Şimdi Ara

Bölge Bölge Oyuncu Kalitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim bölümde açtığım için bizim oyuncuları kalın puntoyla yazıcam, bence stoper-sol bek-forvet eksikleri olan bir takıma göre gayet iyi durumdayız.

28 ağustos güncellemesi :

Muslera > Kameni = Fabri
    Isla = Mariano > Gökhan
    Skrtel = Pepe = Maicon
    Tosic > Neus = Serdar
    Caner > İsmail = Linnes
    Fernando > Atiba > Ozan
    Ndiaye > Oğuzhan > Topal
    Quaresma > Rodrigues = Dirar
    Talisca = Giuliano > Belhanda
    Valbuena > Babel > Sinan
    Gomis > Cenk > RVP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 28 Ağustos 2017; 3:56:42 >

• kameni=muslera iyi kafa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yatmadan sabah foruma gireceklere minik bir sürpriz yapayım diye düşündün herhalde
  • Dirar=quaresma

Atiba = Souza vay be hocam . Bence hiç yönetim futbolcu mana bulmayın , sorun bu zihniyette yani. Kusura bakma ama emre gittiğinden beri atiba gibi ayağı çok iyi olan adam arıyorsunuz , 8 milyon verip belli belirsiz bir performans veren adamla, 2 sezondur ligin en isabetli pas yapıp gecen sene en fazla top kapan oyuncusuyla bir yapıyorsun . Monaco yedeği dirar ile gecen sene 15 asist 4 gol yapıp Avrupa şampiyonu olan adamı bir yapıyorsun. Neyse bu kafayla devam edin bence.
    Ha bi de kameni= Muslera varmış Allah sabır versin ailene hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burkina Faso -- 15 Ağustos 2017; 3:39:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurss222

kameni=muslera iyi kafa

Musleranın iki senedir ne performans gösterdiğini kör olmayan görür. Önceki 4 sezonda mükemmeldi ama son iki sezon tartışılmaz kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burkina Faso

Dirar=quaresma

Atiba = Souza vay be hocam . Bence hiç yönetim futbolcu mana bulmayın , sorun bu zihniyette yani. Kusura bakma ama emre gittiğinden beri atiba gibi ayağı çok iyi olan adam arıyorsunuz , 8 milyon verip belli belirsiz bir performans veren adamla, 2 sezondur ligin en isabetli pas yapıp gecen sene en fazla top kapan oyuncusuyla bir yapıyorsun . Monaco yedeği dirar ile gecen sene 15 asist 4 gol yapıp Avrupa şampiyonu olan adamı bir yapıyorsun. Neyse bu kafayla devam edin bence.
    Ha bi de kameni= Muslera varmış Allah sabır versin ailene hocam.

Dirar-Quaresma evet, Dirarın ne katkı vereceği belli değil. O yüzden düzeltip tekrar yazdım.
  • Skrtel ve Valbuena dışındakiler kendini kandırmaktan başka bişey değil hocam kusura bakma.Skrtel ve Valbuena dışındaki mevkileri rakiplere göre yeterli hatta önlerinde görüyorsanız harbiden son 3 yıldır bulunduğunuz konumu hak ediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menemenci Kenpachi -- 15 Ağustos 2017; 3:44:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Skrtel ve Valbuena dışındakiler kendini kandırmaktan başka bişey değil hocam kusura bakma.Skrtel ve Valbuena dışındaki mevkileri rakiplere göre yeterli hatta önlerinde görüyorsanız harbiden son 3 yıldır bulunduğunuz konumu hak ediyorsunuz.

Tam olarak kimden bahsediyorsunuz hocam?

Isla diyorsanız Isla kesinlikle sizin bekinizden de Galatasarayın bekinden de daha iyi.

Giulianodan bahsediyorsanız bi tarafta Brezilya 10 numarası var, sizde milli takıma alınmayan Talisca ?

Josefi iki yıldır savunuyorum, taraftar geçen sezon benim dediğime geldi. Şimdi ilk maçta kötü oynadı diye tekrar laf etmeler başladı. Josef tek başına veya yanında 8 numara olduğunda taş gibi oynuyor.

Kameniyi ise yukarıda açıkladım.
  • Atiba ile josef fernandoyu görse imzalı forma ister.

Isla marianonun kramponlarını siler en fazla

Çöp kameniyi volkandan sonra iyi şişirdiniz.

Q7 dirar kıyasında kanat olarak rodrigez yazılması doğru buluyorum. Sofiane o oyuncularla kıyaslamak hakaret

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

Atiba ile josef fernandoyu görse imzalı forma ister.

Q7 dirar kıyasında kanat olarak rodrigez yazılması doğru buluyorum. Sofiane o oyuncularla kıyaslamak hakaret

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

Atiba ile josef fernandoyu görse imzalı forma ister.

Söylediklerim gayet açık.

Orda yazdığın 2 şey doğru

1 tanesi skrtel biride sol kanat valbuena

+topal josef oynayınca 8 numara görevini daha çok josef üstleniyor. 6 numara topal oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 15 Ağustos 2017; 3:55:26 >

• Eski nickine bakmamışım, baksam zaten ciddiye alıp alıntılamazdım bile
  • Hadi ben de yapayım ev arkadaşım fbli onunla birlikte yapıyoruz.

