Şimdi Ara

Bolu'da Araplar için inşa edilen şatolar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
4.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her gördüğümde bu ne iğrenç şey diyorum ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Arap seversin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konuyu açan kişi zaten RTE muhalifi... burdan kendince hükümete laf sokmaya çalışmış ama neyse vide içinde bir açıklama var...
    "yapılan fizibilite çalışması..... firma konkordato istiyor" hani geçenlerde batan iflas eden firmalar vardı ya bunlarda onlardan biri sanırım

öncelik ile firma arab halkını ve bakış açısını veya sonradan görme nin bakış açısına sahib değil...
    arab halkı bu tür bir evde mi oturmak istemiş ?
    eğer öyle olsa idi dubai deki evler neden bu şekilde değil ? her ne kadar orda oturanlar bol miktarda avrupa ve amerikanın zenginleri olsa bile...
    şato mantığı nedir ya ? gölgesi birbiri üzerinde olan binalar.

ilk görünce maket filan sandım...
    ama gerçek miş.. şaşırdım.. yani oranın mimarı mühendisi hem kör hemde akıl sağlığı olmayan biri i bu şekilde anlamsız ev yapmış.. madem şato yapıyorsun.. bari kaplamaların renginin ayarlasa idin ve değişik renk ve şekiller ile irili ufaklı yapsa idin... burda kim ali kim veli belli değil..

büyükçekmece/mimarsinan sahilindeki 20 yıl önce yapılmış villaların satışı yapılamamışları var iken....
    adam 100binlerce doları sağlıksız ve ne olduğu belli olmayan yapılara vereceğini düşünen salak müteahhidin dabiki batması ve konkordatı talebi kabul edilmemeli.

• Çomarland olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olayin ortaya cikmasindan bir hafta once bu yapilarin cok yakininda bulunan yine ayni firmaya ait olan kaplica tesisine gittim. bu evlerden alan cok sayida turkte var. disaridan cok cirkin gozukuyor kabul ama ici masal kitaplarindan firlamis gibi fantastik bir dekorasyon var degisik bisey. bana sorsaniz boludagi da boyle bisey almam ama alaninda bir sekilde hakki korunmali.

• Ben bu projeye baktığımda talan edilmiş doğa, üç metrekareye sığdırılmış milyon ton beton görüyorum.

Sürekli biat ettiğiniz zihniyet bu aloo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 14 Ocak 2019; 17:22:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araplara tahsis edilmesini geçtim, böyle iğrenç bir plan projenin dünyada eşi benzeri yoktur, resmen katliam yapılmış, tabi birde para bol olunca böyle şeyler bizim "ehonomimizi" etkilemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

Parasıyla değilmi genco bastır parayı al en güzel evi
    Duyanda Araplara bedava ev dağıtıyorlar zanneder

Alıntıları Göster
    TOKİ Suriyelilere bedava ev vermiyor mu ?
  • Sevmeye başladım bu projeyi. İnceliği anlamamışım meğer, açıldıkça açılıyor.

— karşılıklı diyaloglar
    — müşteri arz ve talepleri
    — projenin basına sızdırılması

Sonraki haber ne zaman?
  • 5-10 tane ev fazla olsun diye dipdibe yapılmış. Bizim mahallede böyle yapılaşma yapsak belediye çöker tepemize.

İĞRENÇ gözüküyor.Doğanın içine edilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 14 Ocak 2019; 19:43:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartan hoplite

TOKİ Suriyelilere bedava ev vermiyor mu ?

Alıntıları Göster
    Vermiyor verdiğini kim söylüyor?
  • Sonunda dileklerim gerçek mi oluyor ne?Darısı diğerlerinin başına.

Buranın mimarının kafasını yaşamak isterdim.Bu nasıl bir tasarımdır arkadaş?Bunu araplar tabi ki de almaz.Baştan tipinden kaybediyor villalar.Gerçi villa demeye bin şahit ister.Dip dibe villaları da ilk defa gördüm Adam o kadar para verecek bir de dip dibe oturacak öyle mi?Aklı olan yanaşmaz ki buraya zaten

Parayı toprağa gömmüşler yazık.Onun yerine fabrika yapılıp, bölge kalkındırabilinirdi.Hiç değilse ülkeye bir katma değeriniz olurdu.
  • Her eve 5 adet bakire Türk cariye verelim bence

• Çirkin olmuş bence. Ben beğenmedim.
  • Gerçekten bunları hangi beyinsiz yaptı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merkur

Gerçekten bunları hangi beyinsiz yaptı?
    Mehmet cengiz yada ali ağaoğlu, yada onların akrabaları

• bu eve kim 500bin dolar verir deli misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The souls migration

bu konuyu yine mi açtınız.

bu proje normal değil ya. gerçekten bir terslik var.
    Hocam canlı canlı 4-5defa gördüm maalesef gerçek ve aşırı iğrenç bir yer. Evler gerçekten çok çirkin ve şirinleri mantar evlerinin şekilsiz hali diyebilirim. Bahçe dediğimiz alan yok iki ev arasında 5m ya var ya yok. Ve yıllardır böyle burası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Bolu mu? Karadeniz'in birçok yerini araplar istila etmiştir. Gerek ev, gerek villar alarak. Hayatımda görüp görebileceğim en çomar millettir. Ne oturmasını ne kalkmasını bilirler. Tam bir ziyandırlar. Bizim gibi birazda gelişme eğilimde olan ülkelerin ayrık otlarıdır. Derhal temizlenmesi gerekir. Yoksa mevcut tarlayı bozarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 15 Ocak 2019; 16:53:6 >
  • Yapılırken biri çıkıp aga bu nedir napıyorız biz demedi mi ya

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.