Şimdi Ara

Bolu'da yaşayan var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Boluda yaşayan arkadaş var mı acaba? Otogardan Seyit Avşar kyk öğrenci yurduna nasıl gidebilirim minibüs veya belediye otobüsü ile ulaşım var mı acaba?

• Bolu da yaşıyorum ama o konuda bilgim yok hocam maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 16 Temmuz 2019; 0:4:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4C740587D

Bolu da yaşıyorum ama o konuda bilgim yok hocam maalesef
    google mapsden baktım ama toplu taşıma görünmüyor galiba
    umarım bilen biri çıkar
  • SHADOW kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Merhabalar
    Bahsettiğiniz adrese gitmek için otogarda indikten sonra şehir merkezine inen herhangi bir belediye otobüsüne binebilirsiniz oradan geçen otobüslerin %95'i şehir merkezine iner ama binmeden önce sorun isterseniz. Şehir merkezine indikten sonra tekrardan "Sümer Mahallesi" Otobüsüne binerseniz gideceğiniz adresin 100-150 metre yanında otobüs durağı var şoför'e orada ineceğinizi söyleyip gidebilirsiniz.
  • lustral seyahat kullanıcısına yanıt
    Bolu = Yeşillik, Huzur bence :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kurt

Öncelikle Merhabalar
    Bahsettiğiniz adrese gitmek için otogarda indikten sonra şehir merkezine inen herhangi bir belediye otobüsüne binebilirsiniz oradan geçen otobüslerin %95'i şehir merkezine iner ama binmeden önce sorun isterseniz. Şehir merkezine indikten sonra tekrardan "Sümer Mahallesi" Otobüsüne binerseniz gideceğiniz adresin 100-150 metre yanında otobüs durağı var şoför'e orada ineceğinizi söyleyip gidebilirsiniz.
    sagolasin hocam umarim kaybolmadan bulurum

• SHADOW kullanıcısına yanıt
    pm den numaramı yolladım bir problem olursa yazabilirsiniz.
  • Banada seyit avşar çıktı pek güzel olduğu söylenmiyor ama hayırlısı bakalım bilgisi olan paylaşırsa sevinirim😁

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.