Şimdi Ara

BOLU'DA HAVAALANI VAR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
16.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BOLU'DA HAVAALANI VAR MI VE SEFER VAR MI ORAYA ?

• Buraya yazana kadar google da bulamıyor musun? Hem burası ygs lys bölümü böyle bir konu ancak konu dışında olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.MerciLess

Buraya yazana kadar google da bulamıyor musun? Hem burası ygs lys bölümü böyle bir konu ancak konu dışında olabilir.

boluyu kazandm oraya gidicem cevabın yoksa takılma fazla
  • Google gir bolu havaalanı yaz bir sey çıkmazsa yoktur demek:)
    eğer üniversiteli olacaksan da durumun vahim onu da belirteyim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: malumat1234

Google gir bolu havaalanı yaz bir sey çıkmazsa yoktur demek:)
    eğer üniversiteli olacaksan da durumun vahim onu da belirteyim:)

baya önce hizmete girecek yhaberi cıkmş girdimi dye yazdk atlayanlar da çok maşallah
  • 17 yıldır boludayim ben görmedim yani :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en yakın haavalanları Kocaeli havaalanı Sabiha gökçen havalimanı esenboğa hav. boluda yok die biliyorum ben devlet doğudaki tüm illere havaalanı açmasını biliyor ama batıdakine yarabbi şükür diyor
  • Komando tugayının içinde her tür uçağın inebileceği kadar büyük bir pist var ama havaalanı yok. Google earth'den baktıysan orayı görmüşsündür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

Komando tugayının içinde her tür uçağın inebileceği kadar büyük bir pist var ama havaalanı yok. Google earth'den baktıysan orayı görmüşsündür

özel uçağıyla mı gidicek arkadaş ne işi var komanda tugayında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloroflorokarbon -- 21 Ağustos 2012; 9:04:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

Komando tugayının içinde her tür uçağın inebileceği kadar büyük bir pist var ama havaalanı yok. Google earth'den baktıysan orayı görmüşsündür

Kafa mı buluyorsunuz. Tugayın oraya ancak tatlısesin uçağıyla inersin oda hava da kurşun yemezsen. Küçük o pist. Bende 17 senedir Bolu'dayım. Değil uçak inecek kadar düzgün bir pist. Arabanın gitmesi için düzgün yol yok daha. Delik deşik ettiler her yeri doğal gaz ve alt yapı çalışmasından dolayı.

• Linke bir göz atın isterseniz :)

http://www.airturkhaber.com/haber_detay.asp?haberID=713
  • Bolu küçük bir yer hadi onu geçtim İstanbul 2 saat mesafedeyken oraya havalimanı yapmazlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.