Şimdi Ara

Bölünmek iyidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toplumsallaşmayı savunanlar çoktan görünmez irade kontrolü altındadır buna ilaveten ufak farklılıklardan ötürü kavga edenler aslında efendinin hakimiyeti altına girip bilinçsizce tek iktidarın nezdinde birleştiklerinin farkında değillerdir.Bölünmekse kendini özdekleştirmektir dolayısıyla efendi köle boyutları ortadan kalkar ve herkes kendisinin içerisinde efendi ve köle olur

• Katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum.

• Önce Amerika'yı bölelim. Mesela Teksas, Colorado falan hepsi ayrı devlet olsunlar. Kölelikten kurtulsunlar.

• olum senin burda ne işin var konu dışında takılmazmıydın a:SDf.asd
  • Peki ya bölünenler arasında bir toplumsallaşma olursa?
  • Postmodernist tayfasının en yaygın karakteristiği: Muğlak ve belirsiz bir dil kullanımı ile birlikte kavramların, özellikle bilimsel kavramların kasten bağlamlarından kopuk bir şekilde kötüye kullanımı.

Bırak şu postmodernist ayaklarınıda adam akıllı bir şeyler yaz be hocam. Derinlikli gibi gözüken ama özünde hiçbir anlam ifade etmeyen cümlelerden sıkıldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liberte von Skepticus -- 22 Kasım 2017; 0:43:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzeyinkrali

olum senin burda ne işin var konu dışında takılmazmıydın a:SDf.asd

Artık buraya da geldim. . İşin aslı konu sahibinin bir yazdığı ilgimi çekti. Diğer yazdıklarına da bakayım dedim. En son buraya geldim. Felsefe notum 100 ama burda anlatılanları pek anlamıyorum. Birikimim yok pek ondan galiba.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.