Şimdi Ara

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI ! (10.000TL Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
50
Favori
79.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

Edit

yanlış testi yapmışsınız hocam bu time spy

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

kazanırsan senden alabilirmiyim o zaman elindeki soğutucuyu

Alıntıları Göster

İhtiyacın varsa veririm tabi ki hocam. Sadece lazım demen yeterli benim için :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcı adı: umutakyz34

Skor:10026

İşlemci: ryzen 5 1600 af

Ekran Kartı: RX 580 4gb

3DMARK Sonuç Linki: https://www.3dmark.com/fs/24450873

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)
  • Kullanıcı Adı: SilenceRaziel

Skor: 15499

İşlemci: i5 10400

Ekran Kartı: GTX 1070 AERO ITX

3DMark Sonuç Linki : https://www.3dmark.com/3dm/55530439

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilenceRaziel -- 25 Aralık 2020; 23:47:20 >
  • Kullanıcı Adı: Samidmr

Skor: 10000

İşlemci: ryzen 5 mobile 3550H

Ekran Kartı: GTX 1660ti (Notebook)

3DMark Sonuç Linki : https://www.3dmark.com/fs/24450235

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Sen olayı yanlış anlamışsın en yüksek puana değil 5000 ve katlarını tutturanlar arasknda çekiliş.
  • imfatalty kullanıcısına yanıt

5000 üzeri bile çıkar mı bilmiyorum işte 10 yıllık laptop 2.nesil işlemci denemeye lüzum görmedim BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• Mar00N kullanıcısına yanıt

B450 Tomahawk Max hocam benim anakart. CPB ve PBO kapalı. Ryzen Master ile sabit voltaj ayarlıyorum overclocklamak istersem.

3.6 GHz 1.05 Volt'da 16 800 gibi bir puan aldı

4.0 GHz 1.25 Volt'ta bu puanı aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZewZack -- 26 Aralık 2020; 0:18:14 >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Kuralları okumadan zengin, fakir edebiyatı yapmayalım lütfen. Gayet adil ve herkesin kesesine göre bir değerlendirme var ;

""5000 baz puan altında sonuç alan sistemlerin, tutturmark ana mantığına göre sisteme dahil olması için 1000 / 2000 / 3000 ve 4000 tam puanlarını tutturanlar arasında yapacağımız çekilişle de sürpriz bir ödülümüz olacak arkadaşlar. Ödül konusunda beklenti yüksek olmasın ama , tutturanları orada da sisteme dahil etmiş olduk. Başarılar""
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZewZack

B450 Tomahawk Max hocam benim anakart. CPB ve PBO kapalı. Ryzen Master ile sabit voltaj ayarlıyorum overclocklamak istersem.

3.6 GHz 1.05 Volt'da 16 800 gibi bir puan aldı

4.0 GHz 1.25 Volt'ta bu puanı aldı.

4.2 1.1V'da 16905 aldım. Sorun neden olabilir?

CPB ve PBO kapalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 26 Aralık 2020; 0:28:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç uğraşmadım ama küsüratsız tam puan tutturmak çok zor olur diye tahmin ediyorum. Umarım sonuç dosyasını hex editörle açıp oynamak gibi hileye açık bir yolu yoktur bu işin. 3Dmark önlemini almıştır gerçi ama belli olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HexfeT -- 26 Aralık 2020; 0:48:28 >
  • @HexfeT

Hiç uğraşmadım ama küsüratsız tam puan tutturmak çok zor olur diye tahmin ediyorum.

Ben şimdi dell e6220 kullanıyorum o puanın üzerine çıkmak için overclock yaparsam çıkabilir miyim ? BİOS üzerinden voltajı kontrol edebiliyorum birde 128 gb ssd taktım laptopun işlemcisi yanmasın. Arabaya yazılım atıyorlar remap mesela turbo basıncını fazla açınca motor patlıyor BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• Mar00N kullanıcısına yanıt

hocam sanırım anladım ki siz GTX 1060 kullanıyorsunuz. Ben RTX 2060 kullanıyorum. Biliyorsunuz ki sadece işlemciye bakmıyor. GPU'nun da etkisi tartışmasız vardır. 4.2 GHz 1.1V ile görünüyor ki size çok güzel bir silikon gelmiş. Puanınız gayet iyi bence. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• quote:

Orijinalden alıntı: HexfeT

Hiç uğraşmadım ama küsüratsız tam puan tutturmak çok zor olur diye tahmin ediyorum. Umarım sonuç dosyasını hex editörle açıp oynamak gibi hileye açık bir yolu yoktur bu işin. 3Dmark önlemini almıştır gerçi ama belli olmaz...

Yok erhan abi boyle birsey. Zaten bu yuzden 3D Mark seçtik. Online server valid link bakıyorum.

En ufak bir LOD oynamasinda dahi program not valid hatasi veriyor. Bu arada telefonunu aldimda musait bir zamanda konusalimBOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• aah ah 30 - 40. denemem. şu fanı çok istiyodum 17k dan 14.998 e kadar düşürdüm sinir oldum o an. Sonra ucunu tutamadım bi yükseldi bi alçaldı daha da sinir oldum. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) ben gidip yatıp ağlamaya devam edicem. iyi geceler...

• quote:

Orijinalden alıntı: ZewZack

hocam sanırım anladım ki siz GTX 1060 kullanıyorsunuz. Ben RTX 2060 kullanıyorum. Biliyorsunuz ki sadece işlemciye bakmıyor. GPU'nun da etkisi tartışmasız vardır. 4.2 GHz 1.1V ile görünüyor ki size çok güzel bir silikon gelmiş. Puanınız gayet iyi bence.  

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Bir an için acaba bir sorun mu var diye düşündüm.

• Güzel bir etkinlik olmuş çoğu youtube kanalı ciklet dağıtırken hele yapan düşünen herkese teşekkür ediyorum umarım ihtiyacı olan kıymetini bilen birilerine çıkar :)
  • mertstar15 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam uyardığınız için düzenleyeceğim tekrar

• Bilgisayarım yok yine de çekilişe katıldım yazayım da belki ara da kaynarım.

• Gerekirse 10000 kez deneyip gerekli ayarlamaları yaparak tam puanları elde edenler çıkacaktır.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.