Şimdi Ara

BÖLÜM BIRAKIYORUM ACİL YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
4.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 35
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • radressss (262 mesaj) teltoka (12 mesaj) ettunc (4 mesaj) Caipirinha (4 mesaj) Guest-C1E9C52E6 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1356 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bilbar

quote:

Orijinalden alıntı: emelpak

quote:

Orijinalden alıntı: Wasell

Harita yerine inşaatı tercih et. Üniversitede sıkı çalış harita ile çift anadal veya yandal yap. Haritanın devlette diğer bölümlere göre daha çok kadrosu açılıyor mezun sayısı da az.

verdiğin fikirler için teşekkürler arkadaşım.dediklerini değerlendirmeye alıcam.

harita okuyupta çift dal yapabilirsin...
    ama çift dal için iyi bi ortalama lazım seni okul zaten bunaltmış durumda o yüzden düzgün ders çalışamazsın
    http://forum.donanimhaber.com/m_50747067/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettunc -- 15 Temmuz 2011; 19:28:05 >
    |
    |

• Teğmen
    129 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rotflmao

quote:

quote:

Matematiğin ingilizcesinde zorlanıyorsan senin kafan basmıyor demektir. Boşver sen sanayide git tornacı filan ol daha iyi para kazanırsın.

öncelikle bi bayanla nasıl konusulması gerektiğini öğrenmen gerek arkadaşım.sonrasında ise matemağin nasıl ingilizcesi olur dersen seni derslerimize beklerim sayfalarca sözel ispatların belirli kurallar içerisinde doğru biçimlerde ifade edilmesinde teknik bi ingilizce kullanılıyor arkadaşım.ayrıca temel bilimlerden matematiğin zorluğunu seninle tartişmaya girmek bile bana komik geliyor.

Tamamda, matematiğin puanı düşük ama zor bir bölüm, onun için zorlanıyorsun. Matematik yurtdışında çok parlak insanların tercih ettiği bir bölüm, ama Türkiyede en gerilerde, çünkü iş sahası 0. 150 bininci olarak filan girdim sanırım, e zorlanman gayet normal.

Kapasitenin üstünde.

Sen bayansın git reklamcılık filan oku. Fiziğin iyi ise, iyi para kazanırsın.

Hahaha gerçekten komiksin! Sanki Harvard da MBA yapıyorsun gibi gelip burda insanlara üstünlük taslama hakkını nerden buluyorsun?!! Ben osmangazide makine mühendisligi okuyorum ve uluslar arası SCI indexli makale sayımız koç üniversitesinden çok daha fazla, profesör sayılarından bahsetmeyelim bile!! Lütfen verdiğim linke bakın ilk linkte koç universitesi makine muhendisligi bolumundeki akademik kadroya dikkatinizi çekerim, burada profesör yokken benim bölümümde 11 tane profesör var! Eğer ben kendi okulumu ODTÜ İTÜ BOUN ve BİLKENT'le kıyaslayamıyorsam senin bunu yapmaya hiç hakkın yok! İnsanlara hakaret etmekte sana düşmez!
    link burda inceleyin..http://eng.ku.edu.tr/tr/mech/faculty
    Buda bizim bölümün akademik kadrosuhttp://me.ogu.edu.tr/personel_.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blondy_knight -- 28 Temmuz 2011; 17:54:12 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Blondy_knight

quote:

quote:

quote:

Matematiğin ingilizcesinde zorlanıyorsan senin kafan basmıyor demektir. Boşver sen sanayide git tornacı filan ol daha iyi para kazanırsın.

öncelikle bi bayanla nasıl konusulması gerektiğini öğrenmen gerek arkadaşım.sonrasında ise matemağin nasıl ingilizcesi olur dersen seni derslerimize beklerim sayfalarca sözel ispatların belirli kurallar içerisinde doğru biçimlerde ifade edilmesinde teknik bi ingilizce kullanılıyor arkadaşım.ayrıca temel bilimlerden matematiğin zorluğunu seninle tartişmaya girmek bile bana komik geliyor.

Tamamda, matematiğin puanı düşük ama zor bir bölüm, onun için zorlanıyorsun. Matematik yurtdışında çok parlak insanların tercih ettiği bir bölüm, ama Türkiyede en gerilerde, çünkü iş sahası 0. 150 bininci olarak filan girdim sanırım, e zorlanman gayet normal.

Kapasitenin üstünde.

Sen bayansın git reklamcılık filan oku. Fiziğin iyi ise, iyi para kazanırsın.

Hahaha gerçekten komiksin! Sanki Harvard da MBA yapıyorsun gibi gelip burda insanlara üstünlük taslama hakkını nerden buluyorsun?!! Ben osmangazide makine mühendisligi okuyorum ve uluslar arası SCI indexli makale sayımız koç üniversitesinden çok daha fazla, profesör sayılarından bahsetmeyelim bile!! Lütfen verdiğim linke bakın ilk linkte koç universitesi makine muhendisligi bolumundeki akademik kadroya dikkatinizi çekerim, burada profesör yokken benim bölümümde 11 tane profesör var! Eğer ben kendi okulumu ODTÜ İTÜ BOUN ve BİLKENT'le kıyaslayamıyorsam senin bunu yapmaya hiç hakkın yok! İnsanlara hakaret etmekte sana düşmez!
    link burda inceleyin..http://eng.ku.edu.tr/tr/mech/faculty
    Buda bizim bölümün akademik kadrosuhttp://me.ogu.edu.tr/personel_.html

He tamam osmangazi koç dan daha iyi
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.