vurabiliyorsun çok zevkli oluyor no coop yazmış, Cs, Half Life multi, Battlefield, Cod multiplayerla sabahlerken no online yazmış. Bunlar için iyi oyun kriteri girişte Sony yazıyorsa iyidir yazmıyorsa iyi değildir olmış. Bunun gibileri kaale alıp cevap yazmak bile vakit kaybıdır.

• Tanımadığı ve oynadığı oyunlar hakkında bilgisi olmadan kişilere atıp, tutanlara, okuduğunu anlamakta ciddi sıkıntılar çekenlere, zevk nedir bihaber olanlara, oyundan anlamayanlara muhatap olup, cevap vermek gereksiz. Zaten forum gerekli cevabı vermiş ilgililere, ben ne desem boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 7 Temmuz 2019; 20:17:43 >
  • Rdr2'ye kötü diyen birini, forum artı atıyor duruyor :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ellie'yi seslendiren kadın da ağzından kaçırmıştı Şubat ayında çıkacağını, iki haber birbirini doğruluyor gibi gözüküyor.

• Arkadas trolluk yapiyor anlasilan burada kimse online coop ya da open world turlere laf etmiyor. Olay last of us open world turde bir oyun degil ve olamazda zaten kotu olur oyunun turu belli ve boyle sevilen bir seri olmus. Ah sen sevmezsen gider piyasada zevkine uygun baska bir oyun oynarsin bu kadar basit ama last of us ve open world yanyana kulaga sacma geliyor. Kimsede rdr2 ye ya da witcher3 e kotu oyun dememis burada ama olay o degil. Her neyse zaten yapimcilar bu oyun icin milletin beklentisini biliyor ve kimseninde bu oyundan open world olmasi gibi bir beklentisi yok.
  • Açık dünya olsa başka bir şey için kötüleme yapacaktı, bana konuşan zombi lazım filan diyebilirdi Şunun provokasyonuna ve trollemesine alet olmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Açık dünya yapacak kadar kekoca bir işe girmez bu adamlar. Beğenmeyen gitsin Assassin Creed oynasın, rahat bırakın, bari burayı zehirlemeyin.

No online
    No coop
    No open world

Başarılı oyunun formülü bana göre budur...
    Ozaman GTA V ve RDR 2 sana göre başarısız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Ultra kardeşim, TLoU konusunda bunu konuda adı geçen oyun için yazdım. Bana göre GTA 5 başarılı ama RDR 2 başarısız bir oyun, bu zevk meselesi...

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

The Last of Us 2: Şubat 2020 çıkar ve GOTY olur.
    PlayStation 5 de Nisan-Mayıs çıkarsa rakiplerin ruhuna fatiha.
    sen anca rüyanda görürsün ekim kasımdan önce konsol çıkmaz boşuna umut bağlama xbox ile aynı zamanda çıkış yapar
  • quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

Ultra kardeşim, TLoU konusunda bunu konuda adı geçen oyun için yazdım. Bana göre GTA 5 başarılı ama RDR 2 başarısız bir oyun, bu zevk meselesi...

Eğer sen başarısız diyorsan yanlışsın ama ben beğenmiyorum diyorsan işte o zaman senin zevkine göre bir oyun değildir. Mesela ben Gta serisini çok sevmem ama çok iyi değil demiyorum.

• Şimdi piyasada herkes açık dünya oyun çıkarıyor. Uçsuz bucaksız haritalarda bir görev için bir yerden bir yere gidene kadar canımız çıkıyor, oyun yürüme simulasyonuna dönüyor. Birçoğunda kendini tekrarlayan ama seni yapmaya zorlayan yan görevler var. Bu gibi unsurlar oyuncuyu yoruyor. Oysa TLOU, Uncharted, Tomb Raider gibi oyunlar hikayesiyle sarıyor sürüklüyor. Oyuncunun olaydan kopmadan oynamasını sağlıyor.
  • Manhunt Three kullanıcısına yanıt
    Bana göre demişim daha nasıl ifade edeyim. Eskiden açık dünya oyunlar azken severek oynardım, ne zaman oyunculara kıl, tüy toplatmaya başladılar, bir dünya sandık, alakalı, alakasız yan görevler koydular, yetmezmiş gibi üstüne bu ıvır zıvır işleri yapmadan oyunu bitirilemez hale getirip bir de bu özellikleri time saver adı altında oyuncuya satmaya başladılar, o zaman bu tip oyunlar benim için bitti.

Tabii senaryolu oyunlarda hikayeden kopma, tek başına oynamanın verdiği zevk, oyun karakteri ile kendimizi ozdeslestirdigimiz imkanların coop oynanışla elimizden alındığına hiç girmiyorum.

Kısaca tekrar söylüyorum, bir kaç oyun hariç bana göre açık dünya oyunlar gereksiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 8 Temmuz 2019; 23:39:5 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.