Şimdi Ara

Bölüm Ölmüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda bakıyorum da hep böyle. Son mesajı beşi geçe ben atmışım. 7 saattir tek bir mesaj atılmamış.

Zaten Donanımhaber'in mesaj sayısı 5 senede yarıya düştü ama bu kadar da ölü olduğunu hiç hatırlamıyorum.

Ramazan'dan diyeceğim ama onunla da alakası yok sanki.

• Memlekette kitap mı okunuyor da, konu dışına gir bak tonla mesaj
  • Zaten çoğu da kitabı nereden alayım konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceden her şeyi buradan bulabilirdik. Doğru düzgün soru soracak ve paylaşım yapılacak platform yoktu.
    Şimdi donanımhaber'in her ana konu başlığı ile ilgili bir site ya da uygulama var.
    Kitap için de geçerli bu. 1000kitap, kitapdostum gibi uygulamalar çoğu okuyucunun tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve buraya gerek duymuyor.
  • zegerezen kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam ama o platformlarda da sürekli duygusal içerik paylaşan bir kitle var. Bir süre sonra iğreti geliyor bana gördükçe.
  • Ceyyn kullanıcısına yanıt
    Takipçi kompleksine girmeden belli başlı kaliteli hesapları takip ederseniz bu sıkıntıyı yaşamazsınız. Ben instagram kullanıyorum ve çok kaliteli paylaşım yapan , bir sorum olduğu zaman cevap veren güzel bir çevrem var.

• zegerezen kullanıcısına yanıt
    Takipçi konusunda bir sıkıntım yok fakat ben bu tarz yerlerde "keşfet" bölümlerinde çok fazla dolaşıyorum. Instagramda sanırım artık bir algoritma var fakat diğer taraflarda olması zor.
  • bi de şöyle bak, kitap okumaktan foruma giremiyoruz belki de

5 senede yarıya düştüğünu nerden çıkardın, yok öyle birşey

münkün olduğunca yazmaya çalışıyoruz,
    hem fazla kişi gelmesin buralara, popüler olunca bi yerden sonra troll basar burayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 27 Mayıs 2018; 11:51:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/stats.asp

Yarıdan da fazla düşmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

https://forum.donanimhaber.com/stats.asp

Yarıdan da fazla düşmüş.
    2006dan beridir takılırım foruma, 2013teki patlama konudışından kaynaklı, otomobil-sıcak fırsatlar-mobil-oyun forumlarında bi azalma hissetmedim, ama istatistikten gördüğümüz kadarıyla konudışından kaynaklı baya bi eksilme var

keşke tüm trolller temizlense de 2006 senesine tamamıyle geri dönebilsek

• Cidden ölmüş. Koca gün tek mesaj bile atılmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bi de şöyle bak, kitap okumaktan foruma giremiyoruz belki de

5 senede yarıya düştüğünu nerden çıkardın, yok öyle birşey

münkün olduğunca yazmaya çalışıyoruz,
    hem fazla kişi gelmesin buralara, popüler olunca bi yerden sonra troll basar burayı
    Tek olumlu düşünen ben değilmişim
  • Her tıklamada açılan reklamlardan bıktığım için artık eskisi gibi buraya takılmıyorum. Sadece arada bir göz atıyorum o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuventhh

Her tıklamada açılan reklamlardan bıktığım için artık eskisi gibi buraya takılmıyorum. Sadece arada bir göz atıyorum o kadar.
    Adbnlock kullanın. Yıllardır tek reklam bile görmedim bu sitede Adblock sayesinde.
  • Konu dışı ve sıcak fırsatlar üst üste kalabalık millet bedavayı kapışmak ve boş geyik yapmak için hazır bekliyo. Bu tarz bölümler bir elin parmakları kadar kişiyle dönüyo ülkenin hali işte...
  • Kitap bölümünde aktif birçok üyeyi küstüren yönetim sorumlu bundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Kitap bölümünde aktif birçok üyeyi küstüren yönetim sorumlu bundan.
    Ne gibi şeylerle küstürdüler bu üyeleri? Ben pek hatırlamıyorum eski olayları.

Şu istenen düzenlemelerin yapılmaması meselesi mi?
  • Kayıprıhtım foruma bi bakın isterseniz orda daha çok kişi yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: E-Nazmi

Ne gibi şeylerle küstürdüler bu üyeleri? Ben pek hatırlamıyorum eski olayları.

Şu istenen düzenlemelerin yapılmaması meselesi mi?

Alıntıları Göster
    Bir tane admin atamadılar içimizden gelen.
  • Harbi bitmis tek aktif konu en son hangi kitabi okudunuz ?banane yaw neyi okuduysan okudun birde sadece kitabin adini yazip birakiyorlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.