Şimdi Ara

Bölümün en sert kapışma konusunu açıyorum. Bilir kişiler gelsin. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
7.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazilarin her kismi yazdiginiz seyler icin ayri ayri cevap vermekteydi.

Hulk Sentry ile berabere kaldi ve bunun yukarida nasil gerceklestigini acikladim. Thor Void i yendi fakat Odin in babasinin ve onun babasinin gucuyle yoksa normalde yenemezdi.

Karadelige filan sacma demissiniz ee o zaman supes in ucmamasi gerekir? Ayni zamanda thorun veya sentry nin. Cr de mantik aranmaz. Mesela cr de isik hizindan 127 milyon kat hizli hareket edilebilmektedir, gercek dunya da var mi boyle birsey? Gun gelir karanligida elde tuttururlar mantik aramaya gerek yok.

Doomsday i ve zamanda kirilmalari ornek icin verdim.

Sentry deney tupu ile o kadar guclu ve 1 milyon patlama olayi sadece bir varsayim. Yoksa hic biryerde o kadar buyuk oynadi fakat bu sekilde olacagi dusunuyor.

Void e yakin bir ruh halinde Aresi ortadan 2 ye ayirdi. Bunu supes te yapar, adam kac kat guclu sentry den. Zaten void ken asgardi yikti birkac saniyede.

Captain marvel i biraz arastirin derim. Shazam in ne oldugunu filan. SHAZAM, yunan tanrilarin bas harflerinden oluşmuş bir isimdir ve ayni zamanda bu tanrilarin guclerine de sahiptir.

Ben yenildigini fazla gormedim cogu yerde Supes yeniyo. Sizde nerde gordunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 19 Ocak 2017; 21:3:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende yazdığın her şeye ayrı ayrı cevap verdim yazımda bu kadar karmaşık olan ne?
    Ben WWH u okudum ve an ve an nasıl berabere kaldıklarını biliyorum yani senin açıklamana gerek yok ,senin bahsettiklerin yanlı doğruyu anlatmıyor(alınmak yok :) )...Katılmıyorum sana sen sana katılmama gibi bir olasılığı kabul etmiyosun...Thor un babasının yardımını alması bence onun bir özelliğidir olası bir karşılaşmada superman güneşten şarz alacaksa thor neden babasından yardım almasın bence gayet mantıklı...e babayani oğlunun façasını kurtarmicaksa ne işe yarar...
    sentry ister varsayım olsun ister olmasın buna senin yorumun karar veremez eğer yazılanlara göre yorum yapacaksak onun gücü bu...sen ister kabul et ister etme ama sadece şahsi yorumunu ÇR gerçeğiymiş gibi anlatma...
    Superman kaç kat güçlü sentry den bunu bizim tartışma mantığını yani sadece yazılanlara göre kanıtla...işte sen bunu yorumladığın,kanıtlayamadığın için uzuyor tartışma 1 milyon güneş patlaması gelmiş geçmiş en büyük tasvir...superman ın hatta gümüş çağ daki tasvirlerinide kabul edicem daha muazzam bir güç göstergesini bul bana tartışmayı kapatıcam...
    Captan marveli bilmesem okumasam izlemesem araştırmasam burda yazmam...SHAZAM in ne olduğunu da biliyorum hatta ÇR dışında Yunan ve tüm antik dönem mitolojisini çok iyi bilirim titanlardan tanrılara onların kan bağlarına çocuklarına çocuklarının çocuklarına kadar beynim bu gereksiz bilgilerle dolu:) ayrıca astronomiyi de takip etmişliğim var belli dönem...
    çoğu yerde supes yenmiyor onuda sen araştır bana baya araştırma konusu verdin sen :) burda ki püf nokta cap. marvel yıldırım kullanarak yeniyo superman ı (yaniii buda bi gönderme ey yıldırım sen nelere kadirsin!!!)
    karadelik taşımaya saçma dememin sebebi bunu superman ın saf kas gücüyle yapması bu yüzden mevcut yasalara göre mantıklı değil uçması mümkün olabilir hatta üfürerek güneşi söndürmesi de ama dokunulamayan bişeyi dokunarak kaldıramaz diyorum kara delikler bildiğimiz anlamda 3 boyutlu bile değiller sen ne kadar güçlü olursan ol karanlığa dokunamassın...bunu superman ın yerine kozmik güçleri olan birisi yapsa bak o zaman bunun üzerinde bile durmazdım yani bahsettiğim şey biraz farklı...
    bu gece bu kadar yeter saygılar iyi geceler.....

