Şimdi Ara

Bol Aksesuarlı SE 64gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
85
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba, 1 seneden fazladır kullandığım cihazı satmaya karar verdim.Satma sebebim ps4 pro almak istememdir.Cihazdan gayet memnunum iphone bolümünde ana konuda aldığım günden beri aktifim yazdıklarımı görebilirsiniz.1 ay önce Maltepe teleserviste ekranı değişmiştir. Cihazın üst kısmında ufak tefek çizikler vardır. alt tarafta kulaklık girişinin orada da ufak çizikler vardır. Başka bir sıkıntısı yoktur. 27 Ocak 2019 Tarihine kadar garantisi devam etmektedir

Cihazın yanında 7 Adet kılıf vereceğim. kılıfların biri Rock markadır aliexpresten bakabilirsiniz gayet kalitelidir.

Kutudan çıkan kabloyu çok fazla kullanmadım,onunla birlikte blitzwolf marka MFİ lisanslı bir kablo ( aliexpresten 9 dolara almıştım)
    birde uygun fiyatlı yedek bir kablo daha vereceğim. Şarj başlığı kaybolduğu için Lenovo marka telefonun kutusundan çıkan orjinal şarj aletini veriyorum. Kulaklık yoktur.

4 adet kırılmaz ekran ve cihazın arkadasını koruması için aldığım ince jelatinleri de vericem. 7-8 tane daha duruyorlar.Linki;https://tr.aliexpress.com/item/Not-Tempered-Glass-For-iphone-7-6S-5S-4S-Transparent-Carbon-Fiber-Back-Film-Screen-Protector/32799752096.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dbMz05R

Bunların dışında sorunuz varsa yoruma yazabilirsiniz cevaplarım. İlan yorumlara kapalı değildir :)
    Forumda daha önce birçok kere alım satım yaptım.Şehir dışındaysanız Eft sonrası aynı gün Yurtiçi kargo ile heryere gönderim yaparım. Kargoyu ben karşılarım hiç sıkıntı değil.

İstediğim ücret: 1350 Tl

Bol Aksesuarlı SE 64gbBol Aksesuarlı SE 64gbBol Aksesuarlı SE 64gbBol Aksesuarlı SE 64gbBol Aksesuarlı SE 64gbBol Aksesuarlı SE 64gbBol Aksesuarlı SE 64gbBol Aksesuarlı SE 64gb
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 25 Haziran 2018; 23:30:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.