Şimdi Ara

bölümden 11 kişi takım çıkarsak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ruhsuzlardan daha iyi, daha istekli oynarız. Hemde maç başı 25 bin istemeyiz, maç sonu çayımızı içer döneriz evlerimize. Böyle birşey olmaz yazıklar olsun ya, sneijder bile çileden çıkartıyor ne var ne yok satıcaksın yeniden yapılanmaya gidiceksin artık iyice suyunu çıkardılar selçuk melçuk. Taraftara bunları yapmaya hakları yok yazıklar olsun Galatasaray'ı bu hallere getirip bunlara muhtaç edenlere.

• öyle kolay değil hiç bir şey. Amatörde bak binlerce futbolcu var hepsi aynı bi fark yok. Adam gibi taktik ve takım olmadıktan sonra hiç bir futbolcu bireysel olarak bir şey yapamaz. Messi bile yapamaz. Ayrıca bunun psikolojisinide iyi yönetmek lazım futbolcular işini zevkle yapsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

öyle kolay değil hiç bir şey. Amatörde bak binlerce futbolcu var hepsi aynı bi fark yok. Adam gibi taktik ve takım olmadıktan sonra hiç bir futbolcu bireysel olarak bir şey yapamaz. Messi bile yapamaz. Ayrıca bunun psikolojisinide iyi yönetmek lazım futbolcular işini zevkle yapsın.

Sürekli halısaha oynayan bir adam, kondsiyonu yerinde olsun çıkıp umut bulut yerine oynamazsa adam değilim. Halısaha da ne adamlar görsen şu umutları izledikçe utanırsın. Pendik'te oturuyorum kartalspor'da oynayan arkadaşım var her hafta 3. lig topçularıya futbol oynarım sırıtmışlığım yoktur, çocuklugumdan beri futbolun içindeyim. 3 ligte üst düzey futbolcu çok nadirdir
  • dos oynarım adam geçer top geçmez fena atak başlatırım önsezi 18 soğukkanlılık 20 vizyon 18 pas 16 teknik 18 markaj 20

maç başı 5 bin liraya oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

dos oynarım adam geçer top geçmez fena atak başlatırım önsezi 18 soğukkanlılık 20 vizyon 18 pas 16 teknik 18 markaj 20

maç başı 5 bin liraya oynarım

senin bir 2 ay çalışman lazım. kondisyon ve fizik yüklemeliyiz cılız birşeysin, bir de orta saha beyni nakli ameliyatı ile tamamdır girersin takıma
  • Hocam bence rakip takım forumlarından 11 çıkarın diz yabancı oyuncuları daha çok seversiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    bende forvet beyni vardı haklısın

bu arada ne gol yediniz ha efsane birşeydi yazarken geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Hocam bence rakip takım forumlarından 11 çıkarın diz yabancı oyuncuları daha çok seversiniz...

bu ne alaka şimdi :D
  • Yaz, kaleye 1 Yılmaz.

Anlasın neyin ne olduğunu belki az utanır diyeceğim ama hiç umudum yok. Geri pas atsalar tuttum tuttum diye sevincine sahayı 5 döner artık maç sonunda da buraya konu açar Muslera da kimmiş benim yanımda diye.
  • Ben maç başı 25 bin €'mu alırım valla. Biraz da biz yiyelim şu kulübün parasını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

öyle kolay değil hiç bir şey. Amatörde bak binlerce futbolcu var hepsi aynı bi fark yok. Adam gibi taktik ve takım olmadıktan sonra hiç bir futbolcu bireysel olarak bir şey yapamaz. Messi bile yapamaz. Ayrıca bunun psikolojisinide iyi yönetmek lazım futbolcular işini zevkle yapsın.

Altyapıda ne işler dönüyor sen bir bilsen. Su oyuncuların %90i torpil ile üst takımlara çıkmış olanlar. Gelecek vaad edenlerde zaten hep yabancı ligde oynuyor. Gunumuzde gurbetçi dediklerimiz zaten bu torpil olmadan oynayanlae

• Maç başı 50 binden aşağısına oynamam şahsen. Umut, Sabri, Yasin gibileri o paraları kazanırken çıkıp bedavaya oynamam. Ne zaman ki bu tipleri yollarlar o zaman anlaşırız senelik 500 bine.
  • beyler troll 11 çıkaralım..

fb den lord joker cooluck andres escobar rudy fernandez

gs potur realist

gs bizde pek troll yok bilemedim hadi gs ye tarafsızyorumcunuz yazalım

• GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    Halı saha topçusu ayrı çim saha topçusu ayrı. Bu gün en büyük halı saha bir çim sahanın yarısı kadar. Oranın kondisyonu ile biraz zor. Ben de 3. lig topçularıyla halı sahada top oynadım sırıtmadan ama Umut'un koştuğu kadar katiyen koşamam sahada. Ama çıksam en azından al ver yaparım. 2 metre yanımdaki adama pas hatası fln yapmam sürekli. Ama kondisyonum ikinci 45 dakikayı kaldırmaz. Buradaki kimsenin de kaldırabileceğini zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellowred81

beyler troll 11 çıkaralım..

fb den lord joker cooluck andres escobar rudy fernandez

gs potur realist

gs bizde pek troll yok bilemedim hadi gs ye tarafsızyorumcunuz yazalım

Ben defansım ajan ona göre kemik kırarım hırrr

• Zesty Phoenix kullanıcısına yanıt
    Bizim kaldırıyor. İdmanlarımızda dahil olmak üzere tam sahada oynuyoruz. Turnuvalarımızda tam sahada oluyor.

Sürekli halı saha oynarsanız evet halı sahadan sonra bi tarafınız yırtılır ama gözünüzde büyütmeyin. Büyük sahada belli alanlarda koşu yaptığınız için alışabiliyorsunuz. Sadece sürekli kondisyon lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.