Şimdi Ara

BOL GÜZEL OYUNLU STEAM HESABI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ban Durumu #Yok Mail Devri #Evet
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riyakar_ -- 2 Kasım 2020; 15:58:41 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İyi satışlar öncelikle, birçok şeyi gayet haklı ve doğru şekilde yazmışsınız lakin:

Oyunların alternatif edinim yollarını da göz önüne almalısınız hesaplarınızı yaparken. (Dijital koleksiyon yapan ve tüm oyunlar kütüphanemde dursun diyen dostlar dışında sadece oyunu oynayıp tadını almak isteyenler için konuşuyorum)

Misal plague, hellblade, dishonored serisi, quantum break vsvs. Gibi oyunlar tek oyunculu ve sadece hikayeye dayalı olduklarından tek tadımlık oyunlardır ve oynandiktan sonra tekrardan yüzüne bakılmaz. Dolayısıyla bunu oynayacak adam 'gamepass' alır ve 2 ay için toplam 20 lira verip saydığım oyunları rahat bir şekilde bitirebilir.

Buna ek olarak birçok alternatif de sunulabilir fakat kabataslak şekilde aylık planlarla sağlanan oyunların fiyatlarını bir miktar daha kısıp hesap fiyatını 800TL'den 650-700TL'ye çekmeniz sizin yararınıza olur naçizane.

Onun dışında FIFA 21 ve Cyberpunk kesinlikle ama kesinlikle oynanması gereken ve sizin de fiyatlandırmada gayet orta yollu bir tutum sergilediğiniz oyunlar, o konuda da tebrik ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Bu hesabı almak isterseniz hesabı %60 değerinden vereceğim(818TL). Yani hesap 800TL dir. Bu hesabı alırsanız bu oyunları en düşük fiyatlarından %60 indirimle almış olacaksınız.

%40 indirim oluyor, %60'ini istiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Bu hesabı almak isterseniz hesabı %60 değerinden vereceğim(818TL). Yani hesap 800TL dir. Bu hesabı alırsanız bu oyunları en düşük fiyatlarından %60 indirimle almış olacaksınız.

%40 indirim oluyor, %60'ini istiyorsunuz.
    Çok haklısınız %60 fiyatından yazacaktım yanlış yazmışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bekciozelharekat

İyi satışlar öncelikle, birçok şeyi gayet haklı ve doğru şekilde yazmışsınız lakin:

Oyunların alternatif edinim yollarını da göz önüne almalısınız hesaplarınızı yaparken. (Dijital koleksiyon yapan ve tüm oyunlar kütüphanemde dursun diyen dostlar dışında sadece oyunu oynayıp tadını almak isteyenler için konuşuyorum)

Misal plague, hellblade, dishonored serisi, quantum break vsvs. Gibi oyunlar tek oyunculu ve sadece hikayeye dayalı olduklarından tek tadımlık oyunlardır ve oynandiktan sonra tekrardan yüzüne bakılmaz. Dolayısıyla bunu oynayacak adam 'gamepass' alır ve 2 ay için toplam 20 lira verip saydığım oyunları rahat bir şekilde bitirebilir.

Buna ek olarak birçok alternatif de sunulabilir fakat kabataslak şekilde aylık planlarla sağlanan oyunların fiyatlarını bir miktar daha kısıp hesap fiyatını 800TL'den 650-700TL'ye çekmeniz sizin yararınıza olur naçizane.

Onun dışında FIFA 21 ve Cyberpunk kesinlikle ama kesinlikle oynanması gereken ve sizin de fiyatlandırmada gayet orta yollu bir tutum sergilediğiniz oyunlar, o konuda da tebrik ederim.
    Şöyle söyleyeyim sizin dediğiniz mantıkla düşünürsek steam bu oyunları neden bu fiyatta satıyor yani o zaman kimsenin almaması gerekiyor değil mi herkes gider game pass alır oynar neden steamden alıyorlar. İkinci olarak dediğiniz tarz oyunların en düşük fiyatları toplamı 150tl yi geçmiyor ki ben %40 indirimle veriyorum yani toplam 90tl yi geçmiyor. Bu küçük fark sadece size oyunu istediğiniz zaman tekrar oynayabilme fırsatı da sunar. Tekrar oynanmaz demeyin benim bir sürü arkadaşım var hala gta san andreas oynuyor. Fiyatlandırmanın gayet adil olduğunu düşünüyorum çünkü bu oyunları almak isteyen birisi en ucuzdan almak isterse indirimleri tek tek kovalaması gerekiyor üstüne %40 indirimle bir cüzdan bulması gerekiyor bu benim verdiğim fiyattan alabilmesi için. Ama yorumunuz için yine de çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riyakar_ -- 27 Eylül 2020; 9:29:3 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.