Şimdi Ara

Bölüm Adminleri Uyuyor mu Yahu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
25
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Bölüm Adminleri Uyuyor mu Yahu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6909 Mesaj
    Güzel kardeşim bende seninle aynı durumdan dolayı trolledim, şu forumda geçirdiğim 9 yıl boyunca dün hariç ne zaman trollük yaptığımı gördünüz ?
    Post kasmak isteyen Omerta-Ogame-Yugioh gibi ölü forumlarda safe postunu kasar zaten

Güzel reklam
    |
    |
    DeidaraSanji kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3 Gündür -Reikokuna ile paslaştığınız mesajlarınızı siliyorum ? Ona ne diyeceksin ?
    |
    |
    DeidaraSanji kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kaladin

3 Gündür -Reikokuna ile paslaştığınız mesajlarınızı siliyorum ? Ona ne diyeceksin ?

3 olamaz o qnq max 2 dir 3 olsa yerinde duramazsın
    Zaten uyarı aldım daha trollemem, boş yere ban yemeye değmez, 4günden 5 güne çıkmış zaten ban süresi
    |
    |

Orijinalden alıntı: Seyrek Disli Kötü Adam

quote:

Orijinalden alıntı: erykah

kardeş sen her konuya büyüklü küçüklü "nHaRu aQbİm!!!" falan yazıp trolleyen eleman değil misin? sonra da forumu bırakmıştın? şimdi buraya gelip insanları "konuyla alakasız" cevaplar yazdıkları için eleştirme hakkını nerden aldın?

babuş çok garip bir ortam bu lol ortamı, ipini koparan çoluk çocuk doluşmuş.

Yav ne her konusu arada yazıyordum onlar da durup dururken değil ama bu elemanlar DP veya başka bir takım için yazarken kimse tepki vermiyordu hatta aynı konuda adam +alırken, ben- alıyordum.Bunlar istisnasız her konuyu trolleme çabasındalar insaf be.

Pardon sen arada yaziyormussun hic suclu degilsin suclu olman icin surekli yazman lazim cok ozur dileriz. Ne sorunlu insanlar var su forumda anlayamiyorum. Adam ben arada yapiyordum diyor ya. Senin konuyu acma sebebin olan troll elemanlarda sana uyup bizde arada yapiyoruz derlerse ne diyeceksin acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.