Şimdi Ara

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI ! (10.000TL Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
50
Favori
79.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nothingtodeclare

Volkan abi makinan zaten iyi çekil aradan

2 ci pc nin poweri eksik kanka BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

8-9 sene önce arkadaşlar sayesinde nasıl corsair ax1200i kazanmıştım.

Belki buda olur BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 22 Aralık 2020; 19:9:17 >

• Ben bu yarışmanın en adil yarışmalar sıralamasında başlarda olduğunu düşünüyorum, üstelik sistemini optimize edebilene de edemeyene de ödül veriyoruz , üstelik yuksek seviye sistemi olanları da düşünüyoruz. Bunun için bir aya yakın çalışma yaptık , hatta buradan vereceğimiz 4 ödülün kargosu nu da ben yapacağım, tüm detayları da ilk mesajda anlattık, yani bunları soyletmeyin arkadaşlar :) Daha fazla üyemiz katilabilsin diye sıcak fırsatlara yansıttık konuyu , orada bilgisayar parçası indirimlerini kovalayanlar var diye düşünüp, bana Özel mesajdan vaktimi almayın işe yaramaz yarismanizla uğraşamam diyen var :)

Takdir yada teşekkür bekleyenimiz yok yani de bazı cümleler de biraz da ki oksijen israfı gibi olmuyor mu :) DonanımHaber üyeleri olarak güzel vakit geçirelim , hepsi bukadar , daha fazlası yada daha azı değil aslında çok basit.

Ha bu arada , birşeyleri beğenmenize, 3 arkadaşınızı etiketlemenize , takip ettiklerimi takip etmenize gerek yok :)

Ben katılan herkese teşekkür ediyor başarılar diliyorum denemeye devam daha yılbaşına kadar zamanımız var, son güne kadar skorlarinizi güncelleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 22 Aralık 2020; 19:20:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanıcı adı: oguzhan441907

Skor: 3006

İşlemci: Intel Core i5-8250U

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX150 (4GB)

3DMark Sonuç Linki : https://www.3dmark.com/fs/24459420

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

Püü 2018'de aldığım laptop. Ben bununla Witcher bitirdiğim sanıyordum, demek ki Witcher'ın minecraft versiyonunu bitirmişim BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

Sırf merakımdan 6 gb program indirdim belki 5000 yaparım diye, ona bile yetişemedim. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan441907 -- 26 Aralık 2020; 19:22:11 >

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

ödül 4 için 30 k yı çıkarmanız abes olmuş. demek 25 k ya düşüreceğiz skoru ok.

• Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Sıcak fırsatlar bölümü üzer :)
  • abes olan ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mxsr

abes olan ne?

4 cu ödül için 30 k nın yarışmaya katılamaması.

ana konu mesajını okursanız anlarsınız.

zaten bize çıksa çıksa kol saati çıkar bu günden sonra BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 22 Aralık 2020; 20:23:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

4 cu ödül için 30 k nın yarışmaya katılamaması.

ana konu mesajını okursanız anlarsınız.

zaten bize çıksa çıksa kol saati çıkar bu günden sonra  

Alıntıları Göster

4. ödül için 30 k nın yarışmaya katılamaması abes değil. Kural. Kaçırdığım birşey var diye düşünüp sordum ama.. İlginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mxsr

4. ödül için 30 k nın yarışmaya katılamaması abes değil. Kural. Kaçırdığım birşey var diye düşünüp sordum ama.. İlginç.

Alıntıları Göster

2 ci anakonu mesajında öyle bir bildirim yok. 5 ve katları diyor.

• BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

daha ne kadar açık yazılabilir bir kural?

• Kullanıcı Adı : apilas

Skor : 13 157

İşlemci : RYZEN 5 3600 4.4GHZ

Ekran Kartı : ASUS ROG STRİX RX580

3DMark Sonuç Linki : https://www.3dmark.com/3dm/55323790

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

• BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

• o ney la gardaş yarısını bana ver
  • ve 40 yapar!?? güzel puan BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

3dmark full paket 7,5 TL

• Kullanıcı Adı : ladymariphp

Skor : 13 001

İşlemci : 1600 AF ( 3693Mhz )

Ekran Kartı : RX 580 8GB ( 1430Mhz / 2150Mhz )

3DMark Sonuç Linki : https://www.3dmark.com/fs/24418932

• Şampiyonlar ligi 1. simi geldi ne. Hayırlı olsun hocam güzel puan.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan441907

Kullanıcı adı: oguzhan441907

Skor: 3006

İşlemci: Intel Core i5-8250U

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX150 (4GB)

3DMark Sonuç Linki : https://www.3dmark.com/fs/24459420

Püü 2018'de aldığım laptop. Ben bununla Witcher bitirdiğim sanıyordum, demek ki Witcher'ın minecraft versiyonunu bitirmişim  

Sırf merakımdan 6 gb program indirdim belki 5000 yaparım diye, ona bile yetişemedim.  

EDİT: 95 derecede denedim ama maalesef benchmarkta pek bir etkisi olmadı. 3187 puana yükseldi (%2,8 gibi bir artış). Ya başka yöntem aramalı ya da 3000'e sabitlemeli :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bob The Sponge -- 25 Aralık 2020; 9:49:4 >

• @waltran @MALİ MÜŞAVİR

Sağolun arkadaşlar, kart bugün geldi şuan cahil cehaleti yardır yardır denemeler yapıyorum, hafta sonu biraz daha ince ayar gidip 40'a ulaşmaya çalışıcam BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.