• quote:

Orijinalden alıntı: mitredl

bende yazdığın her şeye ayrı ayrı cevap verdim yazımda bu kadar karmaşık olan ne?
    Ben WWH u okudum ve an ve an nasıl berabere kaldıklarını biliyorum yani senin açıklamana gerek yok ,senin bahsettiklerin yanlı doğruyu anlatmıyor(alınmak yok :) )...Katılmıyorum sana sen sana katılmama gibi bir olasılığı kabul etmiyosun...Thor un babasının yardımını alması bence onun bir özelliğidir olası bir karşılaşmada superman güneşten şarz alacaksa thor neden babasından yardım almasın bence gayet mantıklı...e babayani oğlunun façasını kurtarmicaksa ne işe yarar...
    sentry ister varsayım olsun ister olmasın buna senin yorumun karar veremez eğer yazılanlara göre yorum yapacaksak onun gücü bu...sen ister kabul et ister etme ama sadece şahsi yorumunu ÇR gerçeğiymiş gibi anlatma...
    Superman kaç kat güçlü sentry den bunu bizim tartışma mantığını yani sadece yazılanlara göre kanıtla...işte sen bunu yorumladığın,kanıtlayamadığın için uzuyor tartışma 1 milyon güneş patlaması gelmiş geçmiş en büyük tasvir...superman ın hatta gümüş çağ daki tasvirlerinide kabul edicem daha muazzam bir güç göstergesini bul bana tartışmayı kapatıcam...
    Captan marveli bilmesem okumasam izlemesem araştırmasam burda yazmam...SHAZAM in ne olduğunu da biliyorum hatta ÇR dışında Yunan ve tüm antik dönem mitolojisini çok iyi bilirim titanlardan tanrılara onların kan bağlarına çocuklarına çocuklarının çocuklarına kadar beynim bu gereksiz bilgilerle dolu:) ayrıca astronomiyi de takip etmişliğim var belli dönem...
    çoğu yerde supes yenmiyor onuda sen araştır bana baya araştırma konusu verdin sen :) burda ki püf nokta cap. marvel yıldırım kullanarak yeniyo superman ı (yaniii buda bi gönderme ey yıldırım sen nelere kadirsin!!!)
    karadelik taşımaya saçma dememin sebebi bunu superman ın saf kas gücüyle yapması bu yüzden mevcut yasalara göre mantıklı değil uçması mümkün olabilir hatta üfürerek güneşi söndürmesi de ama dokunulamayan bişeyi dokunarak kaldıramaz diyorum kara delikler bildiğimiz anlamda 3 boyutlu bile değiller sen ne kadar güçlü olursan ol karanlığa dokunamassın...bunu superman ın yerine kozmik güçleri olan birisi yapsa bak o zaman bunun üzerinde bile durmazdım yani bahsettiğim şey biraz farklı...
    bu gece bu kadar yeter saygılar iyi geceler.....

Bende WWh yi okudum Yanlı derken? Zaten adam normal gücündeydi Hulk la kapışırken

Thor u anlatamadım galiba. Odin in Babasının ve Onun babasının büyülü taşlarıyla yenmiştir. O taşlarıda loki vermiştir Void in yenilme olasılığı olmayınca. Karakterin kendi gücü ile tartışıyoruz ne özelliği? Almak ne zamandan beri özellik oldu yaw?

Superman ne olursa olsun Sentry den GÜÇLÜ GÖSTERİLMİŞTİR. Böyle kabul görülür.

Captain Marvel i çoğu yerde yenmekteydi bi tekrar bakıyim

Karadelik olayına baksaydınız keşke. Bu başka birşey. Benim anlatmamla olmaz kendiniz görmelisiniz. Minyatür karadelk olarak geçiyo. Hea bu arada karadelik içinde karadelik taşımıştır bu minyatür karadeliği taşırken.

• quote:

Orijinalden alıntı: mitredl

• Thor Omnipotent bilen yok galiba
  • benim bilgim yok...
  • thor yaşam ağacının enerjisini alırsa süpermani rahat yener , alamazsa süperman uzun ve zorlu bir mücadele sonunda zorlansa da thoru yener
  • Benim cevabım thor superman i yener olacaktır.İster classic dönem ister modern.Modern superman 200 kentilyon kaldıramıyor bu arada

Bunu öğrendikten sonra düşüncem değişti.

