Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Boku no Hero Academia (2016)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
127
Cevap
2
Favori
3.550
Tıklama
Giriş
    1433 Mesaj
    Merhaba dostlar;Anime enfes biçimde devam etmekte,fakat benim nacizane küçük bir problemim var.

1. Sezon 13 bölüm buraya kadar problem yok.2. ve 3. Sezon benim arşivimde aşağıda resimlerini göreceğiniz şekilde.

2. Sezon için eklediğim görselde göreceğiniz üzere,daire içine aldığım bölümlerin altyazıları malesef yok.Heryerde 2. Sezon 18 bölüm olarak görülüyor.Fakat İngilizce altyazı paketi 25 bölüm.

Son olarak da 3. Sezon benim arşivimde yine görselde göreceğiniz şekilde,umarım 3.sezon bölümlerinde de bir problem yoktur.

Fikir ve yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar.

• Yarbay
    2102 Mesaj
    Openingi pek sevememiştim ilk yayınlandığında ne yalan söyleyeyim. Dedim "Ulan başka bir şarkı bulamadınız mı şu videoya".

Fakat şu an bağımlısı oldum nedense. İlerleyen haftalar müthiş ısınmamı sağladı ve şu an en sevdiğim opening bu sanırım, şarkı mükemmele yakın. Peace sign mi bu mu karar veremiyorum ama bu bir tık daha önde benim için şu an.

All might'ın bağırdığı kısım özellikle adamın tüylerini kaldıran cinsten
    |
    |

Orijinalden alıntı: BoDuR

Merhaba dostlar;Anime enfes biçimde devam etmekte,fakat benim nacizane küçük bir problemim var.

1. Sezon 13 bölüm buraya kadar problem yok.2. ve 3. Sezon benim arşivimde aşağıda resimlerini göreceğiniz şekilde.

2. Sezon için eklediğim görselde göreceğiniz üzere,daire içine aldığım bölümlerin altyazıları malesef yok.Heryerde 2. Sezon 18 bölüm olarak görülüyor.Fakat İngilizce altyazı paketi 25 bölüm.

Son olarak da 3. Sezon benim arşivimde yine görselde göreceğiniz şekilde,umarım 3.sezon bölümlerinde de bir problem yoktur.

Fikir ve yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar.
    2. sezon 25 bölüm ancak hepsi çevrilmemiş, uzun süre de çevrilecek gibi durmuyor bana göre. 3. sezon doğru gidiyorsun, en son 48. bölüm yayınlandı, bunların da çevirisi hala yapılmadı. Zaten ağır bir ingilizcesi yok, ben ingilizceyle izliyorum gayet de memnunum.
    |
    |

• Yarbay
    3934 Mesaj
    Çoğu kez bırakmayı düşündüm, hatta sararak bölümleri izliyordum.

AMA 3.sezon 11.bölüm.

Son 10 yıldır bu kadar kaliteli bölüm izlememiştim.
    |
    |
    Bölümü izlemeyenler olabilir diye spoiler içine alıyorum. Bu nasıl bir seviyedir ? Bones stüdyosunun işleri genelde iyidir ama seviyeyi başka bir noktaya çıkardılar. İnanılmaz bir animasyon kalitesi var. Çok yumuşak geçişler var, izlerken yağ gibi akıyor. Sadece animasyon kalitesi değil, aksiyon sekanslarında tercih edilen ost lerde muazzam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 19 Haziran 2018; 14:47:30 >
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"

• Çavuş
    67 Mesaj
    Son çıkan bölüm muazzamdı, hüznü, heyecanı çok çok iyi yaşatıyor. Yerimde duramıyorum izlerken.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj

Gelecek sezon her zamanki gibi çok iyi olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    3.sezonu bitti. 4.sezonun geleceği ve yapım aşamasında olduğu açıklandı. Büyük ihtimalle Mart-Nisan gibi gelecektir. Mangayı okuyalı baya oldu ama hatırladığım kadarıyla 4.sezonun en iyi sezon olacağını düşünüyorum.
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Çok hoş ya. Her bölüm savaş olması çok efsane izlerken sıkmıyor. 5. sezon da çok istenilen konu derinliği gelicek...Belki 4. sezonun 2. arcıda olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Çok yüzeysel geçtiler diğer ikisine fırsat kalmadı.Heralde diğer sezon göreve filan çıkarlar grup grup boşuna şişirmediler o kadar.
    Bunun harici anime klasik shounen serilerinden çok daha iyi anlamsız power uplar yok tırnaklarıyla kazıyarak gelen bir ana karakter var.Üstüne 4 5 tane ana karakter var diyebiliriz en dandik karakterin bile bi hikayesi var bu yönüyle çok hoşuma gidiyor anime.

Diğer sezon aoyama ve göbek lazerini bol bol izlemek istiyorum.
    |
    |
    |

The Little Magician #19

• Yarbay
    6139 Mesaj
    Mangaka, lise sonra da üniversite dahil toplam 20 senede bitirir bakın görün :p
    Adam iyi ekmeğini yemeye kararlı serinin.
    Hoş ama bi' HXH değil
    |
    |
    Ketsue

4.sezonu heyecanla bekliyoruz.
    |
    |

En iyisi op 1 bence ya niye kimse sevmiyor op 1i

|
    |
    Ao Sol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    235 Mesaj
    Pardon offical openingmis dedigim :D

|
    |
  • Yarbay
    2383 Mesaj
    Mart-Nisan dedik Ekim 2019 da geleceği açıklandı. Beklediğimden baya geç geliyor.

|
    |

The Little Magician #19

• Yarbay
    2383 Mesaj
    |
    |

The Little Magician #19

• Binbaşı
    1012 Mesaj
    Suan code Geass izliyorum sizce bittikten sonra başlamalı mıyım? Animenin akıbeti nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

son arc ları kötüydü ama 4.sezon da toparlar güzel seri
    |
    |
    tesbihcekenhoroz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ketsue

Bu BNHA fena bir seri değil ama bana overrated gibi geliyor. Hikaye hiç ilerlemiyor gibi ve MAL puanı çok abartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Glyph. -- 28 Aralık 2018; 7:44:35 >
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
seo paketleri
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.