Muslera> kameni=fabri

Mariano> isla=gg

Pepe>skrtel>Maicon

Tosic=serdar=neustader

Adriano>caner>Hasan Ali>İsmail>linnes

Medel>fernando=atiba>topal

Ndiaye=oğuzhan>josef>ozan

Quaresma>feghouli>dirar>sinan

Guliano>Talisca>belhanda

Valbuena>lens>Babel>rodrigues

Gomis>cenk>rvp (soldado ve negredo ilerde yazılır)

Objektif olunca böyle oluyo

• quote:

Eski nickine bakmamışım, baksam zaten ciddiye alıp alıntılamazdım bile

Yazdıklarından sonra ciddiye alınmazsın zaten çokta önemli değil alıp almayacağın.Sene sonunda konunu hortlatırız. Kameni çöpünü muslera ile kıyaslamış.Ama sorsan 1 maçını izlememiştir

• quote:

quote:

Yazdıklarından sonra ciddiye alınmazsın zaten çokta önemli değil alıp almayacağın.Sene sonunda konunu hortlatırız. Kameni çöpünü muslera ile kıyaslamış.Ama sorsan 1 maçını izlememiştir

Aynen knk bi tek sen futbol takip ediyorsun. Her maçta panter kesilen, gitti diye Barçalıları, Madridlileri sevince boğan adam Kameni değil zaten.
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    Daha ilk hafta kesin olarakta konuşmak istemiyorum oyuncular hakkında sadece görüşlerimi yazacağım.Kalite yada kariyer olarak bakmıyorum olaya sadece vereceği katkı üzerinden görüşlerim;

İsla ne Mariano ne de Gökhan kadar katkı veremez.

Souza benimde beğendiğim bir oyuncu diyebilirim ama Medel'in bize vereceğinden daha az katkı verir.Fernando'yu saymıyorum bile bence ligin en iyi 6 numarası olur.

Dirar ise 3 büyüklerin en kötü sağ kanat oyuncusu.Feghouli,Quaresma ve Lens'in gerisinde kalır.

Tabi yukarda yazdıklarım şimdilik kağıt üstünde görüşlerim. Emin olmayarak 34.haftanın sonunda da haklı çıkacağımı düşünüyorum.İsla,süpriz yapabilir belki ama Dirar bence büyük bir hayal kırıklığı çıkacak.

''Bu arada kariyere bakmadan yazıyorum yazmıştım yazdıktan sonra hep kariyeri iyi olanları öne çıkarmışım baya kendimle çelişmiş gibi görünmüş olabilirim ama asıl baz aldığım konu kariyerler değil oyuncuların bulunduğu Takım Profilleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menemenci Kenpachi -- 15 Ağustos 2017; 4:8:26 >

• Kameni Muslera'nın, Skertel de Pepe'nin ayağının kılı olamaz. Geçen sene Kjaer'i görüp, Skertel'in üstüne oynayıp bozuyorlardı sizin defansı lol.

Pepe'den sonrasını okumadım. Fenerbahçe kadrosu değerli bir kadro fakat karşılaştırdığın oyunculara bir dön bak bir daha.
  • quote:

quote:

quote:

Aynen knk bi tek sen futbol takip ediyorsun. Her maçta panter kesilen, gitti diye Barçalıları, Madridlileri sevince boğan adam Kameni değil zaten.

İspanya liginin en çok gol yiyen kalecini gelmiş bana övüyor. Adamlar kameyi size postalayıp bizim çöpü aldılar.Adamların kaleci yokluğunu nasıl çektiğini sen düşün. Madem okadar iyidi niye size şutladılar bedavaya ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

İspanya liginin en çok gol yiyen kalecini gelmiş bana övüyor. Adamlar kameyi size postalayıp bizim çöpü aldılar.Adamların kaleci yokluğunu nasıl çektiğini sen düşün. Madem okadar iyidi niye size şutladılar bedavaya ?

Kendinle çelişiyorsun. Geçen sezon 35 maçta 41, önceki sezon 48 maçta 65 ondan da önceki sezon 38 maçta 50 gol yiyen Muslera o zaman ligin en kötülerinden olmalı?

Takımın defansı kötü olduğu için Kameni o kadar yedi, takımınızın defansı kötü olduğu için Muslera o kadar yedi. Bu adamların yediği kadar tuttuğu net pozisyonlar var. Bu arada adamlar şutlamadı Kameniyi, alacaklarını bırakıp bize geldi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kendinle çelişiyorsun. Geçen sezon 35 maçta 41, önceki sezon 48 maçta 65 ondan da önceki sezon 38 maçta 50 gol yiyen Muslera o zaman ligin en kötülerinden olmalı?

Takımın defansı kötü olduğu için Kameni o kadar yedi, takımınızın defansı kötü olduğu için Muslera o kadar yedi. Bu adamların yediği kadar tuttuğu net pozisyonlar var. Bu arada adamlar şutlamadı Kameniyi, alacaklarını bırakıp bize geldi

Kapıyı göstermişler işte. İsteseler oynatırlardı.Cenki daha iyi kaleci görüp yol vermişler

Kameni ilk önce volkandan formayı alsın sonra bizim eray ile kıyaslarsınız.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.