Adamın zibilyon tane gücü var.Bilgilendirmek için güçlerink yazıyorum.

Powers- Superhuman Strength class 100+ (Can lift the Midgard Serpent and close Dimensional Rifts), Superhuman Speed (270,000+ MPH), Superhuman Agility, Superhuman Reflexes (Microsecond Reaction Speed), Superhuman Stamina (Can fight for Months without Tiring), Advanced Healing Factor, Longetivity, Invulnerability, Superbreath (Can blow hurricane-like winds), Warriors Madness (Thor’s Strength Increases tenfold), Geokinesis, Weather Manipulation (Can Control Winds, Rain, Temperature, Atmosphere, Ocean Currents, Cosmic Storms, Thunder, and summon 1,000,000x amped Lightning), Energy Projection (Omni-Directional Blasts), God Blast (Can kill Immortals)

Magic/Mjolnir - Only those Worthy can Lift Mjolnir, Mjolnir always returns to Thor, Can track Beings across the Universe, Can Heal Beings, Flight (Billions of Times FTL), Telekinesis, Teleportation (Teleports Thor or other beings across the Universe/Dimensions), Can Summon the Dead, Can Strip beings of their Enchantments/Immortal Life force, Invisibility, Intangilibility, Mass Mind Control, Can Transcend Time and Space, Can create Forcefields, Can Open Dimensional Rifts, Transmutation of Elements , Can Absorb limitless Energies, Can reverse Polarities (Amplifies it a Hundredfold and sends it back), Can Control the Elements, Controls Magnetism, Can shut down all Technology on the Planet, Weather Manipulation, Can Produce Solar Flares/Thermoblast (1000x hotter than the Sun), Can Create/Control Anti-Matter, Can create Alpha Particles to Disable Machines/Technology at the Sub-Atomic Level, Anti-Gravity, Anti-Force, Time Manipulation, Contains the Odin Force

Heat vision var diyorsunuz tamam.Tehlikeli ama thor emer onu.

Herif galaksiyi yok edecek bombanım enerjisini saniyeler içinde absorbe etti.Heat vision galaksi yok edebilir mi?

Bir noktaya değineceğim.HIZ

In addition, Thor can appear anywhere across the Universe or other dimensions in just seconds.

Marveldan alıntı.

Superman boyutsal hızda kabul.Ee kardeşim ss, thor ne oluyor?Hyperspace e girebiliyor bu kahramanlar.

Ego denen dandik gezegen türevi bir varlığın bile hyparspace de ışıktan
    5000 kat hızlı gittiğini de biliyoruz.

Thor boyut kapıları açabilir.Ss i geçmiştir.

Dövüş hızına gelirsek tabiki de superman .Thor en fazla nanosecond reaction da görüldü galiba.
    Superman bunu aşmıştı.

Ama öyle thor dokunamaz diye bir şey olmaz.Thor quicksilver ve ss e vurabilecek kadar seridir.

Dayanıklılık:

Thor büyüsel superman fiziksel ataklara daha dayanıklıdır. Anlatcam sonra

Fiziksel güç:Superman.

Thor hakkında yanlış bilinen bir şey. Bu adam hulktan çok daha güçlüdür.Neden fiziksel olarak fark yok denir anlamam.Hulk yggsdrail agacını itebilir mi?Hayır.Beta ray bill yumrukla dövebilir mi?Ss i yumrukla dövebilir mi?

Neyse konu hulk değil.Bu kadar güç varken halen superman rahat alır demeyin.Alabilir tabi orası ayrı.

• Hadi yav bir şey yazın

• quote:

Orijinalden alıntı: ketto plazma

Tabii ki süperman.Bu arada yazının devamı spoiler içerir.Spoiler bu cümlenin sonunda başlayacaktır.Thor The Avengers filminde hulktan bile dayak yemişti.Superman hulku gözü kapalı yener.Konuya urasz nickli üye gelse keşke.(evet nicki yanlış yazdım)

thor bilinçli şekilde arkadaşına zarar vermek istemediği için böyle davranmıştır. yoksa thor'da bilinçsiz şekilde saldırdıgın (bunun bi adı vardı unuttum) hulk filan hak getire . marvel dünyasında yanlış bilmiyorsam thor'u yenebilecek tek kişi var o da odin ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

quote:

