Şimdi Ara

Bölüm uzaklaştırmam yok ama mesaj atamıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ülke ve dünya gündemi bölümüne mesaj atmaya çalışınca "Bu bölümden uzaklaştırılmışsınız, bu yüzden mesaj atamazsınız." yazıyor. Bölüm uzaklaştırması gözükmüyor ama, ne forumda nede uyarı listesinde bölümünde. Ayrıca forum desteğe sordum bunu, cevap vermeden kilitlemiş. Lütfen soruma cevap vermeden kim kitlediyse onuda uyarın.

• Benimde ikinci el de sıkıntı var ne konu açıyorum ne mesaj atabiliyorum okuduğum kadarıyla sıkıntı tam üyelikse orada da fitelefon numaramı değiştiremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DnzIrmk kullanıcısına yanıt
    [23 Ocak 2018; 20:15:37 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
  • Haroeris kullanıcısına yanıt
    Ee ben bir aydır yoktum, hangi mesajdan bölüm uzaklaştırması almışım?
  • Verdiğiniz link uyarı başlığı ve benim soruma cevap olmuyor.
  • DnzIrmk kullanıcısına yanıt
    ''Bölümde bu şekilde amacı sürekli tahrik,kışkırtma ve seviyesiz mesajlar olan üyeler ile alakalı bundan sonra başka bir uyarıya gerek kalmaksızın süresiz bölüm uzaklaştırması vereceğiz.''

Aslında tamda sizin sorunuzun cevabı mesajın içerisinde mevcut.Sadece siz süresiz bölüm uzaklaştırması yerine 120 gün uzaklaştırma almışsınız
  • Benim öyle mesajlarım yok, trollerle karıştırdın. Yöneticilere emir büyük yerden dedik 30 gün ceza aldık, demekki hızınızı alamamışsınız, 120 günde o bölümden uzaklaştırma vermişsiniz. O verdiğiniz linkin tarihi 2016, o tarihten beri ilgili bölümde, sürekli kışkırtıcı mesajlar atan, trollük yapan üyeler mevcut ve hiçbiri bu yüzden ceza almadı, almıyor. Ama biz ne zaman bunu eleştirsek hemen konu siliniyor, konunun silinmesini eleştirincede banlanıyoruz. Birtek ben değilim bir sürü üye şikayetçi bundan. Hakaretti, trollüktü vb birşey olunca, ya da destekten birşey sorunca, son derece yavaş işleyen yönetim, konu forumu eleştirmek olunca maşallah çok hızlı. konular anında uçuyor ya da kitleniyor. Neyse her zaman dediğim gibi, gün olur devran döner...
  • Bu arada absürd olan kısım; ilgili bölümdeki troller yüzünden ve bunları eleştirmek yüzünden ceza alıyorum ve gerekçesi bu trolleri eleştirme sebebimiz olan kışkırtıcı mesajlar vb. gösteriliyor.
  • Gerekli uyarıyı size özel mesajla da yapmıştım.Ceza aldınız üstüne ama tavrınız hala aynı.Umarım ceza sonrasında bu tavrınızda değişiklik gösterirsiniz yoksa süresiz olarak ceza alacak gibi duruyorsunuz bilginiz olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.