Şimdi Ara

Bomba Fırsat 4 Tam Altın Alana 1 Çeyrek Altın Hediye Kaçıran Pişman Olur (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
10
Favori
10.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiyede o kadar çok üçkağıtçı varki, helede konu altın-kuyum olunca insan güvenemiyor....yoksa iyi fırsat gibi...
  • Var mı alan beyler soteye yattık bekliyoruz.Önceden alış-verişi olan var mı?
  • eptt hikaye,hiç muhatap bulamıyosun bulsan da eli kolu bağlı,hoş n11 de farksız ama bilmiyom bana güven vermedi...altında makas nedir ki çeyrek versinler adama...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece 1 tane alabiliyorsunuz ilginc kampanya gerçek sanırm
  • Çok teşekkür ederim kaptik bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sordum şimdi normal çeyrekmiş sadece 1 saat geçerliymiş tanıtım kampanyası kapsamında yapılıyormuş yalnız sadece 1 tane alınabildi mobilden deniyorum şimdi
  • arkadaşlar ben daha önce bu istanbul altın rafinesindne 10 tane çeyrek almıştım sıkıntı yok benden söylemesi .
  • Satıcı istanbul altın rafinerisi- gramaltın diyor.

Altında kar payı çok az neden zararına satıyorlar sıkıntılı geldi bana

• bugun al yarın sat kafadan 200 lıra karın var :)
  • Aldık bakalım, hayırlısı.
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    hocam başrolde ben varım unutma :)
  • yanlız bunlar ata cumhuriyet değil, ziynet cumhuriyet. yani tanesi 7.00 gram gelir tam 4 çeyrek gibi düşünün.fiyatı da 4 çeyrek kadardır.
  • 39 dk sonra fırsat bitiyormuş

konu için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nc.nc N kullanıcısına yanıt
    hocam epttavm cıldırdı kac gundur cok saglam tv reklamları falan gırıyorlar sanırım yenı musterı cekmek ıcın ama ılgılenmıyorum ben fırsata bakarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallerkrali

altın diye başka şey gönderirlerse elimden kurtulamazsın ama....
  • quote:

Orijinalden alıntı: siluet

yanlız bunlar ata cumhuriyet değil, ziynet cumhuriyet. yani tanesi 7.00 gram gelir tam 4 çeyrek gibi düşünün.fiyatı da 4 çeyrek kadardır.

Yani alsak karınız var mı yok mu hocam?

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    bileklerimi keserim :) iar garantili hocam devlet güvencesiyle daha nolsun bugun al yarın sat ölüsü 200 lira kar :)
  • beyler son 30 dakıkası kalmıs acele edın
  • aynı satıcı çeyreği
    https://www.epttavm.com/item/31598682_ceyrek-altin-darphane-yeni-tarih--2017-
    261
    tamı
    1027

toplamsa 4369 lira filan yapıyor. mantıklı gelmiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallerkrali

Yahu kardeşim anladık. Geçen konuda da yaptın aynısını. Ne yapsın insanlar sana şükür duasına mı çıksın, haka dansı mı yapsınlar adına, arenada dövüş mü düzenleyelim nedir yani ?

Sana gelene kadar ne sıcak fırsatçı ne ölücüler gördü dh. Yazmayım dedim dedim duramadım. Uçağa adını yazdırıp herkese mi gösterelim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 26 Aralık 2017; 16:48:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.