Tabii ki süperman.Bu arada yazının devamı spoiler içerir.Spoiler bu cümlenin sonunda başlayacaktır.Thor The Avengers filminde hulktan bile dayak yemişti.Superman hulku gözü kapalı yener.Konuya urasz nickli üye gelse keşke.(evet nicki yanlış yazdım)

thor bilinçli şekilde arkadaşına zarar vermek istemediği için böyle davranmıştır. yoksa thor'da bilinçsiz şekilde saldırdıgın (bunun bi adı vardı unuttum) hulk filan hak getire . marvel dünyasında yanlış bilmiyorsam thor'u yenebilecek tek kişi var o da odin ...

warrior madness.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Evil Dead

quote:

quote:

warrior madness.

hah işte bu , eyvallah
    ha birde süperman şöyle olursa şu duruma gelirse vs vs diye yazıyorsunuz ama thor'u hiç delirirse veya asgardın karlı olursa diye yazmıyorsunuz . thor asgard'ın kralı olursa yaşan ağacının gücüde ona gider ki o zaman odin gücüne ulaşmış olur ki bu da süperman'i yenmek için gerekli gücü sağlar . yani iş yazarda bitiyor eninde sonunda

• quote:

quote:

quote:

quote:

warrior madness.

hah işte bu , eyvallah
    ha birde süperman şöyle olursa şu duruma gelirse vs vs diye yazıyorsunuz ama thor'u hiç delirirse veya asgardın karlı olursa diye yazmıyorsunuz . thor asgard'ın kralı olursa yaşan ağacının gücüde ona gider ki o zaman odin gücüne ulaşmış olur ki bu da süperman'i yenmek için gerekli gücü sağlar . yani iş yazarda bitiyor eninde sonunda

Superman'i yenmesi için odinin gücüne ihtiyacı yok hocam.Odin çok farkılı bir boyutta,aşırı güçlü bir tanrı.Zeus,meus hak getire yani

Urazs demişki odin classic dönem darkseid'in yanında hikayedir diye.E bunun classic dönem odini var.

Dediğim gibi üstte yazdığım güçler çok tehlikeli.Thor'un warrior madness başarılarını da biliyoruz.Tamam eyvallah superman darkseid i ölümün eşiğine getirmiş.E wm thor da thanos u çok fena patakladı..Ss ve adam warlock u aynı anda aldı.

Superman istediği kadar şarj olsun.(Tabi superman pom deki gibi 15000 yıl olmasın,5-10 gün en fazla).Thor onun enerjisini emebilir,aynı şeyi hulk ada yapabilir.İçindeki gama radyasyonunu emip onu Bruce Banner'a çevirebilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

warrior madness.

hah işte bu , eyvallah

Superman'i yenmesi için odinin gücüne ihtiyacı yok hocam.Odin çok farkılı bir boyutta,aşırı güçlü bir tanrı.Zeus,meus hak getire yani

Urazs demişki odin classic dönem darkseid'in yanında hikayedir diye.E bunun classic dönem odini var.

Dediğim gibi üstte yazdığım güçler çok tehlikeli.Thor'un warrior madness başarılarını da biliyoruz.Tamam eyvallah superman darkseid i ölümün eşiğine getirmiş.E wm thor da thanos u çok fena patakladı..Ss ve adam warlock u aynı anda aldı.

Superman istediği kadar şarj olsun.(Tabi superman pom deki gibi 15000 yıl olmasın,5-10 gün en fazla).Thor onun enerjisini emebilir,aynı şeyi hulk ada yapabilir.İçindeki gama radyasyonunu emip onu Bruce Banner'a çevirebilir.

Thor ilk once onun bunun esyasini almadan Void i yensin. Yenincede iyi ruh hali void i (full power) yensin. En son superman e geliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 31 Ağustos 2013; 15:54:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

warrior madness.

hah işte bu , eyvallah

Thor ilk once onun bunun esyasini almadan Void i yensin. Yenincede iyi ruh gali void i yensin. En son superman e geliriz

Void'in aslında ikisinide yenecek potansiyeli var.Ama kullanamıyor.Wm thor olsa yenemez zaten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

warrior madness.

hah işte bu , eyvallah

Thor ilk once onun bunun esyasini almadan Void i yensin. Yenincede iyi ruh gali void i yensin. En son superman e geliriz

Void'in aslında ikisinide yenecek potansiyeli var.Ama kullanamıyor.Wm thor olsa yenemez zaten.

Ondan taslari aldi dimi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

?? Taşlar olmadan yenemezdi o kadar
  • Superman alır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.